NK Orešac - NK Podravac Sopje (4-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: NK Orešac
1. ŽNL Virovitičko-podravska | |||
Ronde 7 | |||
2024-09-29 | NK DOŠK Dolci - NK Orešac | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-22 | NK Orešac - NK Croatia Grabrovnica | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-15 | NK Sveti Đurađ - NK Orešac | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-08 | NK Orešac - NK Mladost Vukosavljevica | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-01 | NK Standard Nova Šarovka - NK Orešac | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-25 | NK Orešac - NK Munja Veliki Rastovac | 2 - 1 | |
Ronde 26 | |||
2024-06-02 | NK Orešac - NK Mladost Vukosavljevica | 0 - 4 | |
Ronde 25 | |||
2024-05-26 | NK No Limit Virovitica - NK Orešac | 4 - 0 | |
Ronde 24 | |||
2024-05-19 | NK Plavi Jugovo Polje - NK Orešac | 8 - 1 | |
Ronde 23 | |||
2024-05-12 | NK Orešac - NK Sveti Đurađ | 1 - 3 |
NK Orešac - NK Podravac Sopje
Croatia Amateur, 1. ŽNL Virovitičko-podravska, match NK Orešac - NK Podravac Sopje, starttijd 2024-04-14 14:30:00 internationale tijd.
NK Orešac en NK Podravac Sopje neemt deel aan het kampioenschap 1. ŽNL Virovitičko-podravska, Croatia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: NK Podravac Sopje
1. ŽNL Virovitičko-podravska | |||
Ronde 26 | |||
2024-06-02 | NK Podravac Sopje - NK Drava Terezino Polje | 2 - 4 | |
Ronde 25 | |||
2024-05-26 | NK Podgorje - NK Podravac Sopje | 7 - 1 | |
Ronde 24 | |||
2024-05-19 | NK Podravac Sopje - NK Dinamo Josipovo | 1 - 12 | |
Ronde 22 | |||
2024-05-05 | NK Podravac Sopje - NK Croatia Grabrovnica | 2 - 5 | |
Ronde 21 | |||
2024-04-28 | NK Mladost Vukosavljevica - NK Podravac Sopje | 20 - 1 |
Klassement
1. ŽNL Virovitičko-podravska 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK No Limit Virovitica | 25 | 21 | 1 | 3 | 102:21 | 64 |
2
|
NK Mladost Vukosavljevica | 25 | 21 | 1 | 3 | 109:37 | 64 |
3
|
NK Dinamo Josipovo | 25 | 15 | 2 | 8 | 81:43 | 47 |
4
|
NK DOŠK Dolci | 25 | 15 | 2 | 8 | 65:43 | 47 |
5
|
NK Omladinac Korija | 25 | 12 | 3 | 10 | 71:63 | 39 |
6
|
NK Drava Terezino Polje | 25 | 13 | 0 | 12 | 65:61 | 39 |
7
|
NK Croatia Grabrovnica | 25 | 10 | 6 | 9 | 42:41 | 36 |
8
|
NK Podgorje | 25 | 10 | 4 | 11 | 65:64 | 34 |
9
|
NK Munja Veliki Rastovac | 25 | 9 | 4 | 12 | 57:41 | 31 |
10
|
NK Sveti Đurađ | 25 | 9 | 3 | 13 | 45:59 | 30 |
11
|
NK Orešac | 25 | 9 | 2 | 14 | 53:83 | 29 |
12
|
NK Bilogora 1947 Špišić Bukovica | 13 | 4 | 0 | 9 | 39:45 | 12 |
13
|
NK Plavi Jugovo Polje | 25 | 3 | 5 | 17 | 39:98 | 11 |
14
|
NK Podravac Sopje | 25 | 0 | 3 | 22 | 21:155 | 3 |