NK Lobor - NK Vatrogasac Brezova (3-5), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: NK Lobor
2. ŽNL Krapinsko-zagorska | |||
Ronde 8 | |||
2024-10-13 | NK Lobor - NK Zagorec Veliko Trgovišće | - | |
Ronde 7 | |||
2024-10-06 | NK Đalski Gubaševo - NK Lobor | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-29 | NK Lobor - NK Desinić | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-22 | NK Mladost Belec - NK Lobor | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-15 | NK Lobor - NK Mladost Marija Bistrica | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-08 | NK Lobor - NK Vatrogasac Brezova | 2 - 4 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-31 | NK Sloga Konjščina - NK Lobor | 8 - 0 | |
Kup NSKZŽ | |||
Ronde 6 | |||
2024-08-29 | NK Oštrc Zlatar - NK Lobor | 4 - 1 | |
2. ŽNL Krapinsko-zagorska | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-25 | NK Lobor - NK Toplice Krapinske Toplice | 3 - 0 | |
Ronde 22 | |||
2024-05-19 | NK Lobor - NK Rudar Mihovljan | 4 - 2 |
NK Lobor - NK Vatrogasac Brezova
Croatia Amateur, 2. ŽNL Krapinsko-zagorska, match NK Lobor - NK Vatrogasac Brezova, starttijd 2024-04-07 14:30:00 internationale tijd.
NK Lobor en NK Vatrogasac Brezova neemt deel aan het kampioenschap 2. ŽNL Krapinsko-zagorska, Croatia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: NK Vatrogasac Brezova
2. ŽNL Krapinsko-zagorska | |||
Ronde 8 | |||
2024-10-13 | NK Vatrogasac Brezova - NK Milengrad 2005 Budinščina | - | |
Ronde 7 | |||
2024-10-06 | NK Mladost Belec - NK Vatrogasac Brezova | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-29 | NK Vatrogasac Brezova - NK Omladinac Dubrovčan | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-22 | NK Mladost Marija Bistrica - NK Vatrogasac Brezova | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-15 | NK Vatrogasac Brezova - NK Rudar Mihovljan | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-08 | NK Lobor - NK Vatrogasac Brezova | 2 - 4 | |
Ronde 2 | |||
2024-09-01 | NK Vatrogasac Brezova - NK Zagorec Veliko Trgovišće | 1 - 6 | |
Kup NSKZŽ | |||
Ronde 6 | |||
2024-08-29 | NK Vatrogasac Brezova - NK Pregrada | 0 - 3 | |
2. ŽNL Krapinsko-zagorska | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-24 | NK Sloga Konjščina - NK Vatrogasac Brezova | 4 - 1 | |
Ronde 22 | |||
2024-05-19 | NK Vatrogasac Brezova - NK Đalski Gubaševo | 2 - 2 |
Klassement
2. ŽNL Krapinsko-zagorska 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Matija Gubec Gornja Stubica | 20 | 16 | 1 | 3 | 59:17 | 49 |
2
|
NK Vatrogasac Brezova | 20 | 11 | 5 | 4 | 72:35 | 38 |
3
|
NK Sloga Konjščina | 20 | 11 | 4 | 5 | 50:32 | 37 |
4
|
NK Mladost Belec | 20 | 10 | 4 | 6 | 51:29 | 34 |
5
|
NK Rudar Mihovljan | 20 | 9 | 5 | 6 | 52:38 | 32 |
6
|
NK Lobor | 20 | 8 | 5 | 7 | 45:40 | 29 |
7
|
NK Đalski Gubaševo | 20 | 7 | 5 | 8 | 31:32 | 26 |
8
|
NK Desinić | 20 | 6 | 3 | 11 | 34:54 | 21 |
9
|
NK Toplice Krapinske Toplice | 20 | 5 | 4 | 11 | 22:47 | 19 |
10
|
NK Milengrad 2005 Budinščina | 20 | 4 | 2 | 14 | 32:83 | 14 |
11
|
NK Omladinac Dubrovčan | 20 | 1 | 6 | 13 | 25:66 | 9 |