AFC Tântava - AS Luceafărul Trestieni (3-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: AFC Tântava
Liga 4 Giurgiu | |||
Ronde 1 | |||
2024-09-07 | AS Silver Inter Zorile - AFC Tântava | - | |
Ronde 14 | |||
2024-06-08 | AS Luceafărul Trestieni - AFC Tântava | 3 - 0 | |
Ronde 13 | |||
2024-06-01 | AFC Tântava - CS Avântul Florești | 4 - 3 | |
Ronde 12 | |||
2024-05-25 | ACS Axi Adunații-Copăceni - AFC Tântava | 3 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-18 | AFC Tântava - CS Energia Remuș | 6 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-11 | AFC Victoria Adunații Copăceni - AFC Tântava | 6 - 1 |
AFC Tântava - AS Luceafărul Trestieni
Romania Amateur, Liga 4 Giurgiu, match AFC Tântava - AS Luceafărul Trestieni, starttijd 2024-04-13 14:00:00 internationale tijd.
AFC Tântava en AS Luceafărul Trestieni neemt deel aan het kampioenschap Liga 4 Giurgiu, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: AS Luceafărul Trestieni
Liga 4 Giurgiu | |||
Ronde 1 | |||
2024-09-07 | FC Bolintin-Deal - AS Luceafărul Trestieni | - | |
Ronde 14 | |||
2024-06-08 | AS Luceafărul Trestieni - AFC Tântava | 3 - 0 | |
Ronde 13 | |||
2024-06-01 | ACS Dunarea Gaujani - AS Luceafărul Trestieni | 7 - 1 | |
Ronde 12 | |||
2024-05-25 | AS Luceafărul Trestieni - FC Bolintin Malu Spart 2017 | 0 - 3 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-18 | AS Luceafărul Trestieni - AFC Victoria Adunații Copăceni | 1 - 3 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-11 | CS Avântul Florești - AS Luceafărul Trestieni | 0 - 0 |
Klassement
Liga 4 Giurgiu Seria Nord 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AFC Tântava | 11 | 10 | 0 | 1 | 55:12 | 30 |
2
|
FC Bolintin Malu Spart 2017 | 11 | 9 | 1 | 1 | 62:16 | 28 |
3
|
AS Luceafărul Trestieni | 11 | 8 | 2 | 1 | 37:15 | 26 |
4
|
CS Avântul Florești | 11 | 7 | 1 | 3 | 26:19 | 22 |
5
|
CS Zmeii Ogrezeni | 11 | 5 | 2 | 4 | 27:29 | 17 |
6
|
AFC Singureni | 11 | 5 | 2 | 4 | 31:29 | 17 |
7
|
ACS Podul Doamnei | 11 | 4 | 1 | 6 | 24:27 | 13 |
8
|
AS Silver Inter Zorile | 11 | 4 | 0 | 7 | 23:32 | 12 |
9
|
FC Bolintin-Deal | 11 | 4 | 0 | 7 | 18:41 | 12 |
10
|
ACS Maxima Hobaia | 11 | 3 | 1 | 7 | 21:42 | 10 |
11
|
ACS Petrolul Roata | 11 | 1 | 2 | 8 | 19:36 | 5 |
12
|
AS Omerta Stoenesti | 11 | 0 | 0 | 11 | 11:56 | -2 |
Liga 4 Giurgiu Seria Sud 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Axi Adunații-Copăceni | 10 | 10 | 0 | 0 | 70:9 | 30 |
2
|
ACS Dunarea Gaujani | 10 | 8 | 0 | 2 | 54:14 | 24 |
3
|
AFC Victoria Adunații Copăceni | 10 | 8 | 0 | 2 | 62:8 | 24 |
4
|
CS Energia Remuș | 10 | 7 | 0 | 3 | 39:19 | 21 |
5
|
ACS Gloria Comana 1957 | 10 | 5 | 1 | 4 | 29:23 | 16 |
6
|
AS Inter 2019 Valea Dragului | 10 | 5 | 1 | 4 | 29:47 | 16 |
7
|
AS Viitorul Vedea | 10 | 3 | 2 | 5 | 25:34 | 11 |
8
|
AS Dunărea Oinacu | 10 | 3 | 0 | 7 | 23:37 | 9 |
9
|
AS Real Colibași | 10 | 2 | 2 | 6 | 17:31 | 8 |
10
|
AS Mihai Viteazul Călugareni | 10 | 1 | 0 | 9 | 21:59 | 3 |
11
|
CS Giganții Vărăști | 10 | 0 | 0 | 10 | 12:100 | 0 |
Liga 4 Giurgiu, Playout North 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Podul Doamnei | 14 | 9 | 2 | 3 | 48:26 | 42 |
2
|
AFC Singureni | 14 | 7 | 2 | 5 | 51:29 | 40 |
3
|
AS Silver Inter Zorile | 14 | 9 | 0 | 5 | 37:21 | 39 |
4
|
CS Zmeii Ogrezeni | 14 | 7 | 1 | 6 | 48:50 | 39 |
5
|
FC Bolintin-Deal | 14 | 8 | 1 | 5 | 38:33 | 37 |
6
|
ACS Maxima Hobaia | 14 | 6 | 0 | 8 | 34:49 | 28 |
7
|
ACS Petrolul Roata | 14 | 6 | 1 | 7 | 32:37 | 24 |
8
|
AS Omerta Stoenesti | 14 | 0 | 1 | 13 | 10:53 | -1 |
Liga 4 Giurgiu, Playout South 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Gloria Comana 1957 | 12 | 9 | 2 | 1 | 56:26 | 45 |
2
|
AS Dunărea Oinacu | 12 | 7 | 0 | 5 | 32:24 | 30 |
3
|
AS Real Colibași | 12 | 6 | 1 | 5 | 41:19 | 27 |
4
|
AS Inter 2019 Valea Dragului | 12 | 3 | 1 | 8 | 21:53 | 26 |
5
|
CS Giganții Vărăști | 12 | 7 | 1 | 4 | 39:25 | 22 |
6
|
AS Mihai Viteazul Călugareni | 12 | 5 | 1 | 6 | 27:35 | 19 |
7
|
AS Viitorul Vedea | 12 | 1 | 2 | 9 | 22:56 | 16 |
Liga 4 Giurgiu, Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Bolintin Malu Spart 2017 | 14 | 11 | 1 | 2 | 43:18 | 36 |
2
|
AFC Victoria Adunații Copăceni | 14 | 9 | 2 | 3 | 36:24 | 30 |
3
|
ACS Axi Adunații-Copăceni | 14 | 8 | 2 | 4 | 52:19 | 29 |
4
|
AFC Tântava | 14 | 8 | 0 | 6 | 30:33 | 27 |
5
|
ACS Dunarea Gaujani | 14 | 6 | 3 | 5 | 28:28 | 23 |
6
|
CS Avântul Florești | 14 | 4 | 3 | 7 | 28:24 | 15 |
7
|
AS Luceafărul Trestieni | 14 | 3 | 1 | 10 | 18:37 | 11 |
8
|
CS Energia Remuș | 14 | 1 | 0 | 13 | 19:71 | 3 |