AS Inter Purani - AS Tineretul Silistea (0-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: AS Inter Purani
Liga 5 Teleorman | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-02 | ACS Tineretul Suhaia - AS Inter Purani | 5 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-26 | AS Inter Purani - ACS Flacara Lita | 4 - 0 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-19 | ACS Vointa Dunarea Pietrosani - AS Inter Purani | 2 - 4 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-04 | AS Vulturii Mereni - AS Inter Purani | 1 - 2 | |
Ronde 25 | |||
2024-04-28 | AS Inter Purani - CS Steaua Rosie Bujoru 2021 | geannuleerd |
AS Inter Purani - AS Tineretul Silistea
Romania Amateur, Liga 5 Teleorman, match AS Inter Purani - AS Tineretul Silistea, starttijd 2024-04-14 09:30:00 internationale tijd.
AS Inter Purani en AS Tineretul Silistea neemt deel aan het kampioenschap Liga 5 Teleorman, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: AS Tineretul Silistea
Liga 5 Teleorman | |||
Ronde 29 | |||
2024-05-26 | AS Tineretul Silistea - AS Vulturii Mereni | 0 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-19 | CS Steaua Rosie Bujoru 2021 - AS Tineretul Silistea | 8 - 0 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-12 | AS Tineretul Silistea - CS Flacara Calinesti | 1 - 5 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-04 | AS Tineretul Silistea - AS Tineretul Ciolănești 2020 | 1 - 3 | |
Ronde 25 | |||
2024-04-28 | AS Rapid Urluiu - AS Tineretul Silistea | geannuleerd |
Klassement
Liga 5 Teleorman 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Tineretul Suhaia | 28 | 19 | 2 | 7 | 98:47 | 59 |
2
|
CS Steaua Rosie Bujoru 2021 | 28 | 18 | 2 | 8 | 87:41 | 56 |
3
|
ACSC Putineiu | 28 | 17 | 5 | 6 | 77:41 | 56 |
4
|
AS Vulturii Mereni | 28 | 17 | 4 | 7 | 62:33 | 55 |
5
|
AS Inter Purani | 27 | 16 | 4 | 7 | 62:35 | 52 |
6
|
ACS Viitorul Saceni | 28 | 15 | 3 | 10 | 85:53 | 48 |
7
|
AS Tineretul Ciolănești 2020 | 28 | 14 | 3 | 11 | 92:71 | 45 |
8
|
CS Sporting Roșiori II | 28 | 13 | 4 | 11 | 51:56 | 43 |
9
|
CS Flacara Calinesti | 28 | 13 | 2 | 13 | 102:78 | 41 |
10
|
AS Tineretul Silistea | 27 | 12 | 2 | 13 | 66:60 | 38 |
11
|
ACS Flacara Lita | 28 | 10 | 3 | 15 | 53:84 | 33 |
12
|
ACS Atletic Orbeasca | 28 | 9 | 6 | 13 | 57:66 | 33 |
13
|
AS Rapid Urluiu | 28 | 8 | 3 | 17 | 38:80 | 27 |
14
|
AS Spicul Balaci | 28 | 4 | 3 | 21 | 38:108 | 15 |
15
|
ACS Vointa Dunarea Pietrosani | 28 | 1 | 0 | 27 | 24:139 | 3 |