CD Lugo B Polvorin - Viveiro CF (2-3), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: CD Lugo B Polvorin
Tercera Division, Group 1 | |||
Ronde 34 | |||
2024-05-12 | UD Paiosaco - CD Lugo B Polvorin | 1 - 0 | |
Ronde 33 | |||
2024-05-05 | CD Lugo B Polvorin - UD Barbadas | 0 - 1 | |
Ronde 32 | |||
2024-05-01 | CSD Arzua - CD Lugo B Polvorin | 1 - 2 | |
Ronde 31 | |||
2024-04-27 | CD Lugo B Polvorin - RC Celta de Vigo C | 1 - 1 | |
Ronde 30 | |||
2024-04-20 | Rápido de Bouzas - CD Lugo B Polvorin | 1 - 2 |
Serie 8
Algemeen
CD Lugo B Polvorin Geen nederlagen 3
CD Lugo B Polvorin Minder dan 2.5 doelpunten 8 van 9
CD Lugo B Polvorin Less than 4.5 cards 9 van 9
Viveiro CF Met tegendoelpunten 4
Viveiro CF Meer dan 2.5 doelpunten 6 van 7
Viveiro CF Beide teams scoren 6 van 7
Viveiro CF Less than 4.5 cards 10 van 10
Persoonlijke ontmoetingen
CD Lugo B Polvorin + Viveiro CF Less than 4.5 cards 5 van 5
CD Lugo B Polvorin - Viveiro CF
Spanje Amateur, Tercera Division, Group 1, match CD Lugo B Polvorin - Viveiro CF, starttijd 2024-04-13 15:30:00 internationale tijd.
CD Lugo B Polvorin en Viveiro CF neemt deel aan het kampioenschap Tercera Division, Group 1, Spanje Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Viveiro CF
Tercera Division, Group 1 | |||
Ronde 34 | |||
2024-05-12 | Viveiro CF - Arosa SC | 1 - 1 | |
Ronde 33 | |||
2024-05-05 | SD Sarriana - Viveiro CF | 0 - 1 | |
Ronde 32 | |||
2024-05-01 | Viveiro CF - Betanzos CF | 0 - 1 | |
Ronde 31 | |||
2024-04-27 | Silva SD - Viveiro CF | 0 - 1 | |
Ronde 30 | |||
2024-04-21 | Viveiro CF - CD Estradense | 1 - 0 |
Klassement
Tercera Federacion 23/24, Group 1: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bergantiños FC | 34 | 21 | 10 | 3 | 49:19 | 73 |
2
|
RC Celta de Vigo C | 34 | 15 | 16 | 3 | 48:30 | 61 |
3
|
Arosa SC | 34 | 15 | 13 | 6 | 39:23 | 58 |
4
|
Unión Deportiva Ourense | 34 | 15 | 10 | 9 | 47:34 | 55 |
5
|
SD Sarriana | 34 | 14 | 8 | 12 | 43:35 | 50 |
6
|
Atletico Arteixo | 34 | 11 | 14 | 9 | 46:39 | 47 |
7
|
UD Somozas | 34 | 12 | 9 | 13 | 43:39 | 45 |
8
|
CD Estradense | 34 | 11 | 12 | 11 | 31:32 | 45 |
9
|
UD Barbadas | 34 | 10 | 14 | 10 | 33:34 | 44 |
10
|
Viveiro CF | 34 | 12 | 8 | 14 | 39:42 | 44 |
11
|
Alondras CF | 34 | 10 | 14 | 10 | 37:36 | 44 |
12
|
Silva SD | 34 | 11 | 9 | 13 | 34:35 | 42 |
13
|
CD Lugo B Polvorin | 34 | 11 | 10 | 13 | 32:34 | 43 |
14
|
Betanzos CF | 34 | 10 | 13 | 11 | 35:31 | 43 |
15
|
Rápido de Bouzas | 34 | 11 | 9 | 14 | 38:40 | 42 |
16
|
UD Paiosaco | 34 | 10 | 11 | 13 | 30:42 | 41 |
17
|
Pontevedra CF B | 34 | 7 | 6 | 22 | 27:65 | 26 |
18
|
CSD Arzua | 34 | 4 | 6 | 24 | 24:66 | 18 |