NK Tehničar 1974 - NK Sloga Zdenci , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: NK Tehničar 1974
Elitna ŽNL Koprivničko-križevačka | |||
Ronde 7 | |||
2024-10-05 | NK Tehničar 1974 - NK Podravac Virje | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-29 | NK Močile Koprivnica - NK Tehničar 1974 | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-22 | NK Bratstvo Kunovec - NK Tehničar 1974 | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-14 | NK Tehničar 1974 - NK Kalinovac | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-08 | NK Tomislav Drnje - NK Tehničar 1974 | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-31 | NK Tehničar 1974 - NK Prugovac | 1 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-25 | NK Ferdinandovac - NK Tehničar 1974 | 0 - 0 | |
4. NL BJ-KC-VT | |||
Ronde 25 | |||
2024-05-25 | NK Dinamo Predavac - NK Tehničar 1974 | 6 - 2 | |
Ronde 24 | |||
2024-05-18 | NK Garić Garešnica - NK Tehničar 1974 | 1 - 4 | |
Kup NS - KCKŽ | |||
Ronde 28 | |||
2024-05-15 | NK Radnik Križevci - NK Tehničar 1974 | 2 - 0 |
NK Tehničar 1974 - NK Sloga Zdenci
Croatia Amateur, 4. NL BJ-KC-VT, match NK Tehničar 1974 - NK Sloga Zdenci, starttijd 2024-04-13 14:30:00 internationale tijd.
NK Tehničar 1974 en NK Sloga Zdenci neemt deel aan het kampioenschap 4. NL BJ-KC-VT, Croatia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: NK Sloga Zdenci
Premijer ŽNL Virovitičko-podravska | |||
Ronde 4 | |||
2024-09-08 | NK Sloga Zdenci - NK Sokol Milanovac | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-01 | NK Sloga Zdenci - NK Lukač 05 | 5 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-25 | NK Zrinski Nova Bukovica - NK Sloga Zdenci | 0 - 4 | |
4. NL BJ-KC-VT | |||
Ronde 25 | |||
2024-05-25 | NK Mladost Kloštar Podravski - NK Sloga Zdenci | 3 - 1 | |
Ronde 24 | |||
2024-05-18 | NK Sloga Zdenci - NK Bratstvo Kunovec | 2 - 6 | |
Ronde 23 | |||
2024-05-11 | NK Slatina - NK Sloga Zdenci | 1 - 3 |
Klassement
4. NL BJ-KC-VT 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Tehničar 1974 | 26 | 20 | 3 | 3 | 82:25 | 63 |
2
|
NK Bilogora 91 | 26 | 16 | 2 | 8 | 67:34 | 50 |
3
|
NK Bratstvo Kunovec | 26 | 15 | 3 | 8 | 60:40 | 48 |
4
|
NK Slatina | 26 | 14 | 4 | 8 | 50:31 | 46 |
5
|
NK Garić Garešnica | 26 | 13 | 6 | 7 | 70:45 | 45 |
6
|
NK Ferdinandovac | 26 | 13 | 4 | 9 | 45:38 | 43 |
7
|
NK Sloga Zdenci | 26 | 12 | 4 | 10 | 49:56 | 40 |
8
|
NK Dinamo Predavac | 26 | 11 | 5 | 10 | 54:53 | 38 |
9
|
NK Mladost Kloštar Podravski | 26 | 11 | 2 | 13 | 46:51 | 35 |
10
|
NK Borac Imbriovec | 26 | 9 | 5 | 12 | 45:42 | 32 |
11
|
NK Podravac Virje | 26 | 8 | 7 | 11 | 36:48 | 31 |
12
|
NK Mladost Molve | 26 | 6 | 3 | 17 | 30:76 | 21 |
13
|
NK Graničar Legrad | 26 | 5 | 4 | 17 | 28:59 | 19 |
14
|
NK Čazma | 26 | 2 | 2 | 22 | 24:88 | 8 |