AS Minerul Iacobeni - ACS Juniorul Suceava (3-6), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: AS Minerul Iacobeni
Liga 4 Suceava | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-08 | AS Minerul Iacobeni - AS Amatorii Rarău | 3 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-02 | ACS Sporting Poieni Solca - AS Minerul Iacobeni | 4 - 0 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-26 | AS Minerul Iacobeni - ACS Șomuzul Preutești | 2 - 4 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-21 | CSO Viitorul Liteni - AS Minerul Iacobeni | 5 - 1 | |
Ronde 25 | |||
2024-05-12 | AS Minerul Iacobeni - ACS Juniorul Salcea | 0 - 3 |
AS Minerul Iacobeni - ACS Juniorul Suceava
Romania Amateur, Liga 4 Suceava, match AS Minerul Iacobeni - ACS Juniorul Suceava, starttijd 2024-04-14 08:00:08 internationale tijd.
AS Minerul Iacobeni en ACS Juniorul Suceava neemt deel aan het kampioenschap Liga 4 Suceava, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: ACS Juniorul Suceava
Liga 4 Suceava | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-07 | ACS Juniorul Suceava - ACS Moldova Drăgușeni | 3 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-02 | CSM Bucovina Rădăuți II - ACS Juniorul Suceava | 0 - 3 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-26 | ACS Juniorul Suceava - ACS Forestierul Frumosu | 5 - 1 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-21 | CS Bradul Putna - ACS Juniorul Suceava | 2 - 1 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-19 | ACS Juniorul Suceava - AS Bucovina Dărmănești | 10 - 1 |
Klassement
Liga 4 Suceava 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS FC Şoimii Gura Humorului | 28 | 24 | 2 | 2 | 110:25 | 74 |
2
|
ACS Juniorul Salcea | 28 | 24 | 1 | 3 | 110:16 | 73 |
3
|
CS Bradul Putna | 28 | 22 | 3 | 3 | 81:37 | 69 |
4
|
ACS Juniorul Suceava | 28 | 22 | 0 | 6 | 98:30 | 66 |
5
|
CSO Viitorul Liteni | 28 | 17 | 4 | 7 | 117:43 | 55 |
6
|
AS Progresul Frățăuții Vechi | 28 | 14 | 2 | 12 | 66:52 | 44 |
7
|
ACS Forestierul Frumosu | 28 | 13 | 2 | 13 | 64:79 | 41 |
8
|
ACS Șomuzul Preutești | 28 | 11 | 6 | 11 | 56:66 | 39 |
9
|
ACS Recolta Fântânele | 28 | 12 | 1 | 15 | 49:62 | 37 |
10
|
ACS Moldova Drăgușeni | 28 | 10 | 6 | 12 | 79:81 | 36 |
11
|
ACS Sporting Poieni Solca | 28 | 9 | 1 | 18 | 48:102 | 28 |
12
|
AS Minerul Iacobeni | 28 | 9 | 0 | 19 | 63:85 | 27 |
13
|
AS Bucovina Dărmănești | 28 | 7 | 0 | 21 | 46:122 | 21 |
14
|
AS Amatorii Rarău | 28 | 2 | 0 | 26 | 24:120 | 6 |
15
|
CSM Bucovina Rădăuți II | 28 | 0 | 0 | 28 | 3:94 | 0 |