UD Vilamaiorense - ACD Os Ciências , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: UD Vilamaiorense
A.F. Viseu I Divisão | |||
Ronde 10 | |||
2024-04-21 | UD Vilamaiorense - Besteiros FC | 3 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-04-14 | GDCRS Vila Silgueiros - UD Vilamaiorense | geannuleerd | |
Ronde 8 | |||
2024-04-07 | UD Vilamaiorense - ACD Os Ciências | geannuleerd | |
Ronde 6 | |||
2024-03-17 | ARCD Boassas - UD Vilamaiorense | 2 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-03-10 | Besteiros FC - UD Vilamaiorense | 3 - 1 |
Serie 12
Algemeen
UD Vilamaiorense Geen winst 5
UD Vilamaiorense Met tegendoelpunten 5
UD Vilamaiorense Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 5
UD Vilamaiorense Beide teams scoren 5 van 5
UD Vilamaiorense Less than 4.5 cards 9 van 9
ACD Os Ciências Geen winst 3
ACD Os Ciências Met tegendoelpunten 24
ACD Os Ciências Meer dan 2.5 doelpunten 6 van 8
ACD Os Ciências Beide teams scoren 4 van 5
ACD Os Ciências Less than 4.5 cards 10 van 10
Persoonlijke ontmoetingen
UD Vilamaiorense + ACD Os Ciências Met tegendoelpunten 3
ACD Os Ciências Zeges 3
UD Vilamaiorense - ACD Os Ciências
Portugal Amateur, A.F. Viseu I Divisão, match UD Vilamaiorense - ACD Os Ciências, starttijd 2024-04-07 14:00:00 internationale tijd.
UD Vilamaiorense en ACD Os Ciências neemt deel aan het kampioenschap A.F. Viseu I Divisão, Portugal Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: ACD Os Ciências
A.F. Viseu I Divisão | |||
Ronde 10 | |||
2024-04-21 | ACD Os Ciências - GDCRS Vila Silgueiros | geannuleerd | |
Ronde 8 | |||
2024-04-07 | UD Vilamaiorense - ACD Os Ciências | geannuleerd | |
Ronde 7 | |||
2024-03-24 | ACD Os Ciências - ARCD Boassas | 0 - 2 | |
Ronde 6 | |||
2024-03-17 | Besteiros FC - ACD Os Ciências | 11 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-03-10 | GDCRS Vila Silgueiros - ACD Os Ciências | 1 - 1 |
Klassement
Zona Norte 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ADR Tarouquense | 16 | 12 | 1 | 3 | 40:10 | 37 |
2
|
CDCP Oliveira do Douro | 16 | 11 | 2 | 3 | 34:13 | 35 |
3
|
AD Piães | 16 | 11 | 1 | 4 | 34:17 | 34 |
4
|
GD Parada | 16 | 8 | 3 | 5 | 33:17 | 27 |
5
|
GN Alvite | 16 | 6 | 2 | 8 | 22:29 | 20 |
6
|
ARCD Boassas | 16 | 6 | 1 | 9 | 19:47 | 19 |
7
|
UD Vilamaiorense | 16 | 5 | 3 | 8 | 22:29 | 18 |
8
|
OS Ceireiros | 16 | 5 | 1 | 10 | 25:27 | 16 |
9
|
Arcos FC | 16 | 1 | 0 | 15 | 9:49 | 3 |
Zona Centro 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Carvalhais FC | 16 | 14 | 0 | 2 | 53:15 | 42 |
2
|
GD Campia | 16 | 11 | 3 | 2 | 43:14 | 36 |
3
|
Viseu United FC | 16 | 9 | 4 | 3 | 28:12 | 31 |
4
|
ASSRD Vila Chã de Sá | 16 | 8 | 3 | 5 | 41:21 | 27 |
