MLKS Znicz Biała Piska - KS Constract Lubawa (6-3), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: MLKS Znicz Biała Piska
IV. Liga Warmińsko-Mazurska | |||
Ronde 10 | |||
2024-10-12 | MLKS Znicz Biała Piska - MKS Mrągowia Mrągowo | - | |
Ronde 9 | |||
2024-10-05 | MKS Start Nidzica - MLKS Znicz Biała Piska | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-28 | MLKS Znicz Biała Piska - MKS Mazur Ełk | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-21 | BKS Tęcza Biskupiec - MLKS Znicz Biała Piska | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-14 | MLKS Znicz Biała Piska - IKS Jeziorak Iława | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-08 | ZKS Olimpia II Elbląg - MLKS Znicz Biała Piska | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | MLKS Znicz Biała Piska - Pisa Primavera Barczewo | 4 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-23 | MLKS Znicz Biała Piska - Stomil II Olsztyn SA | 4 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-16 | MKS Rominta Gołdap - MLKS Znicz Biała Piska | 2 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | MLKS Znicz Biała Piska - DKS Dobre Miasto | 1 - 1 |
MLKS Znicz Biała Piska - KS Constract Lubawa
Poland Amateur, IV. Liga Warmińsko-Mazurska, match MLKS Znicz Biała Piska - KS Constract Lubawa, starttijd 2024-04-13 13:00:00 internationale tijd.
MLKS Znicz Biała Piska en KS Constract Lubawa neemt deel aan het kampioenschap IV. Liga Warmińsko-Mazurska, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: KS Constract Lubawa
IV. Liga Warmińsko-Mazurska | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-15 | GKS Polonia Iłowo - KS Constract Lubawa | 2 - 6 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-08 | KS Constract Lubawa - MKS Mazur Ełk | 1 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-01 | KKS Granica Kętrzyn - KS Constract Lubawa | 0 - 2 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-25 | KS Constract Lubawa - BKS Tęcza Biskupiec | 1 - 4 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-18 | KS Constract Lubawa - MKS Olimpia Olsztynek | 3 - 0 |
Klassement
IV. Liga Warmińsko-Mazurska 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
MKS Polonia Lidzbark Warmiński | 30 | 24 | 3 | 3 | 94:21 | 75 |
2
|
MLKS Znicz Biała Piska | 30 | 19 | 6 | 5 | 85:35 | 63 |
3
|
MKS Mrągowia Mrągowo | 30 | 19 | 5 | 6 | 71:38 | 62 |
4
|
MKS Rominta Gołdap | 30 | 16 | 9 | 5 | 55:41 | 57 |
5
|
DKS Dobre Miasto | 30 | 15 | 7 | 8 | 52:41 | 52 |
6
|
ZKS Olimpia II Elbląg | 30 | 13 | 7 | 10 | 46:42 | 46 |
7
|
BKS Tęcza Biskupiec | 30 | 12 | 10 | 8 | 50:37 | 46 |
8
|
KKS Granica Kętrzyn | 30 | 12 | 7 | 11 | 53:46 | 43 |
9
|
IKS Jeziorak Iława | 30 | 10 | 6 | 14 | 52:63 | 36 |
10
|
Mamry Gizycko | 30 | 10 | 4 | 16 | 44:65 | 34 |
11
|
MKS Olimpia Olsztynek | 30 | 8 | 6 | 16 | 44:63 | 30 |
12
|
MKS Mazur Ełk | 30 | 7 | 9 | 14 | 42:54 | 30 |
13
|
KS Constract Lubawa | 30 | 9 | 3 | 18 | 53:80 | 30 |
14
|
Stomil II Olsztyn SA | 30 | 8 | 5 | 17 | 44:67 | 29 |
15
|
MLKS Motor Lubawa | 30 | 5 | 10 | 15 | 26:49 | 25 |
16
|
GKS Polonia Iłowo | 30 | 3 | 3 | 24 | 29:98 | 12 |