NK Seona - NK Polet Bokšić (1-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: NK Seona
3. ŽNL Našice | |||
Ronde 6 | |||
2024-09-29 | NK Seljak Koška - NK Seona | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-22 | NK Seona - NK Brezik | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-15 | NK Mladost Breznica Našička - NK Seona | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-08 | NK Seona - NK Dinamo Budimci | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-24 | NK Šipovac - NK Seona | - | |
Kup NS Našice | |||
Ronde 5 | |||
2024-08-14 | NK Lađanska - NK Seona | geannuleerd | |
Ronde 6 | |||
2024-08-07 | NK Seona - NK Slavonija NLT | 5 - 5 | |
3. ŽNL Našice | |||
Ronde 18 | |||
2024-05-19 | NK Poganovci - NK Seona | 7 - 0 | |
Ronde 17 | |||
2024-05-12 | NK Seona - NK Vuka | 2 - 5 | |
Ronde 16 | |||
2024-05-05 | NK Seljak Koška - NK Seona | 7 - 3 |
NK Seona - NK Polet Bokšić
Croatia Amateur, 3. ŽNL Našice, match NK Seona - NK Polet Bokšić, starttijd 2024-04-14 14:30:00 internationale tijd.
NK Seona en NK Polet Bokšić neemt deel aan het kampioenschap 3. ŽNL Našice, Croatia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: NK Polet Bokšić
3. ŽNL Našice | |||
Ronde 6 | |||
2024-09-29 | NK Polet Bokšić - NK Šipovac | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-22 | NK Lađanska - NK Polet Bokšić | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-15 | NK Polet Bokšić - NK Poganovci | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-08 | NK Slavonija NLT - NK Polet Bokšić | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-01 | NK Polet Bokšić - NK Vuka | - | |
Kup NS Našice | |||
Ronde 6 | |||
2024-08-07 | NK Polet Bokšić - NK Mladost Stipanovci | 0 - 3 | |
3. ŽNL Našice | |||
Ronde 18 | |||
2024-05-19 | NK Seljak Koška - NK Polet Bokšić | 6 - 1 | |
Ronde 17 | |||
2024-05-12 | NK Polet Bokšić - NK Dinamo Budimci | 0 - 0 | |
Ronde 16 | |||
2024-05-05 | NK Lug Bokšić - NK Polet Bokšić | 3 - 2 | |
Ronde 15 | |||
2024-04-28 | NK Polet Bokšić - NK Šipovac | 4 - 2 |
Klassement
3. ŽNL Našice 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Lug Bokšić | 17 | 13 | 2 | 2 | 52:15 | 41 |
2
|
NK Lađanska | 17 | 10 | 5 | 2 | 34:16 | 35 |
3
|
NK Poganovci | 17 | 8 | 4 | 5 | 46:32 | 28 |
4
|
NK Seljak Koška | 17 | 6 | 8 | 3 | 38:22 | 26 |
5
|
NK Dinamo Budimci | 17 | 7 | 5 | 5 | 31:36 | 26 |
6
|
NK Mladost Breznica Našička | 17 | 6 | 3 | 8 | 41:40 | 21 |
7
|
NK Seona | 17 | 5 | 1 | 11 | 35:63 | 16 |
8
|
NK Polet Bokšić | 17 | 3 | 6 | 8 | 26:38 | 15 |
9
|
NK Vuka | 17 | 3 | 4 | 10 | 21:42 | 13 |
10
|
NK Šipovac | 17 | 2 | 6 | 9 | 17:37 | 12 |