CS Farul Tuzla - CS Sparta Techirghiol (0-10), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: CS Farul Tuzla
Liga 4 Constanta | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-01 | CSC Mihail Kogălniceanu - CS Farul Tuzla | 10 - 3 | |
Ronde 33 | |||
2024-05-25 | CS Farul Tuzla - CS Viitorul Cobadin | 0 - 4 | |
Ronde 32 | |||
2024-05-18 | CS Agigea - CS Farul Tuzla | 12 - 0 | |
Ronde 31 | |||
2024-05-14 | CS Farul Tuzla - AS Viitorul Pecineaga | 3 - 2 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-11 | CS Eforie - CS Farul Tuzla | 2 - 3 |
CS Farul Tuzla - CS Sparta Techirghiol
Romania Amateur, Liga 4 Constanta, match CS Farul Tuzla - CS Sparta Techirghiol, starttijd 2024-04-13 10:00:00 internationale tijd.
CS Farul Tuzla en CS Sparta Techirghiol neemt deel aan het kampioenschap Liga 4 Constanta, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: CS Sparta Techirghiol
Liga 4 Constanta | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-01 | AS Viitorul Pecineaga - CS Sparta Techirghiol | 0 - 6 | |
Ronde 33 | |||
2024-05-25 | CS Sparta Techirghiol - CS Eforie | 3 - 0 | |
Ronde 32 | |||
2024-05-18 | AS Portul Constanța - CS Sparta Techirghiol | 0 - 1 | |
Ronde 31 | |||
2024-05-14 | CS Sparta Techirghiol - CS Năvodari | 2 - 1 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-11 | CS Lumina - CS Sparta Techirghiol | 0 - 2 |
Klassement
Liga 4 Constanta 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Medgidia | 34 | 27 | 4 | 3 | 114:27 | 85 |
2
|
CS Sparta Techirghiol | 34 | 25 | 8 | 1 | 117:36 | 83 |
3
|
CS Agigea | 34 | 24 | 9 | 1 | 125:39 | 81 |
4
|
CS Viitorul Cobadin | 34 | 20 | 8 | 6 | 75:33 | 68 |
5
|
CS Năvodari | 34 | 20 | 5 | 9 | 91:53 | 65 |
6
|
CS Poseidon Limanu | 34 | 20 | 4 | 10 | 117:62 | 64 |
7
|
CS Viitorul Hârșova | 34 | 20 | 2 | 12 | 77:46 | 62 |
8
|
CS Danubius Rașova | 34 | 15 | 8 | 11 | 75:52 | 53 |
9
|
CSO Murfatlar | 34 | 16 | 3 | 15 | 64:69 | 51 |
10
|
AS Portul Constanța | 34 | 15 | 4 | 15 | 94:68 | 49 |
11
|
CS Victoria Cumpăna | 34 | 15 | 4 | 15 | 71:72 | 49 |
12
|
CSO Ovidiu | 34 | 13 | 6 | 15 | 71:69 | 45 |
13
|
CS Lumina | 34 | 10 | 4 | 20 | 82:100 | 34 |
14
|
CSC Mihail Kogălniceanu | 34 | 8 | 5 | 21 | 78:106 | 29 |
15
|
CS Stiinţa ACALAB Poarta Albă | 34 | 5 | 5 | 24 | 44:125 | 20 |
16
|
CS Farul Tuzla | 34 | 5 | 1 | 28 | 46:158 | 16 |
17
|
AS Viitorul Pecineaga | 34 | 3 | 2 | 29 | 40:142 | 11 |
18
|
CS Eforie | 34 | 1 | 6 | 27 | 32:156 | 9 |