Astra Krotoszyn - Krobianka Krobia (3-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Astra Krotoszyn
V. Liga - Red Box Wielkopolska | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | Piast Poniec - Astra Krotoszyn | 0 - 6 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | Astra Krotoszyn - Kania Gostyń | 1 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-08 | LZS Cielcza - Astra Krotoszyn | 2 - 4 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-30 | Astra Krotoszyn - Zawisza Łęka Opatowska | 1 - 2 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-25 | Orzeł Mroczeń - Astra Krotoszyn | 1 - 4 |
Serie 8
Algemeen
Astra Krotoszyn + Krobianka Krobia Less than 4.5 cards 10 van 10
Astra Krotoszyn Met tegendoelpunten 5
Astra Krotoszyn Meer dan 2.5 doelpunten 7 van 9
Astra Krotoszyn Beide teams scoren 4 van 5
Astra Krotoszyn Less than 4.5 cards 9 van 9
Krobianka Krobia Geen nederlagen 4
Krobianka Krobia Met tegendoelpunten 7
Krobianka Krobia Meer dan 2.5 doelpunten 6 van 7
Krobianka Krobia Beide teams scoren 7 van 7
Krobianka Krobia Less than 4.5 cards 10 van 10
Persoonlijke ontmoetingen
Astra Krotoszyn Met tegendoelpunten 3
Astra Krotoszyn - Krobianka Krobia
Poland Amateur, V. Liga - Red Box Wielkopolska, match Astra Krotoszyn - Krobianka Krobia, starttijd 2024-04-13 13:00:36 internationale tijd.
Astra Krotoszyn en Krobianka Krobia neemt deel aan het kampioenschap V. Liga - Red Box Wielkopolska, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Krobianka Krobia
V. Liga - Red Box Wielkopolska | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | ZEFKA Kobyla Góra - Krobianka Krobia | 3 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | Krobianka Krobia - Piast Poniec | 6 - 2 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-08 | Kania Gostyń - Krobianka Krobia | 1 - 2 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-30 | Krobianka Krobia - LZS Cielcza | 7 - 2 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-25 | Krobianka Krobia - Zawisza Łęka Opatowska | 0 - 1 |
Klassement
V. Liga - Wielkopolska - Group 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Piast Kobylnica | 30 | 21 | 5 | 4 | 86:32 | 68 |
2
|
Zamek Gołańcz | 30 | 20 | 5 | 5 | 70:39 | 65 |
3
|
Lubuszanin Trzcianka | 30 | 19 | 6 | 5 | 94:42 | 63 |
4
|
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski | 30 | 18 | 4 | 8 | 73:39 | 58 |
5
|
Kłos Budzyń | 30 | 16 | 6 | 8 | 70:53 | 54 |
6
|
KP Piła | 30 | 15 | 5 | 10 | 68:51 | 50 |
7
|
Warta Międzychód | 30 | 14 | 8 | 8 | 71:53 | 50 |
8
|
Płomień Przyprostynia | 30 | 15 | 4 | 11 | 85:68 | 49 |
9
|
Orkan Chorzemin | 30 | 11 | 7 | 12 | 50:64 | 40 |
10
|
KS Korona Stróżewo | 30 | 11 | 3 | 16 | 54:77 | 36 |
11
|
Sparta Szamotuły | 30 | 8 | 9 | 13 | 54:72 | 33 |
12
|
Sokół Pniewy | 30 | 7 | 6 | 17 | 46:82 | 27 |
13
|
Wełna Skoki | 30 | 7 | 6 | 17 | 43:67 | 27 |
14
|
Sparta Oborniki | 30 | 6 | 6 | 18 | 45:64 | 24 |
15
|
