Kryształ Glinojeck - Korona Szydłowo (1-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Kryształ Glinojeck
Keeza Liga Okręgowa - Ciechanów-Ostrołęka | |||
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | Tęcza Ojrzeń - Kryształ Glinojeck | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-25 | Kryształ Glinojeck - MKS Ciechanów | 0 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-11 | Kryształ Glinojeck - Wkra Radzanów | 3 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | Sona Nowe Miasto - Kryształ Glinojeck | 5 - 1 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-29 | Konopianka Konopki - Kryształ Glinojeck | 3 - 3 | |
Ronde 21 | |||
2024-04-21 | Kryształ Glinojeck - ULKS Ołdaki | 1 - 3 |
Kryształ Glinojeck - Korona Szydłowo
Poland Amateur, Keeza Liga Okręgowa - Ciechanów-Ostrołęka, match Kryształ Glinojeck - Korona Szydłowo, starttijd 2024-04-07 09:00:19 internationale tijd.
Kryształ Glinojeck en Korona Szydłowo neemt deel aan het kampioenschap Keeza Liga Okręgowa - Ciechanów-Ostrołęka, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Korona Szydłowo
Keeza Liga Okręgowa - Ciechanów-Ostrołęka | |||
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | Wkra Radzanów - Korona Szydłowo | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | Korona Szydłowo - Konopianka Konopki | 2 - 3 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-11 | Korona Szydłowo - ULKS Ołdaki | 1 - 2 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | Korona Szydłowo - Wkra Radzanów | 3 - 4 | |
Ronde 27 | |||
2024-06-01 | Wkra Sochocin - Korona Szydłowo | 1 - 6 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-26 | Korona Szydłowo - Sona Nowe Miasto | 4 - 1 |
Klassement
Keeza Liga Okręgowa - Ciechanów-Ostrołęka 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Wkra Żuromin | 27 | 22 | 4 | 1 | 87:19 | 70 |
2
|
Opia Opinogóra | 27 | 21 | 4 | 2 | 66:23 | 67 |
3
|
Rzekunianka Rzekuń | 27 | 16 | 3 | 8 | 66:42 | 51 |
4
|
Kryształ Glinojeck | 27 | 15 | 6 | 6 | 57:41 | 51 |
5
|
Sona Nowe Miasto | 27 | 14 | 6 | 7 | 51:35 | 48 |
6
|
Korona Szydłowo | 27 | 13 | 5 | 9 | 59:41 | 44 |
7
|
Ostrovia Ostrów Mazowiecka | 27 | 14 | 2 | 11 | 62:54 | 44 |
8
|
GKS Strzegowo | 27 | 14 | 1 | 12 | 67:51 | 43 |
9
|
ULKS Ołdaki | 27 | 12 | 3 | 12 | 54:45 | 39 |
10
|
Kurpik Kadzidło | 27 | 9 | 3 | 15 | 54:66 | 30 |
11
|
Konopianka Konopki | 27 | 8 | 6 | 13 | 53:65 | 30 |
12
|
Wkra Radzanów | 27 | 9 | 3 | 15 | 56:75 | 30 |
13
|
Tęcza Ojrzeń | 27 | 8 | 4 | 15 | 50:55 | 28 |
14
|
Wymakracz Długosiodło | 27 | 6 | 2 | 19 | 40:69 | 20 |
15
|
Wkra Sochocin | 27 | 5 | 0 | 22 | 28:89 | 15 |
16
|
GKS Comfort Gumino | 27 | 3 | 2 | 22 | 34:114 | 11 |