NK Vatrogasac Zdenci - NK Meštrica Gornja Lomnica (2-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: NK Vatrogasac Zdenci
Premier Liga NS Zagrebačke Županije | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-25 | NK Vatrogasac Zdenci - NK Klas Mičevec | - | |
JŽNL Zagrebačka | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-08 | NK Vatrogasac Zdenci - NK Sloga Križ | 2 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-05 | NK Lomnica - NK Vatrogasac Zdenci | 0 - 3 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-01 | NK Klas Mičevec - NK Vatrogasac Zdenci | 2 - 0 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-26 | NK Vatrogasac Zdenci - HNK Kobre Samobor | 1 - 1 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-19 | NK Strmec Bedenica - NK Vatrogasac Zdenci | 1 - 2 |
NK Vatrogasac Zdenci - NK Meštrica Gornja Lomnica
Croatia Amateur, JŽNL Zagrebačka , match NK Vatrogasac Zdenci - NK Meštrica Gornja Lomnica, starttijd 2024-04-14 15:00:00 internationale tijd.
NK Vatrogasac Zdenci en NK Meštrica Gornja Lomnica neemt deel aan het kampioenschap JŽNL Zagrebačka , Croatia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: NK Meštrica Gornja Lomnica
Premier Liga NS Zagrebačke Županije | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-24 | NK Meštrica Gornja Lomnica - NK Zrinski Farkaševec | - | |
JŽNL Zagrebačka | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-08 | NK Kloštar Ivanić - NK Meštrica Gornja Lomnica | 1 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-05 | NK Meštrica Gornja Lomnica - NK Klas Mičevec | 2 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-01 | NK Meštrica Gornja Lomnica - NK Sutla-Laduč | 4 - 3 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-26 | NK Turopoljac Kuče - NK Meštrica Gornja Lomnica | 2 - 1 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-18 | NK Meštrica Gornja Lomnica - NK Sava Drenje Brdovečko | 2 - 2 |
Klassement
JŽNL Zagrebačka 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Inker Zaprešić | 29 | 23 | 4 | 2 | 111:14 | 73 |
2
|
NK Turopoljac Kuče | 28 | 18 | 2 | 8 | 72:33 | 56 |
3
|
HNK Kobre Samobor | 29 | 16 | 6 | 7 | 65:40 | 54 |
4
|
NK Polet Buševec | 29 | 15 | 7 | 7 | 68:30 | 52 |
5
|
NK Sava Drenje Brdovečko | 29 | 14 | 7 | 8 | 47:37 | 49 |
6
|
NK Lomnica | 29 | 13 | 6 | 10 | 62:44 | 45 |
7
|
NK Vatrogasac Zdenci | 28 | 12 | 6 | 10 | 47:43 | 42 |
8
|
NK Kloštar Ivanić | 30 | 13 | 3 | 14 | 53:52 | 42 |
9
|
NK Klas Mičevec | 29 | 12 | 5 | 12 | 47:53 | 41 |
10
|
NK Zrinski Farkaševec | 30 | 13 | 2 | 15 | 42:52 | 41 |
11
|
NK Sutla-Laduč | 29 | 9 | 7 | 13 | 43:54 | 34 |
12
|
NK Meštrica Gornja Lomnica | 29 | 9 | 6 | 14 | 38:67 | 33 |
13
|
NK Sloga Križ | 29 | 8 | 6 | 15 | 45:53 | 30 |
14
|
NK Mladost Obrezina | 29 | 9 | 3 | 17 | 52:83 | 30 |
15
|
NK Strmec Bedenica | 29 | 9 | 3 | 17 | 44:83 | 30 |
16
|
NK Kupa Pokupsko | 29 | 2 | 1 | 26 | 12:110 | 7 |