Skeid 2 - Mjondalen 2 (3-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Skeid 2
3rd Division Group 3 | |||
Ronde 13 | |||
2024-06-29 | Skeid 2 - Baerum | - | |
Ronde 12 | |||
2024-06-23 | Oppsal IF - Skeid 2 | - | |
Ronde 11 | |||
2024-06-15 | Skeid 2 - Ullern | - | |
Ronde 10 | |||
2024-06-09 | Frigg Oslo FK - Skeid 2 | 6 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-03 | Skeid 2 - Nordstrand | 0 - 3 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-28 | Asker - Skeid 2 | 5 - 2 | |
Ronde 7 | |||
2024-05-21 | Skeid 2 - Sarpsborg 08 2 | 2 - 3 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-13 | Gamle Oslo FK - Skeid 2 | 4 - 2 |
Serie 3
Algemeen
Skeid 2 + Mjondalen 2 Less than 4.5 cards 10 van 10
Skeid 2 Meer dan 2.5 doelpunten 8 van 10
Mjondalen 2 Meer dan 2.5 doelpunten 7 van 7
Skeid 2 - Mjondalen 2
Noorwegen, 3rd Division Group 3, match Skeid 2 - Mjondalen 2, starttijd 2024-04-07 12:00:00 internationale tijd.
Skeid 2 en Mjondalen 2 neemt deel aan het kampioenschap 3rd Division Group 3, Noorwegen.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Mjondalen 2
3rd Division Group 3 | |||
Ronde 13 | |||
2024-06-30 | Mjondalen 2 - Asker | - | |
Ronde 12 | |||
2024-06-24 | Ullern - Mjondalen 2 | - | |
Ronde 11 | |||
2024-06-17 | Mjondalen 2 - Gamle Oslo FK | - | |
Ronde 10 | |||
2024-06-10 | Oppsal IF - Mjondalen 2 | 2 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-03 | Mjondalen 2 - Sarpsborg 08 2 | 1 - 3 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-28 | Frigg Oslo FK - Mjondalen 2 | 1 - 0 | |
Ronde 7 | |||
2024-05-21 | Mjondalen 2 - KFUM Oslo II | 1 - 5 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-12 | Aaskollen - Mjondalen 2 | 2 - 2 |
Klassement
3. Division, Group 3, 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nordstrand | 10 | 7 | 3 | 0 | 32:10 | 24 |
2
|
Asker | 10 | 7 | 2 | 1 | 35:16 | 23 |
3
|
Frigg Oslo FK | 10 | 7 | 0 | 3 | 23:16 | 21 |
4
|
Gamle Oslo FK | 10 | 6 | 2 | 2 | 26:19 | 20 |
5
|
Sarpsborg 08 2 | 10 | 6 | 1 | 3 | 21:16 | 19 |
6
|
KFUM Oslo II | 10 | 5 | 2 | 3 | 25:17 | 17 |
7
|
Baerum | 10 | 5 | 2 | 3 | 26:23 | 17 |
8
|
Oppsal IF | 10 | 4 | 1 | 5 | 19:20 | 13 |
9
|
Ullern | 10 | 3 | 2 | 5 | 17:22 | 11 |
10
|
Aassiden | 10 | 3 | 1 | 6 | 18:27 | 10 |
11
|
Aaskollen | 10 | 2 | 2 | 6 | 17:25 | 8 |
12
|
IL Flint | 10 | 1 | 4 | 5 | 10:16 | 7 |
13
|
Skeid 2 | 10 | 1 | 2 | 7 | 13:31 | 5 |
14
|
Mjondalen 2 | 10 | 0 | 2 | 8 | 9:33 | 2 |