Formando Cadetes - U13 - Sporting Club - U13 (0-21), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Formando Cadetes - U13
FA CUP La Liga Formación | |||
Ronde 6 | |||
2024-07-28 | Futuro Albo Peñalolén - U13 - Formando Cadetes - U13 | 6 - 2 | |
Ronde 5 | |||
2024-07-14 | Unión Española Lampa - U13 - Formando Cadetes - U13 | 8 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-06-02 | Sporting Club - U13 - Formando Cadetes - U13 | 7 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-26 | Futuro Albo Peñalolén - U13 - Formando Cadetes - U13 | 3 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-04-28 | Formando Cadetes - U13 - Unión Española Lampa - U13 | 4 - 9 |
Formando Cadetes - U13 - Sporting Club - U13
Chile Amateur, FA CUP La Liga Formación, match Formando Cadetes - U13 - Sporting Club - U13, starttijd 2024-04-14 14:00:00 internationale tijd.
Formando Cadetes - U13 en Sporting Club - U13 neemt deel aan het kampioenschap FA CUP La Liga Formación, Chile Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Sporting Club - U13
Relampaleague USS | |||
Ronde 6 | |||
2024-08-11 | UC Quilicura - U13 - Sporting Club - U13 | - | |
FA CUP La Liga Formación | |||
2024-07-28 | Unión Española Lampa - U13 - Sporting Club - U13 | 0 - 1 | |
Relampaleague USS | |||
2024-07-28 | UCH La Reina - U13 - Sporting Club - U13 | 4 - 0 | |
Ronde 5 | |||
2024-07-14 | Sporting Club - U13 - Academia La Florida - U13 | 0 - 7 | |
FA CUP La Liga Formación | |||
2024-07-14 | Futuro Albo Peñalolén - U13 - Sporting Club - U13 | 1 - 1 | |
Relampaleague USS | |||
Ronde 4 | |||
2024-06-16 | Inter Academy LAF Blanco - U13 - Sporting Club - U13 | 3 - 0 |
Klassement
FA CUP La Liga Formación - U7 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Futuro Albo Peñalolén - U7 | 6 | 6 | 0 | 0 | 44:9 | 18 |
2
|
Unión Española Lampa - U7 | 6 | 4 | 0 | 2 | 28:19 | 12 |
3
|
Sporting Club - U7 | 6 | 2 | 0 | 4 | 16:44 | 6 |
4
|
Magallanes San Bernardo - U7 | 6 | 0 | 0 | 6 | 15:31 | 0 |
FA CUP La Liga Formación - U9 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CFyP U de Chile Zona Sur - U9 | 7 | 6 | 0 | 1 | 46:12 | 18 |
2
|
Masía - U9 | 7 | 3 | 3 | 1 | 29:25 | 12 |
3
|
AC. Golden - U9 | 7 | 3 | 2 | 2 | 23:24 | 11 |
4
|
Sporting Club - U9 | 7 | 3 | 1 | 3 | 30:26 | 10 |
5
|
Unión Española Lampa - U9 | 8 | 0 | 0 | 8 | 17:58 | 0 |
FA CUP La Liga Formación - U11 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CFyP U de Chile Zona Sur - U11 | 6 | 5 | 0 | 1 | 44:10 | 15 |
2
|
Futuro Albo Peñalolén - U11 | 6 | 5 | 0 | 1 | 29:9 | 15 |
3
|
Unión Española Lampa - U11 | 6 | 4 | 0 | 2 | 23:19 | 12 |
4
|
Sporting Club - U11 | 6 | 3 | 0 | 3 | 21:17 | 9 |
5
|
Masía - U11 | 6 | 3 | 0 | 3 | 21:17 | 9 |
6
|
AC. Golden - U11 | 6 | 2 | 0 | 4 | 15:29 | 6 |
7
|
Cafeteros Internacional - U11 | 6 | 2 | 0 | 4 | 11:20 | 6 |
8
|
Formando Cadetes - U11 | 6 | 0 | 0 | 6 | 6:49 | 0 |
FA CUP La Liga Formación - U13 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sporting Club - U13 | 6 | 5 | 1 | 0 | 45:3 | 16 |
2
|
Unión Española Lampa - U13 | 6 | 3 | 1 | 2 | 23:17 | 10 |
3
|
Futuro Albo Peñalolén - U13 | 6 | 2 | 2 | 2 | 15:18 | 8 |
4
|
Formando Cadetes - U13 | 6 | 0 | 0 | 6 | 9:54 | 0 |
FA CUP La Liga Formación - U15 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Magallanes San Bernardo - U15 | 6 | 5 | 1 | 0 | 21:6 | 16 |
2
|
UC La Cisterna - U15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 20:12 | 15 |
3
|
Unión Española Pudahuel - U15 | 7 | 4 | 1 | 2 | 21:9 | 13 |
4
|
Unión Española Lampa - U15 | 6 | 4 | 0 | 2 | 8:4 | 12 |
5
|
Futuro Albo Peñalolén B - U15 | 6 | 3 | 0 | 3 | 8:10 | 9 |
6
|
Futuro Albo Peñalolén - U15 | 6 | 2 | 0 | 4 | 14:14 | 6 |
7
|
Cafeteros Internacional - U15 | 6 | 1 | 0 | 5 | 6:22 | 3 |
8
|
AC. Cobreloa Maipú - U15 | 7 | 0 | 0 | 7 | 0:21 | 0 |