NK Gaj Zbjeg - NK Bonk Bebrina (0-6), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: NK Gaj Zbjeg
3. ŽNL Brodsko-posavska | |||
Ronde 6 | |||
2024-10-06 | NK Gaj Zbjeg - NK Slavonac Slavonski Kobaš | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-29 | NK Sloga Gromačnik - NK Gaj Zbjeg | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-21 | NK Gaj Zbjeg - NK ASK Gornji Andrijevci | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-15 | NK Graničar Laze - NK Gaj Zbjeg | - | |
Ronde 1 | |||
2024-09-01 | NK Vatrogasac Grižići - NK Gaj Zbjeg | - | |
2. ŽNL Brodsko-posavska - A | |||
Ronde 22 | |||
2024-05-25 | NK Gaj Zbjeg - NK Vatrogasac Grižići | 0 - 3 | |
Ronde 21 | |||
2024-05-19 | NK ASK Gornji Andrijevci - NK Gaj Zbjeg | 1 - 4 | |
Ronde 20 | |||
2024-05-12 | NK Gaj Zbjeg - NK Mladost 1977 Banovci | 2 - 3 | |
Ronde 19 | |||
2024-05-05 | NK Mladost Jakačina Mala - NK Gaj Zbjeg | 7 - 2 | |
Ronde 18 | |||
2024-04-27 | NK Gaj Zbjeg - NK Graničar Stupnički Kuti | 3 - 3 |
NK Gaj Zbjeg - NK Bonk Bebrina
Croatia Amateur, 2. ŽNL Brodsko-posavska - A, match NK Gaj Zbjeg - NK Bonk Bebrina, starttijd 2024-04-07 14:30:00 internationale tijd.
NK Gaj Zbjeg en NK Bonk Bebrina neemt deel aan het kampioenschap 2. ŽNL Brodsko-posavska - A, Croatia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: NK Bonk Bebrina
2. ŽNL Brodsko-posavska - A | |||
Ronde 22 | |||
2024-05-25 | NK Bonk Bebrina - NK Graničar Brodski Varoš | 1 - 0 | |
Ronde 21 | |||
2024-05-19 | NK Vatrogasac Grižići - NK Bonk Bebrina | 2 - 6 | |
Ronde 20 | |||
2024-05-12 | NK Bonk Bebrina - NK ASK Gornji Andrijevci | 3 - 0 | |
Ronde 19 | |||
2024-05-04 | NK Mladost 1977 Banovci - NK Bonk Bebrina | 0 - 3 | |
Ronde 18 | |||
2024-04-28 | NK Bonk Bebrina - NK Mladost Jakačina Mala | 6 - 1 |
Klassement
2. ŽNL Brodsko-posavska - A 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Sloga Vrpolje | 21 | 17 | 2 | 2 | 89:24 | 53 |
2
|
NK Posavina Velika Kopanica | 20 | 15 | 4 | 1 | 65:16 | 49 |
3
|
NK Sloga Jaruge | 21 | 11 | 6 | 4 | 57:21 | 39 |
4
|
NK Perkovci Stari Perkovci | 21 | 12 | 3 | 6 | 65:33 | 39 |
5
|
NK Sapci | 21 | 10 | 3 | 8 | 36:32 | 33 |
6
|
NK Raketa Beravci | 21 | 8 | 6 | 7 | 45:35 | 30 |
7
|
NK Sava Svilaj | 20 | 8 | 5 | 7 | 38:46 | 29 |
8
|
NK Dubrava Zadubravlje | 21 | 8 | 1 | 12 | 46:60 | 25 |
9
|
NK Omladinac Novi Grad | 21 | 8 | 7 | 6 | 46:48 | 25 |
10
|
