Evenementen: Metalist 1925 U19
U19 | |||
Ronde 30 | |||
2024-05-24 | Metalist 1925 U19 - Veres Rivne U19 | 1 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-18 | Metalist 1925 U19 - Polissya Zhytomyr U19 | 0 - 0 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-11 | Chornomorets Odesa U19 - Metalist 1925 U19 | 5 - 0 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-03 | Metalist 1925 U19 - Vorskla Poltava U19 | 1 - 1 | |
Ronde 26 | |||
2024-04-27 | FC Kryvbas Kriviy Rih U19 - Metalist 1925 U19 | 3 - 4 |
Serie 7
Algemeen
Metalist 1925 U19 + Dnipro-1 U19 Less than 4.5 cards 10 van 10
Dnipro-1 U19 Minder dan 2.5 doelpunten 4 van 5
Dnipro-1 U19 Eerste team dat scoort 7 van 9
Dnipro-1 U19 Less than 4.5 cards 9 van 9
Metalist 1925 U19 Met tegendoelpunten 3
Metalist 1925 U19 Meer dan 2.5 doelpunten 7 van 8
Metalist 1925 U19 Eerste tegendoelpunt 5 van 6
Metalist 1925 U19 Less than 4.5 cards 10 van 10
Persoonlijke ontmoetingen
Dnipro-1 U19 Met tegendoelpunten 4
Metalist 1925 U19 Met tegendoelpunten 3
Metalist 1925 U19 - Dnipro-1 U19
Oekraïne, U19, match Metalist 1925 U19 - Dnipro-1 U19, starttijd 2024-04-14 14:05:00 internationale tijd.
Metalist 1925 U19 en Dnipro-1 U19 neemt deel aan het kampioenschap U19, Oekraïne.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Dnipro-1 U19
U19 | |||
Ronde 30 | |||
2024-05-24 | Chornomorets Odesa U19 - Dnipro-1 U19 | 0 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-18 | Dnipro-1 U19 - Shakhtar Donetsk U19 | 0 - 2 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-11 | FC Oleksandria U19 - Dnipro-1 U19 | 0 - 0 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-04 | Dnipro-1 U19 - FC Kryvbas Kriviy Rih U19 | 1 - 0 | |
Ronde 26 | |||
2024-04-26 | Dnipro-1 U19 - Dynamo Kyiv U19 | 1 - 6 |
Klassement
U19 Championship 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dynamo Kyiv U19 | 22 | 17 | 3 | 2 | 64:15 | 54 |
2
|
Shakhtar Donetsk U19 | 21 | 16 | 2 | 3 | 43:17 | 50 |
3
|
Dnipro-1 U19 | 22 | 13 | 5 | 4 | 45:21 | 44 |
4
|
Polissya Zhytomyr U19 | 22 | 11 | 7 | 4 | 41:25 | 40 |
5
|
FC Oleksandria U19 | 22 | 11 | 4 | 7 | 42:27 | 37 |
6
|
Rukh Lviv U19 | 22 | 11 | 4 | 7 | 41:26 | 37 |
7
|
Kolos Kovalivka U19 | 22 | 10 | 4 | 8 | 29:30 | 34 |
8
|
FC Kryvbas Kriviy Rih U19 | 22 | 9 | 6 | 7 | 38:33 | 33 |
9
|
Zorya Luhansk U19 | 22 | 7 | 5 | 10 | 32:35 | 26 |
10
|
Vorskla Poltava U19 | 22 | 8 | 2 | 12 | 29:39 | 26 |
11
|
Veres Rivne U19 | 22 | 5 | 8 | 9 | 26:32 | 23 |
12
|
Obolon Kyiv U19 | 22 | 4 | 7 | 11 | 22:44 | 19 |
13
|
Metalist 1925 U19 | 22 | 6 | 1 | 15 | 32:63 | 19 |
14
|
FC Minaj U19 | 22 | 5 | 3 | 14 | 22:35 | 18 |
15
|
Chornomorets Odesa U19 | 21 | 4 | 5 | 12 | 14:33 | 17 |
16
|
LNZ Cherkasy U19 | 22 | 2 | 6 | 14 | 17:62 | 12 |
Berlin Verbandsliga 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SFC Stern 1900 | 5 | 4 | 1 | 0 | 8:3 | 13 |
2
|
Spandauer Kickers | 4 | 2 | 1 | 1 | 10:4 | 7 |
3
|
Berlin Hilalspor | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 7 |
4
|
BSV Halle-Ammendorf | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 7 |
5
|
SV Empor Berlin | 5 | 2 | 1 | 2 | 9:9 | 7 |
6
|
VSG Altglienicke II | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:9 | 7 |
7
|
Berlin Türkspor | 3 | 1 | 2 | 0 | 8:5 | 5 |
8
|
Füchse Berlin Reinickendorf | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:5 | 4 |
9
|
Berliner SC | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 |
10
|
TSV Mariendorf 1897 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 4 |
11
|
SSC Teutonia 99 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:5 | 4 |
12
|
Frohnauer SC | 6 | 0 | 4 | 2 | 9:11 | 4 |
13
|
SC Dortelweil | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
14
|
SG Rot-Weiss Frankfurt 01 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
15
|
Neu-Isenburg | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
16
|
Reinickendorfer Füchse | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
17
|
TSV Rudow | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 3 |
18
|
S.D. Croatia Berlin | 5 | 0 | 3 | 2 | 10:12 | 3 |
19
|
SC Charlottenburg | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:4 | 3 |
20
|
1. FC Wilmersdorf | 6 | 1 | 0 | 5 | 11:18 | 3 |
21
|
SV Westerhausen | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
22
|
SG Rot-Weiss Thalheim | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
23
|
SV Blau Weiss Dolau | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
24
|
SSC Weissenfels | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
25
|
SV Dessau 05 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
26
|
1 Fca 04 Darmstadt | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
27
|
FSV Saxonia Tangermünde | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
28
|
VfR Fehlheim 1929 e.V. | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
29
|
SpVgg Blau-Weiss 1890 Berlin | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 |
30
|
SV Eintracht Wald-Michelbach | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | 0 |