NK Graničar Magić Mala - NK Sloboda Gornji Bogićevci (1-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: NK Graničar Magić Mala
3. ŽNL Brodsko-posavska | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-29 | NK Graničar Magić Mala - NK Graničar Laze | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-22 | NK Vatrogasac Grižići - NK Graničar Magić Mala | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-14 | NK Graničar Magić Mala - NK Šokadija Šumeće | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-08 | NK Trenk Seoce - NK Graničar Magić Mala | - | |
Ronde 1 | |||
2024-09-01 | NK Graničar Magić Mala - NK Slavonac Slavonski Kobaš | - | |
2. ŽNL Brodsko-posavska - A | |||
Ronde 22 | |||
2024-05-26 | NK Slavonija Bodovaljci - NK Graničar Magić Mala | 10 - 0 | |
Ronde 21 | |||
2024-05-19 | NK Graničar Magić Mala - NK Soko 1970 Orubica | 2 - 6 | |
Ronde 20 | |||
2024-05-11 | NK Mladost Brđani - NK Graničar Magić Mala | 3 - 0 | |
Ronde 19 | |||
2024-05-04 | NK Graničar Magić Mala - NK Posavac Davor | 0 - 9 | |
Ronde 18 | |||
2024-04-27 | NK Graničar Laze - NK Graničar Magić Mala | 7 - 1 |
NK Graničar Magić Mala - NK Sloboda Gornji Bogićevci
Croatia Amateur, 2. ŽNL Brodsko-posavska - A, match NK Graničar Magić Mala - NK Sloboda Gornji Bogićevci, starttijd 2024-04-07 14:30:00 internationale tijd.
NK Graničar Magić Mala en NK Sloboda Gornji Bogićevci neemt deel aan het kampioenschap 2. ŽNL Brodsko-posavska - A, Croatia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: NK Sloboda Gornji Bogićevci
3. ŽNL Brodsko-posavska | |||
Ronde 6 | |||
2024-10-06 | NK Vatrogasac Grižići - NK Sloboda Gornji Bogićevci | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-29 | NK Sloboda Gornji Bogićevci - NK Šokadija Šumeće | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-22 | NK Trenk Seoce - NK Sloboda Gornji Bogićevci | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-15 | NK Sloboda Gornji Bogićevci - NK Slavonac Slavonski Kobaš | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-07 | NK ASK Gornji Andrijevci - NK Sloboda Gornji Bogićevci | - | |
2. ŽNL Brodsko-posavska - A | |||
Ronde 22 | |||
2024-05-26 | NK Graničar Laze - NK Sloboda Gornji Bogićevci | 4 - 3 | |
Ronde 21 | |||
2024-05-19 | NK Sloboda Gornji Bogićevci - NK Trenk Seoce | 4 - 2 | |
Ronde 20 | |||
2024-05-12 | NK Svjetlost Lužani - NK Sloboda Gornji Bogićevci | 3 - 0 | |
Ronde 19 | |||
2024-05-04 | NK Sloboda Gornji Bogićevci - NK Slavonija Bodovaljci | 1 - 4 | |
Ronde 18 | |||
2024-04-28 | NK Sloboda Gornji Bogićevci - NK Slavija Staro Petrovo Selo | 2 - 0 |
Klassement
2. ŽNL Brodsko-posavska - A 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Sloga Vrpolje | 21 | 17 | 2 | 2 | 89:24 | 53 |
2
|
NK Posavina Velika Kopanica | 20 | 15 | 4 | 1 | 65:16 | 49 |
3
