Evenementen: FK Znamya Truda
PFL, West | |||
Ronde 14 | |||
2024-07-01 | FK Znamya Truda - Chertanovo Moscow | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-25 | Dinamo-Vologda - FK Znamya Truda | - | |
Ronde 12 | |||
2024-06-19 | FK Znamya Truda - Dynamo-2 | 1 - 2 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-14 | Saturn Ramenskoye - FK Znamya Truda | 2 - 0 | |
Ronde 10 | |||
2024-06-07 | FK Znamya Truda - FC Irkutsk | 0 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-01 | Spartak Moscow II - FK Znamya Truda | 3 - 1 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-26 | FK Znamya Truda - Zenit 2 St. Petersburg | 0 - 3 |
Serie 12
Algemeen
FK Znamya Truda + FC Torpedo Vladimir Less than 4.5 cards 10 van 10
FC Torpedo Vladimir Meer dan 2.5 doelpunten 4 van 5
FK Znamya Truda Nederlagen 3
FK Znamya Truda Geen winst 12
FK Znamya Truda Met tegendoelpunten 3
FK Znamya Truda Eerste tegendoelpunt 5 van 7
Persoonlijke ontmoetingen
FK Znamya Truda + FC Torpedo Vladimir Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 7
FK Znamya Truda + FC Torpedo Vladimir Beide teams scoren 5 van 7
FK Znamya Truda + FC Torpedo Vladimir Less than 4.5 cards 10 van 10
FC Torpedo Vladimir Met tegendoelpunten 3
FC Torpedo Vladimir Eerste team dat scoort 5 van 6
FK Znamya Truda Met tegendoelpunten 7
FK Znamya Truda - FC Torpedo Vladimir
Rusland, PFL, West, match FK Znamya Truda - FC Torpedo Vladimir, starttijd 2024-04-06 13:00:00 internationale tijd.
FK Znamya Truda en FC Torpedo Vladimir neemt deel aan het kampioenschap PFL, West, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Torpedo Vladimir
PFL, West | |||
Ronde 14 | |||
2024-07-01 | FC Tver - FC Torpedo Vladimir | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-25 | Dynamo St. Petersburg - FC Torpedo Vladimir | - | |
Ronde 12 | |||
2024-06-19 | FC Torpedo Vladimir - Chertanovo Moscow | 1 - 2 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-13 | Dinamo-Vologda - FC Torpedo Vladimir | 2 - 0 | |
Ronde 10 | |||
2024-06-07 | FC Torpedo Vladimir - Dynamo-2 | 0 - 4 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-01 | Saturn Ramenskoye - FC Torpedo Vladimir | 0 - 1 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-26 | FC Torpedo Vladimir - FC Irkutsk | 0 - 1 |
Klassement
2. Liga, Division B, Group 2 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dynamo-2 | 12 | 10 | 1 | 1 | 30:8 | 31 |
2
|
Spartak Moscow II | 12 | 8 | 4 | 0 | 22:7 | 28 |
3
|
Baltika-BFU im.I.Kanta | 12 | 7 | 3 | 2 | 24:15 | 24 |
4
|
Chertanovo Moscow | 12 | 6 | 3 | 3 | 21:16 | 21 |
5
|
Zenit 2 St. Petersburg | 12 | 6 | 3 | 3 | 21:12 | 21 |
6
|
Rodina-M Moscow | 12 | 5 | 5 | 2 | 21:12 | 20 |
7
|
Saturn Ramenskoye | 12 | 4 | 4 | 4 | 16:16 | 16 |
8
|
FC Torpedo Vladimir | 12 | 5 | 1 | 6 | 16:17 | 16 |
9
|
FC Tver | 12 | 4 | 3 | 5 | 17:19 | 15 |
10
|
Dynamo St. Petersburg | 12 | 4 | 2 | 6 | 21:24 | 14 |
11
|
Dinamo-Vologda | 12 | 3 | 5 | 4 | 13:15 | 14 |
12
|
FC Irkutsk | 12 | 3 | 4 | 5 | 12:23 | 13 |
13
|
FK Znamya Truda | 12 | 3 | 2 | 7 | 13:23 | 11 |
14
|
Rusland | 12 | 2 | 4 | 6 | 7:15 | 10 |
15
|
Enisey 2 Krasnoyarsk | 12 | 1 | 2 | 9 | 9:23 | 5 |
16
|
Zvezda St. Petersburg | 12 | 1 | 2 | 9 | 11:29 | 5 |