FK Polet Trbušani - FK Savinac 1933 Visibaba (2-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FK Polet Trbušani
Zona Morava | |||
Ronde 4 | |||
2024-09-14 | Trepca Mitrovica - FK Polet Trbušani | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-07 | FK Polet Trbušani - FK Tutin | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-31 | OFK Ras Novi Pazar - FK Polet Trbušani | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-25 | FK Polet Trbušani - FK Goč Vrnjačka Banja | - | |
Zona Zapadno-Moravska | |||
Ronde 25 | |||
2024-06-01 | FK Polimlje Prijepolje - FK Polet Trbušani | 5 - 1 | |
Ronde 24 | |||
2024-05-26 | FK Polet Trbušani - FK Sloga Bajina Bašta | 3 - 2 | |
Ronde 23 | |||
2024-05-18 | FK Jedinstvo Konjevići - FK Polet Trbušani | 1 - 0 | |
Ronde 22 | |||
2024-05-12 | FK Polet Trbušani - FK Savinac 1933 Visibaba | 3 - 0 | |
Ronde 21 | |||
2024-05-04 | FK Jedinstvo Putevi - FK Polet Trbušani | 4 - 0 |
FK Polet Trbušani - FK Savinac 1933 Visibaba
Serbia Amateur, Zona Zapadno-Moravska, match FK Polet Trbušani - FK Savinac 1933 Visibaba, starttijd 2024-04-07 13:30:32 internationale tijd.
FK Polet Trbušani en FK Savinac 1933 Visibaba neemt deel aan het kampioenschap Zona Zapadno-Moravska, Serbia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FK Savinac 1933 Visibaba
Zona Drina | |||
Ronde 6 | |||
2024-09-28 | FK Savinac 1933 Visibaba - FK Ježevica | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-21 | FK Drina Ljubovija - FK Savinac 1933 Visibaba | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-14 | FK Savinac 1933 Visibaba - FK Junior Novo Naselje | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-07 | FK Rađevac Krupanj - FK Savinac 1933 Visibaba | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-31 | FK Savinac 1933 Visibaba - FK Vojvoda Stepa Stepanović | - | |
Zona Zapadno-Moravska | |||
Ronde 25 | |||
2024-06-01 | FK Savinac 1933 Visibaba - FK Jedinstvo Konjevići | 4 - 3 | |
Ronde 24 | |||
2024-05-26 | FK Jedinstvo Putevi - FK Savinac 1933 Visibaba | 2 - 3 | |
Ronde 23 | |||
2024-05-18 | FK Savinac 1933 Visibaba - FK Sloga Bajina Bašta | 0 - 1 | |
Ronde 22 | |||
2024-05-12 | FK Polet Trbušani - FK Savinac 1933 Visibaba | 3 - 0 | |
Ronde 21 | |||
2024-05-04 | FK Polimlje Prijepolje - FK Savinac 1933 Visibaba | 2 - 0 |
Klassement
Zona Zapadno-Moravska 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Jedinstvo Putevi | 20 | 17 | 2 | 1 | 54:8 | 53 |
2
|
FK Jedinstvo Konjevići | 20 | 12 | 3 | 5 | 48:25 | 39 |
3
|
FK Polimlje Prijepolje | 20 | 11 | 6 | 3 | 36:20 | 39 |
4
|
FK Savinac 1933 Visibaba | 20 | 11 | 3 | 6 | 42:32 | 36 |
5
|
FK Sloga Bajina Bašta | 20 | 8 | 6 | 6 | 34:23 | 30 |
6
|
FK Sevojno | 20 | 8 | 3 | 9 | 36:27 | 27 |
7
|
FK Polet Trbušani | 20 | 8 | 3 | 9 | 27:33 | 27 |
8
|
FK Sloboda Čačak | 20 | 7 | 5 | 8 | 31:39 | 26 |
9
|
FK Ovčar Markovica | 20 | 5 | 4 | 11 | 32:38 | 19 |
10
|
FK Zlatar Nova Varoš | 20 | 4 | 3 | 13 | 25:44 | 15 |
11
|
FK Čajetina | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
FK Budućnost Arilje | 20 | 0 | 0 | 20 | 12:88 | 0 |
Zona Zapadno-Moravska, Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Jedinstvo Putevi | 5 | 3 | 0 | 2 | 13:10 | 62 |
2
|
FK Polimlje Prijepolje | 5 | 4 | 1 | 0 | 17:7 | 52 |
3
|
FK Jedinstvo Konjevići | 5 | 2 | 0 | 3 | 11:11 | 45 |
4
|
FK Savinac 1933 Visibaba | 5 | 2 | 0 | 3 | 7:11 | 42 |
5
|
FK Sloga Bajina Bašta | 5 | 1 | 1 | 3 | 8:12 | 34 |
6
|
FK Polet Trbušani | 5 | 2 | 0 | 3 | 7:12 | 33 |
Zona Zapadno-Moravska, Playout 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Sevojno | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:1 | 39 |
2
|
FK Sloboda Čačak | 4 | 2 | 1 | 1 | 12:5 | 33 |
3
|
FK Ovčar Markovica | 4 | 2 | 0 | 2 | 10:6 | 25 |
4
|
FK Zlatar Nova Varoš | 4 | 1 | 1 | 2 | 8:10 | 19 |
5
|
FK Budućnost Arilje | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:18 | 0 |
Zona Zapadno-Moravska, Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Jedinstvo Putevi | ||||||
|
FK Jedinstvo Konjevići | ||||||
|
FK Polimlje Prijepolje | ||||||
|
FK Sloga Bajina Bašta | ||||||
|
FK Polet Trbušani | ||||||
|
FK Savinac 1933 Visibaba |
Zona Zapadno-Moravska, Playout 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Sloboda Čačak | ||||||
|
FK Ovčar Markovica | ||||||
|
FK Zlatar Nova Varoš | ||||||
|
FK Sevojno | ||||||
|
FK Budućnost Arilje |
Zona Zapadno-Moravska, Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Polimlje Prijepolje | ||||||
|
FK Jedinstvo Putevi | ||||||
|
FK Jedinstvo Konjevići | ||||||
|
FK Savinac 1933 Visibaba | ||||||
|
FK Sloga Bajina Bašta | ||||||
|
FK Polet Trbušani |
Zona Zapadno-Moravska, Playout 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Sloboda Čačak | ||||||
|
FK Ovčar Markovica | ||||||
|
FK Sevojno | ||||||
|
FK Zlatar Nova Varoš | ||||||
|
FK Budućnost Arilje |