Evenementen: FC Torpedo Vladimir
PFL, West | |||
Ronde 15 | |||
2024-07-07 | FC Torpedo Vladimir - Enisey 2 Krasnoyarsk | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-01 | FC Tver - FC Torpedo Vladimir | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-25 | Dynamo St. Petersburg - FC Torpedo Vladimir | 2 - 1 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-19 | FC Torpedo Vladimir - Chertanovo Moscow | 1 - 2 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-13 | Dinamo-Vologda - FC Torpedo Vladimir | 2 - 0 | |
Ronde 10 | |||
2024-06-07 | FC Torpedo Vladimir - Dynamo-2 | 0 - 4 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-01 | Saturn Ramenskoye - FC Torpedo Vladimir | 0 - 1 |
Serie 9
Algemeen
FC Torpedo Vladimir + Baltika-BFU im.I.Kanta Less than 4.5 cards 10 van 10
FC Torpedo Vladimir Zeges 3
FC Torpedo Vladimir Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 5
Baltika-BFU im.I.Kanta Meer dan 2.5 doelpunten 6 van 7
Baltika-BFU im.I.Kanta Beide teams scoren 6 van 7
Baltika-BFU im.I.Kanta Eerste tegendoelpunt 7 van 8
Baltika-BFU im.I.Kanta Met tegendoelpunten 3
Persoonlijke ontmoetingen
FC Torpedo Vladimir + Baltika-BFU im.I.Kanta Less than 4.5 cards 5 van 5
FC Torpedo Vladimir Eerste team dat scoort 4 van 5
FC Torpedo Vladimir - Baltika-BFU im.I.Kanta
Rusland, PFL, West, match FC Torpedo Vladimir - Baltika-BFU im.I.Kanta, starttijd 2024-04-14 13:00:00 internationale tijd.
FC Torpedo Vladimir en Baltika-BFU im.I.Kanta neemt deel aan het kampioenschap PFL, West, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Baltika-BFU im.I.Kanta
PFL, West | |||
Ronde 15 | |||
2024-07-07 | Chertanovo Moscow - Baltika-BFU im.I.Kanta | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-01 | Baltika-BFU im.I.Kanta - Dinamo-Vologda | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-25 | Dynamo-2 - Baltika-BFU im.I.Kanta | 1 - 2 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-19 | Baltika-BFU im.I.Kanta - Saturn Ramenskoye | 2 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-13 | FC Irkutsk - Baltika-BFU im.I.Kanta | 2 - 2 | |
Ronde 10 | |||
2024-06-07 | Baltika-BFU im.I.Kanta - Spartak Moscow II | 0 - 3 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-01 | Zenit 2 St. Petersburg - Baltika-BFU im.I.Kanta | 3 - 3 |
Klassement
2. Liga, Division B, Group 2 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dynamo-2 | 13 | 10 | 1 | 2 | 31:10 | 31 |
2
|
Spartak Moscow II | 13 | 9 | 4 | 0 | 28:7 | 31 |
3
|
Baltika-BFU im.I.Kanta | 13 | 8 | 3 | 2 | 26:16 | 27 |
4
|
Zenit 2 St. Petersburg | 13 | 7 | 3 | 3 | 22:12 | 24 |
5
|
Chertanovo Moscow | 13 | 7 | 3 | 3 | 25:17 | 24 |
6
|
Rodina-M Moscow | 13 | 5 | 5 | 3 | 21:13 | 20 |
8
|
Dynamo St. Petersburg | 13 | 5 | 2 | 6 | 23:25 | 17 |
9
|
Dinamo-Vologda | 13 | 4 | 5 | 4 | 18:16 | 17 |
9
|
Saturn Ramenskoye | 13 | 5 | 4 | 4 | 18:16 | 19 |
10
|
FC Irkutsk | 13 | 4 | 4 | 5 | 13:23 | 16 |
11
|
FC Torpedo Vladimir | 13 | 5 | 1 | 7 | 17:19 | 16 |
12
|
FC Tver | 13 | 4 | 3 | 6 | 17:20 | 15 |
13
|
FK Znamya Truda | 13 | 3 | 2 | 8 | 14:28 | 11 |
14
|
Rusland | 13 | 2 | 4 | 7 | 7:17 | 10 |
15
|
Enisey 2 Krasnoyarsk | 13 | 1 | 2 | 10 | 10:27 | 5 |
16
|
Zvezda St. Petersburg | 13 | 1 | 2 | 10 | 11:35 | 5 |