5
|
AC Travanca | 16 | 6 | 2 | 8 | 20:25 | 20 |
6
|
ARC Sezurense | 16 | 4 | 4 | 8 | 29:27 | 16 |
7
|
CD Santacruzense | 16 | 4 | 4 | 8 | 21:38 | 16 |
8
|
GDC Roriz | 16 | 4 | 2 | 10 | 15:36 | 14 |
9
|
ACD Os Ciências | 16 | 0 | 2 | 14 | 10:72 | 2 |
Zona Sul 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CF Carregal Do Sal | 18 | 13 | 4 | 1 | 53:10 | 43 |
2
|
CA Molelos | 18 | 13 | 3 | 2 | 61:14 | 42 |
3
|
GD Santacombadense | 18 | 12 | 3 | 3 | 52:19 | 39 |
4
|
Besteiros FC | 18 | 11 | 2 | 5 | 36:19 | 35 |
5
|
SC Santar | 18 | 9 | 5 | 4 | 21:14 | 32 |
6
|
Sport Cabanas de Viriato e Benfica | 18 | 5 | 4 | 9 | 24:33 | 19 |
7
|
GDCRS Vila Silgueiros | 18 | 5 | 0 | 13 | 26:63 | 15 |
8
|
Sport Vale de Madeiros e Benfica | 18 | 3 | 3 | 12 | 18:47 | 12 |
9
|
Moimenta do Dão FC | 18 | 3 | 3 | 12 | 20:55 | 12 |
10
|
SC Nandufe | 18 | 2 | 1 | 15 | 11:48 | 7 |
Apuramento de Campeão 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Carvalhais FC | 13 | 10 | 3 | 0 | 32:11 | 33 |
2
|
CF Carregal Do Sal | 13 | 9 | 1 | 3 | 24:15 | 28 |
3
|
GD Campia | 13 | 8 | 1 | 4 | 23:18 | 25 |
4
|
CDCP Oliveira do Douro | 13 | 6 | 3 | 4 | 23:16 | 21 |
5
|
CA Molelos | 13 | 4 | 3 | 6 | 20:20 | 15 |
6
|
ADR Tarouquense | 13 | 3 | 2 | 8 | 12:19 | 11 |
7
|
GD Santacombadense | 13 | 2 | 3 | 8 | 10:27 | 9 |
8
|
AD Piães | 13 | 1 | 2 | 10 | 13:31 | 5 |
Taça da 1ª Divisão - Grupo A 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Besteiros FC | 8 | 7 | 0 | 1 | 34:7 | 21 |
2
|
ARCD Boassas | 8 | 4 | 1 | 3 | 14:13 | 13 |
3
|
UD Vilamaiorense | 8 | 3 | 2 | 3 | 13:12 | 11 |
4
|
GDCRS Vila Silgueiros | 7 | 1 | 2 | 4 | 6:17 | 5 |
5
|
ACD Os Ciências | 7 | 1 | 1 | 5 | 6:24 | 4 |
Taça da 1ª Divisão - Grupo B 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Viseu United FC | 8 | 5 | 1 | 2 | 22:8 | 16 |
2
|
ARC Sezurense | 8 | 4 | 2 | 2 | 14:7 | 14 |
3
|
GN Alvite | 8 | 4 | 1 | 3 | 13:13 | 13 |
4
|
GDC Roriz | 8 | 3 | 2 | 3 | 11:16 | 11 |
5
|
Arcos FC | 8 | 1 | 0 | 7 | 8:24 | 3 |
Taça da 1ª Divisão - Grupo C 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SC Santar | 8 | 6 | 2 | 0 | 17:4 | 20 |
2
|
Sport Cabanas de Viriato e Benfica | 8 | 3 | 3 | 2 | 11:7 | 12 |
3
|
AC Travanca | 8 | 3 | 1 | 4 | 9:10 | 10 |
4
|
Sport Vale de Madeiros e Benfica | 8 | 2 | 1 | 5 | 7:14 | 7 |
5
|
Moimenta do Dão FC | 8 | 2 | 1 | 5 | 6:15 | 7 |
Taça da 1ª Divisão - Grupo D 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ASSRD Vila Chã de Sá | 8 | 5 | 2 | 1 | 25:6 | 17 |
2
|
GD Parada | 7 | 5 | 0 | 2 | 24:5 | 15 |
3
|
CD Santacruzense | 8 | 4 | 1 | 3 | 12:10 | 13 |
4
|
OS Ceireiros | 7 | 3 | 1 | 3 | 8:7 | 10 |
5
|
SC Nandufe | 8 | 0 | 0 | 8 | 5:46 | 0 |