|
NK Sloga Jaruge | 21 | 11 | 6 | 4 | 57:21 | 39 |
4
|
NK Perkovci Stari Perkovci | 21 | 12 | 3 | 6 | 65:33 | 39 |
5
|
NK Sapci | 21 | 10 | 3 | 8 | 36:32 | 33 |
6
|
NK Raketa Beravci | 21 | 8 | 6 | 7 | 45:35 | 30 |
7
|
NK Sava Svilaj | 20 | 8 | 5 | 7 | 38:46 | 29 |
8
|
NK Dubrava Zadubravlje | 21 | 8 | 1 | 12 | 46:60 | 25 |
9
|
NK Omladinac Novi Grad | 21 | 8 | 7 | 6 | 46:48 | 25 |
10
|
NK Šokadija Sredanci | 21 | 4 | 2 | 15 | 33:78 | 14 |
11
|
NK Mladost Čajkovci | 21 | 2 | 2 | 17 | 34:76 | 8 |
12
|
NK Selna | 21 | 1 | 1 | 19 | 16:101 | 4 |
2. ŽNL Brodsko-posavska - B 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Željezničar 1946 | 20 | 16 | 3 | 1 | 81:22 | 51 |
2
|
NK Posavac Ruščica | 19 | 13 | 4 | 2 | 68:20 | 43 |
3
|
NK Graničar Klakar | 19 | 13 | 3 | 3 | 70:15 | 42 |
4
|
NK Mladost Donja Bebrina | 19 | 12 | 1 | 6 | 65:31 | 37 |
5
|
NK Podvinje | 19 | 10 | 2 | 7 | 46:33 | 32 |
6
|
NK Slavonac Gornja Bebrina | 19 | 9 | 2 | 8 | 40:24 | 29 |
7
|
NK Zdenac Brodski Zdenci | 19 | 6 | 1 | 12 | 29:44 | 19 |
8
|
NK Dilj Klokočevik | 18 | 5 | 2 | 11 | 30:42 | 17 |
9
|
NK Slaven Trnjani | 19 | 3 | 0 | 16 | 21:93 | 9 |
10
|
NK MV Croatia 1976 | 19 | 3 | 0 | 16 | 20:101 | 9 |
11
|
NK Tomica | 12 | 1 | 2 | 9 | 4:49 | 5 |
2. ŽNL Brodsko-posavska - C 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Graničar Brodski Varoš | 21 | 18 | 1 | 2 | 98:16 | 55 |
2
|
NK Bonk Bebrina | 21 | 17 | 4 | 0 | 90:14 | 55 |
3
|
NK Graničar Stupnički Kuti | 21 | 14 | 4 | 3 | 59:30 | 46 |
4
|
NK Posavac Kaniža | 21 | 12 | 5 | 4 | 55:25 | 41 |
5
|
NK Mladost Jakačina Mala | 21 | 11 | 5 | 5 | 65:48 | 38 |
6
|
NK Mladost 1977 Banovci | 21 | 10 | 5 | 6 | 39:27 | 35 |
7
|
NK Vatrogasac Grižići | 21 | 8 | 2 | 11 | 56:58 | 26 |
8
|
NK Šokadija Šumeće | 21 | 7 | 4 | 10 | 36:43 | 25 |
9
|
NK Gaj Zbjeg | 21 | 6 | 2 | 13 | 46:86 | 20 |
10
|
NK Sloga Gromačnik | 21 | 3 | 1 | 17 | 30:100 | 10 |
11
|
NK Roma Kali Sara | 21 | 2 | 0 | 19 | 26:84 | 6 |
12
|
NK ASK Gornji Andrijevci | 21 | 1 | 1 | 19 | 21:90 | 4 |
2. ŽNL Brodsko-posavska - D 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Posavac Davor | 22 | 20 | 1 | 1 | 125:11 | 61 |
2
|
NK Mladost Brđani | 22 | 18 | 1 | 3 | 81:29 | 55 |
3
|
NK Slavonija Bodovaljci | 22 | 15 | 1 | 6 | 65:30 | 46 |
4
|
NK Budućnost Rešetari | 22 | 13 | 4 | 5 | 51:23 | 43 |
5
|
NK Soko 1970 Orubica | 22 | 13 | 2 | 7 | 68:40 | 41 |
6
|
NK Svjetlost Lužani | 22 | 10 | 2 | 10 | 50:61 | 32 |
7
|
NK Slavonac Slavonski Kobaš | 22 | 8 | 2 | 12 | 42:52 | 26 |
8
|
NK Trenk Seoce | 22 | 8 | 2 | 12 | 36:65 | 26 |
9
|
NK Graničar Laze | 22 | 6 | 5 | 11 | 47:57 | 23 |
10
|
NK Slavija Staro Petrovo Selo | 22 | 5 | 2 | 15 | 29:64 | 17 |
11
|
NK Sloboda Gornji Bogićevci | 22 | 3 | 1 | 18 | 26:93 | 10 |
12
|
NK Graničar Magić Mala | 22 | 0 | 3 | 19 | 17:112 | 3 |