Naprzód 32 Syrynia - Górnik Radlin , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Naprzód 32 Syrynia
Klasa Okręgowa - Racibórz-Rybnik | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | Unia Raciborz - Naprzód 32 Syrynia | 0 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | Czarni Gorzyce - Naprzód 32 Syrynia | geannuleerd | |
Ronde 28 | |||
2024-06-09 | Naprzód 32 Syrynia - LKS Zameczek Czernica | 3 - 2 | |
Ronde 27 | |||
2024-06-02 | LKS Forteca Swierklany - Naprzód 32 Syrynia | 1 - 0 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-25 | Naprzód 32 Syrynia - LKS 1908 Nędza | 1 - 5 |
Naprzód 32 Syrynia - Górnik Radlin
Poland Amateur, Klasa Okręgowa - Racibórz-Rybnik, match Naprzód 32 Syrynia - Górnik Radlin, starttijd 2024-04-07 13:00:00 internationale tijd.
Naprzód 32 Syrynia en Górnik Radlin neemt deel aan het kampioenschap Klasa Okręgowa - Racibórz-Rybnik, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Górnik Radlin
Klasa Okręgowa - Racibórz-Rybnik | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | GKS Dab Gaszowice - Górnik Radlin | 0 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | Granica Ruptawa - Górnik Radlin | geannuleerd | |
Ronde 28 | |||
2024-06-08 | LKS Naprzod Czyzowice - Górnik Radlin | geannuleerd | |
Ronde 27 | |||
2024-06-01 | Unia Raciborz - Górnik Radlin | 0 - 0 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-25 | Czarni Gorzyce - Górnik Radlin | 6 - 2 |
Klassement
Klasa Okręgowa - Racibórz-Rybnik 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
LKS Forteca Swierklany | 29 | 20 | 5 | 4 | 72:23 | 65 |
2
|
Czarni Gorzyce | 29 | 17 | 6 | 6 | 72:31 | 57 |
3
|
LKS Krzyżanowice | 30 | 15 | 10 | 5 | 80:49 | 55 |
4
|
KS Plomien Polomia | 30 | 13 | 13 | 4 | 61:42 | 52 |
5
|
Naprzód 32 Syrynia | 29 | 16 | 4 | 9 | 63:50 | 52 |
6
|
GKS II Jastrzębie | 30 | 14 | 5 | 11 | 98:58 | 47 |
7
|
LKS Ruch Stanowice | 30 | 13 | 7 | 10 | 71:73 | 46 |
8
|
LKS 1908 Nędza | 30 | 11 | 9 | 10 | 56:47 | 42 |
9
|
Silesia Lubomia | 28 | 9 | 13 | 6 | 37:35 | 40 |
10
|
LKS Naprzod Czyzowice | 31 | 12 | 4 | 15 | 56:60 | 40 |
11
|
Górnik Radlin | 30 | 10 | 9 | 11 | 37:46 | 39 |
12
|
Unia Raciborz | 30 | 9 | 9 | 12 | 73:60 | 36 |
13
|
Granica Ruptawa | 30 | 8 | 7 | 15 | 52:70 | 31 |
14
|
GKS Dab Gaszowice | 30 | 6 | 8 | 16 | 42:78 | 26 |
15
|
LKS Zameczek Czernica | 30 | 6 | 3 | 21 | 36:96 | 21 |
16
|
LKS Start Mszana | 30 | 2 | 2 | 26 | 23:111 | 8 |