NK Šokadija Sredanci | 21 | 4 | 2 | 15 | 33:78 | 14 |
11
|
NK Mladost Čajkovci | 21 | 2 | 2 | 17 | 34:76 | 8 |
12
|
NK Selna | 21 | 1 | 1 | 19 | 16:101 | 4 |
2. ŽNL Brodsko-posavska - B 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Željezničar 1946 | 20 | 16 | 3 | 1 | 81:22 | 51 |
2
|
NK Posavac Ruščica | 19 | 13 | 4 | 2 | 68:20 | 43 |
3
|
NK Graničar Klakar | 19 | 13 | 3 | 3 | 70:15 | 42 |
4
|
NK Mladost Donja Bebrina | 19 | 12 | 1 | 6 | 65:31 | 37 |
5
|
NK Podvinje | 19 | 10 | 2 | 7 | 46:33 | 32 |
6
|
NK Slavonac Gornja Bebrina | 19 | 9 | 2 | 8 | 40:24 | 29 |
7
|
NK Zdenac Brodski Zdenci | 19 | 6 | 1 | 12 | 29:44 | 19 |
8
|
NK Dilj Klokočevik | 18 | 5 | 2 | 11 | 30:42 | 17 |
9
|
NK Slaven Trnjani | 19 | 3 | 0 | 16 | 21:93 | 9 |
10
|
NK MV Croatia 1976 | 19 | 3 | 0 | 16 | 20:101 | 9 |
11
|
NK Tomica | 12 | 1 | 2 | 9 | 4:49 | 5 |
2. ŽNL Brodsko-posavska - C 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Graničar Brodski Varoš | 21 | 18 | 1 | 2 | 98:16 | 55 |
2
|
NK Bonk Bebrina | 21 | 17 | 4 | 0 | 90:14 | 55 |
3
|
NK Graničar Stupnički Kuti | 21 | 14 | 4 | 3 | 59:30 | 46 |
4
|
NK Posavac Kaniža | 21 | 12 | 5 | 4 | 55:25 | 41 |
5
|
NK Mladost Jakačina Mala | 21 | 11 | 5 | 5 | 65:48 | 38 |
6
|
NK Mladost 1977 Banovci | 21 | 10 | 5 | 6 | 39:27 | 35 |
7
|
NK Vatrogasac Grižići | 21 | 8 | 2 | 11 | 56:58 | 26 |
8
|
NK Šokadija Šumeće | 21 | 7 | 4 | 10 | 36:43 | 25 |
9
|
NK Gaj Zbjeg | 21 | 6 | 2 | 13 | 46:86 | 20 |
10
|
NK Sloga Gromačnik | 21 | 3 | 1 | 17 | 30:100 | 10 |
11
|
NK Roma Kali Sara | 21 | 2 | 0 | 19 | 26:84 | 6 |
12
|
NK ASK Gornji Andrijevci | 21 | 1 | 1 | 19 | 21:90 | 4 |
2. ŽNL Brodsko-posavska - D 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Posavac Davor | 22 | 20 | 1 | 1 | 125:11 | 61 |
2
|
NK Mladost Brđani | 22 | 18 | 1 | 3 | 81:29 | 55 |
3
|
NK Slavonija Bodovaljci | 22 | 15 | 1 | 6 | 65:30 | 46 |
4
|
NK Budućnost Rešetari | 22 | 13 | 4 | 5 | 51:23 | 43 |
5
|
NK Soko 1970 Orubica | 22 | 13 | 2 | 7 | 68:40 | 41 |
6
|
NK Svjetlost Lužani | 22 | 10 | 2 | 10 | 50:61 | 32 |
7
|
NK Slavonac Slavonski Kobaš | 22 | 8 | 2 | 12 | 42:52 | 26 |
8
|
NK Trenk Seoce | 22 | 8 | 2 | 12 | 36:65 | 26 |
9
|
NK Graničar Laze | 22 | 6 | 5 | 11 | 47:57 | 23 |
10
|
NK Slavija Staro Petrovo Selo | 22 | 5 | 2 | 15 | 29:64 | 17 |
11
|
NK Sloboda Gornji Bogićevci | 22 | 3 | 1 | 18 | 26:93 | 10 |
12
|
NK Graničar Magić Mala | 22 | 0 | 3 | 19 | 17:112 | 3 |