AS Tineretul Ciolănești 2020 - ACS Flacara Lita (8-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: AS Tineretul Ciolănești 2020
Liga 5 Teleorman | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-02 | CS Steaua Rosie Bujoru 2021 - AS Tineretul Ciolănești 2020 | 7 - 3 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-26 | AS Tineretul Ciolănești 2020 - ACS Atletic Orbeasca | 7 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-19 | CS Flacara Calinesti - AS Tineretul Ciolănești 2020 | 5 - 3 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-12 | AS Tineretul Ciolănești 2020 - CS Sporting Roșiori II | 5 - 1 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-04 | AS Tineretul Silistea - AS Tineretul Ciolănești 2020 | 1 - 3 |
AS Tineretul Ciolănești 2020 - ACS Flacara Lita
Romania Amateur, Liga 5 Teleorman, match AS Tineretul Ciolănești 2020 - ACS Flacara Lita, starttijd 2024-04-14 09:30:00 internationale tijd.
AS Tineretul Ciolănești 2020 en ACS Flacara Lita neemt deel aan het kampioenschap Liga 5 Teleorman, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: ACS Flacara Lita
Liga 5 Teleorman | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-02 | ACS Flacara Lita - ACSC Putineiu | 1 - 5 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-26 | AS Inter Purani - ACS Flacara Lita | 4 - 0 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-19 | ACS Flacara Lita - AS Spicul Balaci | 3 - 1 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-12 | ACS Viitorul Saceni - ACS Flacara Lita | 10 - 3 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-04 | ACS Flacara Lita - ACS Atletic Orbeasca | 3 - 0 |
Klassement
Liga 5 Teleorman 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Tineretul Suhaia | 28 | 19 | 2 | 7 | 98:47 | 59 |
2
|
CS Steaua Rosie Bujoru 2021 | 28 | 18 | 2 | 8 | 87:41 | 56 |
3
|
ACSC Putineiu | 28 | 17 | 5 | 6 | 77:41 | 56 |
4
|
AS Vulturii Mereni | 28 | 17 | 4 | 7 | 62:33 | 55 |
5
|
AS Inter Purani | 27 | 16 | 4 | 7 | 62:35 | 52 |
6
|
ACS Viitorul Saceni | 28 | 15 | 3 | 10 | 85:53 | 48 |
7
|
AS Tineretul Ciolănești 2020 | 28 | 14 | 3 | 11 | 92:71 | 45 |
8
|
CS Sporting Roșiori II | 28 | 13 | 4 | 11 | 51:56 | 43 |
9
|
CS Flacara Calinesti | 28 | 13 | 2 | 13 | 102:78 | 41 |
10
|
AS Tineretul Silistea | 27 | 12 | 2 | 13 | 66:60 | 38 |
11
|
ACS Flacara Lita | 28 | 10 | 3 | 15 | 53:84 | 33 |
12
|
ACS Atletic Orbeasca | 28 | 9 | 6 | 13 | 57:66 | 33 |
13
|
AS Rapid Urluiu | 28 | 8 | 3 | 17 | 38:80 | 27 |
14
|
AS Spicul Balaci | 28 | 4 | 3 | 21 | 38:108 | 15 |
15
|
ACS Vointa Dunarea Pietrosani | 28 | 1 | 0 | 27 | 24:139 | 3 |