Leśnik Margonin | 30 | 6 | 3 | 21 | 38:80 | 21 |
16
|
Polonia Jastrowie | 30 | 3 | 3 | 24 | 37:101 | 12 |
V. Liga - Wielkopolska - Group 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SMS Ślesin | 30 | 23 | 3 | 4 | 97:27 | 72 |
2
|
Polonia Golina | 30 | 23 | 2 | 5 | 102:34 | 71 |
3
|
KS Górnik Konin | 30 | 22 | 4 | 4 | 94:19 | 70 |
4
|
Meblorz Swarzędz | 30 | 21 | 1 | 8 | 77:39 | 64 |
5
|
Avia Kamionki | 30 | 19 | 4 | 7 | 79:48 | 61 |
6
|
Olimpia Koło | 30 | 15 | 6 | 9 | 69:47 | 51 |
7
|
Lechia Kostrzyn | 30 | 14 | 4 | 12 | 69:55 | 46 |
8
|
Polonia II Środa Wielkopolska | 30 | 12 | 7 | 11 | 70:62 | 43 |
9
|
Zjednoczeni Trzemeszno | 30 | 14 | 1 | 15 | 60:65 | 43 |
10
|
Polanin Strzałkowo | 30 | 12 | 5 | 13 | 57:55 | 41 |
11
|
Kłos Zaniemyśl | 30 | 10 | 7 | 13 | 44:47 | 37 |
12
|
GKS Dopiewo | 30 | 7 | 1 | 22 | 45:102 | 22 |
13
|
Polonus Kazimierz Biskupi | 30 | 6 | 4 | 20 | 42:100 | 22 |
14
|
Przemysław Poznań | 30 | 6 | 2 | 22 | 29:83 | 20 |
15
|
AP Reissa Poznań | 30 | 5 | 1 | 24 | 45:111 | 16 |
16
|
SKP Słupca | 30 | 1 | 8 | 21 | 26:111 | 11 |
V. Liga - Wielkopolska - Group 3 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Warta Śrem | 28 | 22 | 3 | 3 | 58:24 | 69 |
2
|
Zawisza Łęka Opatowska | 28 | 21 | 3 | 4 | 94:47 | 66 |
3
|
Krobianka Krobia | 28 | 18 | 4 | 6 | 75:37 | 58 |
4
|
ZEFKA Kobyla Góra | 28 | 18 | 4 | 6 | 73:36 | 58 |
5
|
Astra Krotoszyn | 28 | 13 | 7 | 8 | 62:35 | 46 |
6
|
KKS II Kalisz | 28 | 13 | 5 | 10 | 54:46 | 44 |
7
|
Kania Gostyń | 28 | 11 | 6 | 11 | 58:36 | 39 |
8
|
Pelikan Grabów | 28 | 10 | 7 | 11 | 60:51 | 37 |
9
|
Rawia Rawicz | 28 | 9 | 8 | 11 | 26:35 | 35 |
10
|
Dąbroczanka Pępowo | 28 | 10 | 2 | 16 | 68:75 | 32 |
11
|
Piast Czekanów | 28 | 8 | 6 | 14 | 53:67 | 30 |
12
|
Orzeł Mroczeń | 28 | 7 | 5 | 16 | 47:88 | 26 |
13
|
LZS Cielcza | 28 | 6 | 6 | 16 | 49:102 | 24 |
14
|
Victoria Ostrzeszów | 28 | 2 | 8 | 18 | 33:74 | 14 |
15
|
Piast Poniec | 28 | 3 | 4 | 21 | 36:93 | 13 |
V. Liga - Wielkopolska, Promotion Playoffs 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
GKS Jaraczewo | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
2
|
Lider Swarzędz | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 |
3
|
Iskra Szydłowo | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:4 | 3 |
4
|
Wilki Wilczyn | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | 3 |
5
|
Patria Buk | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 3 |
6
|
Stal Pleszew | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | 0 |
V. Liga - Wielkopolska, Promotion Playoffs 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Patria Buk | ||||||
|
Stal Pleszew | ||||||
|
GKS Jaraczewo | ||||||
|
Lider Swarzędz | ||||||
|
Iskra Szydłowo | ||||||
|
Wilki Wilczyn |
V. Liga - Wielkopolska, Promotion Playoffs 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Patria Buk | ||||||
|
Stal Pleszew | ||||||
|
GKS Jaraczewo | ||||||
|
Lider Swarzędz | ||||||
|
Iskra Szydłowo | ||||||
|
Wilki Wilczyn |