Talasgücü Belediyespor - 52 Orduspor (2-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Talasgücü Belediyespor
TFF 3. Lig, Group 1 | |||
Ronde 30 | |||
2024-04-27 | Malatya Arguvan Spor - Talasgücü Belediyespor | 3 - 4 | |
Ronde 29 | |||
2024-04-21 | Talasgücü Belediyespor - Artvin Hopaspor | 2 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2024-04-14 | Küçükçekmece Sinop Spor - Talasgücü Belediyespor | 2 - 2 | |
Ronde 27 | |||
2024-04-07 | Talasgücü Belediyespor - 52 Orduspor | 2 - 2 | |
Ronde 25 | |||
2024-03-24 | Karabük İdman Yurdu FK - Talasgücü Belediyespor | 1 - 0 |
Serie 7
Algemeen
Talasgücü Belediyespor + 52 Orduspor Less than 4.5 cards 10 van 10
52 Orduspor Met tegendoelpunten 9
52 Orduspor Meer dan 2.5 doelpunten 7 van 9
52 Orduspor Beide teams scoren 7 van 9
52 Orduspor Eerste team dat scoort 7 van 9
52 Orduspor Less than 4.5 cards 9 van 9
Talasgücü Belediyespor Geen winst 4
Talasgücü Belediyespor Geen doelpunten gescoord 4
Talasgücü Belediyespor Minder dan 2.5 doelpunten 4 van 5
Talasgücü Belediyespor Less than 4.5 cards 10 van 10
Talasgücü Belediyespor - 52 Orduspor
Turkije, TFF 3. Lig, Group 1, match Talasgücü Belediyespor - 52 Orduspor, starttijd 2024-04-07 12:00:00 internationale tijd.
Talasgücü Belediyespor en 52 Orduspor neemt deel aan het kampioenschap TFF 3. Lig, Group 1, Turkije.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: 52 Orduspor
3. Lig Playoffs | |||
Ronde 29 | |||
2024-05-25 | 52 Orduspor - S. B. Elazigspor | 0 - 3 | |
TFF 3. Lig, Group 1 | |||
Ronde 3 | |||
2024-05-20 | Aliağa FK - 52 Orduspor | 1 - 0 | |
2024-05-15 | 52 Orduspor - Aliağa FK | 1 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-05-10 | Ayvalıkgücü Belediyespor - 52 Orduspor | 0 - 2 | |
2024-05-06 | 52 Orduspor - Ayvalıkgücü Belediyespor | 1 - 1 |
Klassement
3. Lig 23/24, Group 1: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Antalya Kepezspor | 28 | 22 | 4 | 2 | 67:18 | 70 |
2
|
Aliağa FK | 28 | 19 | 9 | 0 | 60:18 | 66 |
3
|
Ayvalıkgücü Belediyespor | 28 | 15 | 7 | 6 | 40:25 | 52 |
4
|
52 Orduspor | 28 | 14 | 7 | 7 | 40:28 | 49 |
5
|
İnegöl Kafkas Gençlikspor | 28 | 13 | 8 | 7 | 37:30 | 47 |
6
|
Edirnespor | 28 | 13 | 5 | 10 | 45:28 | 44 |
7
|
Mardin 1969 Spor | 28 | 12 | 5 | 11 | 40:34 | 41 |
8
|
Küçükçekmece Sinop Spor | 28 | 10 | 8 | 10 | 41:31 | 38 |
9
|
Karabük İdman Yurdu FK | 28 | 10 | 5 | 13 | 27:44 | 35 |
10
|
Artvin Hopaspor | 28 | 9 | 7 | 12 | 33:29 | 34 |
11
|
Talasgücü Belediyespor | 28 | 10 | 4 | 14 | 34:45 | 34 |
12
|
Türk BLD GK | 28 | 8 | 5 | 15 | 31:42 | 29 |
13
|
Gümüşhanespor | 28 | 4 | 10 | 14 | 25:49 | 22 |
14
|
Malatya Arguvan Spor | 28 | 3 | 4 | 21 | 21:57 | 13 |
15
|
Tarsus Idman Yurdu | 28 | 2 | 4 | 22 | 20:83 | 10 |