OFK Ras Novi Pazar - FK Radnik Ušće (2-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: OFK Ras Novi Pazar
Zona Morava | |||
Ronde 4 | |||
2024-09-14 | OFK Ras Novi Pazar - FK Polet Ratina | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-07 | FK Sloboda Čačak - OFK Ras Novi Pazar | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-31 | OFK Ras Novi Pazar - FK Polet Trbušani | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-24 | Trepca Mitrovica - OFK Ras Novi Pazar | - | |
Raška Okružna Liga | |||
Ronde 26 | |||
2024-06-08 | OFK Ras Novi Pazar - FK Karađorđe Ribnica | 6 - 1 | |
Ronde 25 | |||
2024-06-01 | FK Zvezda Čukojevac - OFK Ras Novi Pazar | 1 - 3 | |
Ronde 24 | |||
2024-05-26 | OFK Ras Novi Pazar - OFK Progorelica | 1 - 2 | |
Ronde 23 | |||
2024-05-18 | FK Morava Mrsać - OFK Ras Novi Pazar | 1 - 1 | |
Ronde 22 | |||
2024-05-12 | FK Miločajac - OFK Ras Novi Pazar | 1 - 0 |
OFK Ras Novi Pazar - FK Radnik Ušće
Serbia Amateur, Raška Okružna Liga, match OFK Ras Novi Pazar - FK Radnik Ušće, starttijd 2024-04-07 14:00:11 internationale tijd.
OFK Ras Novi Pazar en FK Radnik Ušće neemt deel aan het kampioenschap Raška Okružna Liga, Serbia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FK Radnik Ušće
Raška Okružna Liga | |||
Ronde 26 | |||
2024-06-08 | FK Rudar Baljevac - FK Radnik Ušće | 0 - 1 | |
Ronde 25 | |||
2024-06-01 | FK Radnik Ušće - FK Miločajac | 3 - 1 | |
Ronde 24 | |||
2024-05-26 | FK Radnik Ušće - FK Omladinac Novo Selo | 3 - 2 | |
Ronde 23 | |||
2024-05-18 | FK Koštam Polje Delimeđe - FK Radnik Ušće | 5 - 1 | |
Ronde 21 | |||
2024-05-04 | FK Karađorđe Ribnica - FK Radnik Ušće | 1 - 3 |
Klassement
Raška Okružna Liga 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Progorelica | 24 | 13 | 7 | 4 | 52:31 | 46 |
2
|
OFK Ras Novi Pazar | 24 | 14 | 4 | 6 | 51:23 | 45 |
3
|
FK Borac Vraneši | 24 | 12 | 6 | 6 | 39:28 | 42 |
4
|
FK Miločajac | 24 | 11 | 8 | 5 | 34:28 | 41 |
5
|
FK Morava Mrsać | 24 | 9 | 10 | 5 | 32:17 | 37 |
6
|
FK Omladinac Novo Selo | 24 | 10 | 6 | 8 | 43:25 | 36 |
7
|
FK Proleter Pečenog | 24 | 13 | 4 | 7 | 47:33 | 35 |
8
|
FK Ibar Mataruška Banja | 24 | 8 | 5 | 11 | 30:38 | 29 |
9
|
FK Radnik Ušće | 24 | 8 | 4 | 12 | 39:49 | 28 |
10
|
FK Koštam Polje Delimeđe | 24 | 6 | 9 | 9 | 33:30 | 27 |
11
|
FK Karađorđe Ribnica | 24 | 8 | 2 | 14 | 31:49 | 25 |
12
|
FK Rudar Baljevac | 24 | 7 | 3 | 14 | 31:40 | 24 |
13
|
FK Zvezda Čukojevac | 24 | 1 | 4 | 19 | 17:88 | 1 |
14
|
FK Mladost Vrdila | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |