Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
3-4-3
Opstelling formaties
79.9 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
30 | Rene Zakech | G | 21 | ||
16 | Jergus Halabrin | D | |||
24 | Imrich Bedecs | D | 31 | 0,2M+ | |
19 | Gabriel Halabrin | M | 19 | ||
22 | Maros Curik | D | 26 | ||
21 | Oscar Castellano | M | 25 | ||
9 | Dávid Copko | M | |||
27 | Jakub Kousal | M | 20 | ||
5 | Samuel Flamik | M | 26 | ||
29 | Samuel Prachar | F | 19 | ||
7 | Alioune Sylla | ||||
Plaatsvervanger | |||||
28 | Patrik Opalek | G | |||
18 | Michal Boledovic | D | 18 | ||
25 | Kauã Moura | D | |||
11 | Adam Cisar | M | 26 | 0,1M+ | |
13 | Tobias Congrady | M | |||
10 | Filip Simecek | M | |||
14 | Sidath Sow | F | |||
15 | Jonáš Belanský | ||||
23 | Oleh Vlasov |
Startopstellingen bevestigd
3-4-2-1
Opstelling formaties
74 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
35 | Filip Dlubáč | G | 20 | ||
8 | Šimon Šmehyl | F | 29 | 0,2M+ | |
3 | Martin Simko | D | 25 | ||
15 | David Kmeto | ||||
10 | Tamas Nemeth | M | 22 | ||
6 | Dan Ozvolda | M | 27 | 0,2M+ | |
18 | Martin Adamec | M | 25 | 0,2M+ | |
7 | Jozef Pastorek | M | 25 | 0,1M+ | |
23 | Sylvester Jacob | F | 34 | 0,3M+ | |
17 | Christian Bayemi | F | 22 | ||
99 | Patrik Volesky | F | 25 | ||
Plaatsvervanger | |||||
1 | Miloslav Breda | G | 29 | ||
4 | David Ovsonka | D | |||
20 | Boris Turčák | M | 30 | ||
11 | Michal Horodnik | M | 27 | 0,1M+ | |
2 | Stephen Adayilo | M | 21 | ||
13 | Nikola Janjić | M | 21 | ||
66 | Patrik Eckl | M | |||
9 | Gabor Toth | F | |||
19 | Sebastian Nagy | F | 18 |
Evenementen: TJ Spartak Myjava
2. Liga | |||
Ronde 30 | |||
2024-05-17 | Povazska Bystrica - TJ Spartak Myjava | 1 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-10 | TJ Spartak Myjava - FC STK 1914 Samorin | 1 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-03 | TJ Spartak Myjava - OFK Malzenice | 1 - 1 | |
Ronde 27 | |||
2024-04-28 | Slovan Bratislava B - TJ Spartak Myjava | 1 - 3 | |
Ronde 26 | |||
2024-04-24 | TJ Spartak Myjava - FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana | 2 - 1 |
Kansen
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
4.75
|
4.33
|
1.62
|
Click on the odds to view the odds history
Serie 8
Algemeen
KFC Komárno Zeges 3
KFC Komárno Geen nederlagen 4
KFC Komárno Geen tegendoelpunten 3
KFC Komárno Minder dan 2.5 doelpunten 5 van 7
KFC Komárno Less than 4.5 cards 9 van 10
TJ Spartak Myjava Geen nederlagen 3
TJ Spartak Myjava Geen winst 7
TJ Spartak Myjava More than 4.5 cards 5 van 6
Persoonlijke ontmoetingen
KFC Komárno Geen nederlagen 3
TJ Spartak Myjava Met tegendoelpunten 3
TJ Spartak Myjava - KFC Komárno
Slowakije, 2. Liga, match TJ Spartak Myjava - KFC Komárno, starttijd 2024-04-12 17:00:00 internationale tijd.
TJ Spartak Myjava en KFC Komárno neemt deel aan het kampioenschap 2. Liga, Slowakije.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: KFC Komárno
2. Liga | |||
Ronde 30 | |||
2024-05-17 | MFK Dolny Kubin - KFC Komárno | 4 - 3 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-10 | KFC Komárno - FC Petrzalka 1898 | 1 - 2 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-04 | FK Slavoj Trebisov - KFC Komárno | 1 - 3 | |
Ronde 27 | |||
2024-04-27 | KFC Komárno - MSK Puchov | 7 - 1 | |
Ronde 26 | |||
2024-04-24 | Povazska Bystrica - KFC Komárno | 1 - 1 |
Klassement
2. Liga 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KFC Komárno | 30 | 21 | 4 | 5 | 64:28 | 67 |
2
|
FC Petrzalka 1898 | 30 | 19 | 7 | 4 | 64:29 | 64 |
3
|
1. FC Tatran Presov | 30 | 19 | 6 | 5 | 53:21 | 63 |
4
|
FK Humenné | 30 | 14 | 8 | 8 | 43:32 | 50 |
5
|
Povazska Bystrica | 30 | 12 | 11 | 7 | 48:38 | 47 |
6
|
MSK Puchov | 30 | 14 | 5 | 11 | 54:49 | 47 |
7
|
TJ Spartak Myjava | 30 | 12 | 8 | 10 | 42:42 | 44 |
8
|
MFK Tatran Liptovský Mikuláš | 30 | 13 | 3 | 14 | 53:48 | 42 |
9
|
MSK ZIlina B | 30 | 12 | 4 | 14 | 57:62 | 40 |
10
|
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana | 30 | 11 | 6 | 13 | 44:50 | 39 |
11
|
FC STK 1914 Samorin | 30 | 10 | 8 | 12 | 49:56 | 38 |
12
|
Slovan Bratislava B | 30 | 10 | 6 | 14 | 46:55 | 36 |
13
|
FK Slavoj Trebisov | 30 | 10 | 6 | 15 | 34:50 | 35 |
14
|
OFK Malzenice | 30 | 6 | 7 | 17 | 34:51 | 25 |
15
|
MFK Dolny Kubin | 30 | 4 | 8 | 18 | 27:68 | 20 |
16
|
FK Spišská Nová Ves | 30 | 3 | 4 | 23 | 22:55 | 13 |