Torpedo-Belaz Zhodino Reserve - FC Slonim (2-3), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
Pervaya Liga | |||
Ronde 13 | |||
2024-06-29 | Torpedo-Belaz Zhodino Reserve - Shakhter Soligorsk Reserve | - | |
Ronde 12 | |||
2024-06-22 | Ostrovets - Torpedo-Belaz Zhodino Reserve | - | |
Ronde 11 | |||
2024-06-15 | Torpedo-Belaz Zhodino Reserve - FC Molodechno | - | |
Ronde 10 | |||
2024-06-09 | FC Baranovichi - Torpedo-Belaz Zhodino Reserve | - | |
Ronde 9 | |||
2024-06-03 | Torpedo-Belaz Zhodino Reserve - BK Maxline Vitebsk | 2 - 1 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-26 | Niva Dolbizno - Torpedo-Belaz Zhodino Reserve | 7 - 1 | |
Ronde 7 | |||
2024-05-19 | Torpedo-Belaz Zhodino Reserve - Volna Pinsk | 1 - 1 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-10 | FC BGU Minsk - Torpedo-Belaz Zhodino Reserve | 0 - 2 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-04 | Belshina - Torpedo-Belaz Zhodino Reserve | 2 - 1 |
Serie 9
Algemeen
FC Slonim Nederlagen 4
FC Slonim Geen winst 7
FC Slonim Geen doelpunten gescoord 3
FC Slonim Met tegendoelpunten 7
FC Slonim Eerste tegendoelpunt 7 van 7
FC Slonim Verliezer eerste helft 5 van 6
FC Slonim Less than 4.5 cards 6 van 6
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve Eerste tegendoelpunt 5 van 7
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve Less than 4.5 cards 10 van 10
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve - FC Slonim
Wit-Rusland, Pervaya Liga, match Torpedo-Belaz Zhodino Reserve - FC Slonim, starttijd 2024-04-14 14:00:00 internationale tijd.
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve en FC Slonim neemt deel aan het kampioenschap Pervaya Liga, Wit-Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Slonim
Pervaya Liga | |||
Ronde 13 | |||
2024-06-29 | FC Slonim - FC Lida | - | |
Ronde 12 | |||
2024-06-22 | Dinamo Minsk - FC Slonim | - | |
Ronde 11 | |||
2024-06-15 | FC Slonim - Lokomotiv Gomel | - | |
Ronde 10 | |||
2024-06-08 | BATE Borisov Reserve - FC Slonim | - | |
Ronde 9 | |||
2024-06-02 | FC Slonim - Shakhter Soligorsk Reserve | 1 - 2 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-25 | Ostrovets - FC Slonim | 3 - 2 | |
Ronde 7 | |||
2024-05-18 | FC Slonim - FC Molodechno | 2 - 3 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-12 | FC Baranovichi - FC Slonim | 0 - 0 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-04 | FC Slonim - BK Maxline Vitebsk | 1 - 4 |
Klassement
Pervaya Liga 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Molodechno | 9 | 7 | 1 | 1 | 18:9 | 22 |
2
|
Niva Dolbizno | 9 | 5 | 3 | 1 | 23:12 | 18 |
3
|
BATE Borisov Reserve | 9 | 5 | 3 | 1 | 16:11 | 18 |
4
|
FC Lida | 9 | 5 | 2 | 2 | 12:10 | 17 |
4
|
Volna Pinsk | 9 | 5 | 2 | 2 | 17:11 | 17 |
6
|
BK Maxline Vitebsk | 9 | 4 | 3 | 2 | 16:8 | 15 |
7
|
Belshina | 9 | 6 | 1 | 2 | 20:9 | 14 |
8
|
Dinamo Minsk | 9 | 4 | 2 | 3 | 13:10 | 14 |
9
|
Ostrovets | 9 | 4 | 2 | 3 | 12:13 | 14 |
10
|
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve | 9 | 3 | 2 | 4 | 15:23 | 11 |
11
|
FK Bumprom | 9 | 3 | 1 | 5 | 18:14 | 10 |
12
|
Lokomotiv Gomel | 9 | 1 | 5 | 3 | 11:13 | 8 |
13
|
FC Orsha | 9 | 1 | 5 | 3 | 11:14 | 8 |
14
|
Shakhter Soligorsk Reserve | 9 | 2 | 2 | 5 | 10:14 | 8 |
15
|
FC Baranovichi | 9 | 2 | 2 | 5 | 5:17 | 8 |
16
|
Bff Academy Minsk U17 U17 | 9 | 2 | 0 | 7 | 8:20 | 6 |
17
|
FC Slonim | 9 | 1 | 2 | 6 | 11:19 | 5 |
18
|
FC BGU Minsk | 9 | 1 | 2 | 6 | 7:16 | -5 |