Brinkumer SV - Werder Bremen II (0-5), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Brinkumer SV
Bremen-Liga | |||
Ronde 30 | |||
2024-05-11 | Brinkumer SV - FC Oberneuland | 2 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-04 | TS Woltmershausen - Brinkumer SV | 1 - 2 | |
Ronde 28 | |||
2024-04-27 | Brinkumer SV - FC Union 60 Bremen | 1 - 3 | |
Ronde 22 | |||
2024-04-24 | SV Hemelingen - Brinkumer SV | 2 - 2 | |
Ronde 27 | |||
2024-04-20 | OSC Bremerhaven - Brinkumer SV | 2 - 0 |
Serie 8
Algemeen
Werder Bremen II Zeges 23
Werder Bremen II Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 5
Werder Bremen II Eerste team dat scoort 9 van 9
Werder Bremen II Winnaar eerste helft 9 van 9
Werder Bremen II Less than 4.5 cards 10 van 10
Brinkumer SV Met tegendoelpunten 4
Brinkumer SV Meer dan 2.5 doelpunten 6 van 8
Brinkumer SV Less than 4.5 cards 8 van 8
Brinkumer SV - Werder Bremen II
Duitsland Amateur, Bremen-Liga, match Brinkumer SV - Werder Bremen II, starttijd 2024-04-10 16:15:00 internationale tijd.
Brinkumer SV en Werder Bremen II neemt deel aan het kampioenschap Bremen-Liga, Duitsland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Werder Bremen II
Oberliga, Playoffs | |||
Ronde 3 | |||
2024-06-02 | SV Todesfelde - Werder Bremen II | 0 - 3 | |
Ronde 1 | |||
2024-05-26 | Werder Bremen II - FC Altona 93 | 1 - 0 | |
Regionalliga Nord | |||
2024-05-26 | Werder Bremen II - FC Altona 93 | 1 - 0 | |
Bremen-Liga | |||
Ronde 30 | |||
2024-05-11 | BTS Neustadt - Werder Bremen II | 1 - 2 | |
Ronde 22 | |||
2024-05-07 | Werder Bremen II - FC Oberneuland | 14 - 0 |
Klassement
Bremen-Liga 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Werder Bremen II | 30 | 30 | 0 | 0 | 213:17 | 90 |
2
|
SV Hemelingen | 30 | 22 | 2 | 6 | 114:62 | 68 |
3
|
OSC Bremerhaven | 30 | 19 | 4 | 7 | 77:49 | 61 |
4
|
SG Aumund-Vegesack | 30 | 15 | 2 | 13 | 91:86 | 47 |
5
|
FC Oberneuland | 30 | 14 | 5 | 11 | 74:76 | 47 |
6
|
ECS Geestemünde | 30 | 14 | 2 | 14 | 80:76 | 44 |
7
|
Blumenthaler SV 1919 | 30 | 13 | 3 | 14 | 71:79 | 42 |
8
|
FC Union 60 Bremen | 30 | 12 | 6 | 12 | 60:72 | 42 |
9
|
BTS Neustadt | 30 | 12 | 3 | 15 | 65:80 | 39 |
10
|
SC Vahr Blockdiek | 30 | 9 | 6 | 15 | 41:67 | 33 |
11
|
Tura Bremen | 30 | 10 | 3 | 17 | 57:93 | 33 |
12
|
KSV Vatan Sport | 30 | 10 | 3 | 17 | 56:98 | 33 |
13
|
TS Woltmershausen | 30 | 10 | 2 | 18 | 61:91 | 32 |
14
|
Brinkumer SV | 30 | 9 | 5 | 16 | 43:84 | 32 |
15
|
Leher TS | 30 | 6 | 11 | 13 | 53:77 | 29 |
16
|
TUS Komet Arsten | 30 | 6 | 1 | 23 | 42:91 | 19 |