ACSC Putineiu - AS Rapid Urluiu (3-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: ACSC Putineiu
Liga 5 Teleorman | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-02 | ACS Flacara Lita - ACSC Putineiu | 1 - 5 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-26 | ACSC Putineiu - ACS Vointa Dunarea Pietrosani | 3 - 0 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-12 | ACSC Putineiu - AS Vulturii Mereni | 4 - 1 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-04 | CS Steaua Rosie Bujoru 2021 - ACSC Putineiu | 4 - 1 | |
Ronde 25 | |||
2024-04-28 | ACSC Putineiu - CS Flacara Calinesti | geannuleerd |
ACSC Putineiu - AS Rapid Urluiu
Romania Amateur, Liga 5 Teleorman, match ACSC Putineiu - AS Rapid Urluiu, starttijd 2024-04-14 09:30:00 internationale tijd.
ACSC Putineiu en AS Rapid Urluiu neemt deel aan het kampioenschap Liga 5 Teleorman, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: AS Rapid Urluiu
Liga 5 Teleorman | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-02 | ACS Vointa Dunarea Pietrosani - AS Rapid Urluiu | 0 - 3 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-19 | AS Vulturii Mereni - AS Rapid Urluiu | 2 - 0 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-12 | AS Rapid Urluiu - CS Steaua Rosie Bujoru 2021 | 1 - 0 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-04 | CS Flacara Calinesti - AS Rapid Urluiu | 4 - 3 | |
Ronde 25 | |||
2024-04-28 | AS Rapid Urluiu - AS Tineretul Silistea | geannuleerd |
Klassement
Liga 5 Teleorman 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Tineretul Suhaia | 28 | 19 | 2 | 7 | 98:47 | 59 |
2
|
CS Steaua Rosie Bujoru 2021 | 28 | 18 | 2 | 8 | 87:41 | 56 |
3
|
ACSC Putineiu | 28 | 17 | 5 | 6 | 77:41 | 56 |
4
|
AS Vulturii Mereni | 28 | 17 | 4 | 7 | 62:33 | 55 |
5
|
AS Inter Purani | 27 | 16 | 4 | 7 | 62:35 | 52 |
6
|
ACS Viitorul Saceni | 28 | 15 | 3 | 10 | 85:53 | 48 |
7
|
AS Tineretul Ciolănești 2020 | 28 | 14 | 3 | 11 | 92:71 | 45 |
8
|
CS Sporting Roșiori II | 28 | 13 | 4 | 11 | 51:56 | 43 |
9
|
CS Flacara Calinesti | 28 | 13 | 2 | 13 | 102:78 | 41 |
10
|
AS Tineretul Silistea | 27 | 12 | 2 | 13 | 66:60 | 38 |
11
|
ACS Flacara Lita | 28 | 10 | 3 | 15 | 53:84 | 33 |
12
|
ACS Atletic Orbeasca | 28 | 9 | 6 | 13 | 57:66 | 33 |
13
|
AS Rapid Urluiu | 28 | 8 | 3 | 17 | 38:80 | 27 |
14
|
AS Spicul Balaci | 28 | 4 | 3 | 21 | 38:108 | 15 |
15
|
ACS Vointa Dunarea Pietrosani | 28 | 1 | 0 | 27 | 24:139 | 3 |