FK Đerdap Golubac - FK Sloga Batočina (3-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FK Đerdap Golubac
Zona Podunavsko-Šumadijska | |||
Ronde 5 | |||
2024-06-01 | FK Karađorđe Topola - FK Đerdap Golubac | 6 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-25 | FK Đerdap Golubac - FK Omladinac Šetonje | 2 - 3 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-19 | FK RSK Rabrovo - FK Đerdap Golubac | 2 - 2 | |
2024-05-18 | FK RSK Rabrovo - FK Đerdap Golubac | 0 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-05-11 | FK Đerdap Golubac - FK Morava Velika Plana | 3 - 1 |
Serie 11
Algemeen
FK Đerdap Golubac + FK Sloga Batočina Less than 4.5 cards 10 van 10
FK Sloga Batočina Met tegendoelpunten 7
FK Sloga Batočina Meer dan 2.5 doelpunten 6 van 6
FK Sloga Batočina Beide teams scoren 5 van 6
FK Đerdap Golubac Geen nederlagen 7
FK Đerdap Golubac Minder dan 2.5 doelpunten 4 van 5
Persoonlijke ontmoetingen
FK Đerdap Golubac + FK Sloga Batočina Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 7
FK Đerdap Golubac + FK Sloga Batočina Beide teams scoren 5 van 7
FK Đerdap Golubac + FK Sloga Batočina Less than 4.5 cards 7 van 7
FK Sloga Batočina Met tegendoelpunten 4
FK Đerdap Golubac Geen nederlagen 4
FK Đerdap Golubac - FK Sloga Batočina
Serbia Amateur, Zona Podunavsko-Šumadijska, match FK Đerdap Golubac - FK Sloga Batočina, starttijd 2024-04-17 14:00:04 internationale tijd.
FK Đerdap Golubac en FK Sloga Batočina neemt deel aan het kampioenschap Zona Podunavsko-Šumadijska, Serbia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FK Sloga Batočina
Zona Podunavsko-Šumadijska | |||
Ronde 5 | |||
2024-06-01 | FK Sloga Batočina - FK Sloboda Lipe | 6 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-25 | FK Šumadija Aranđelovac - FK Sloga Batočina | 0 - 1 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-18 | FK Sloga Batočina - FK VGSK Veliko Gradište | 2 - 4 | |
Ronde 2 | |||
2024-05-11 | FK Šumadinac Natalinci - FK Sloga Batočina | 3 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-05-04 | FK Sloga Batočina - FK Obilić Živica | 4 - 1 |
Klassement
Zona Podunavsko-Šumadijska 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Napredak Markovac | 22 | 16 | 3 | 3 | 64:11 | 51 |
2
|
FK RSK Rabrovo | 22 | 11 | 8 | 3 | 41:14 | 41 |
3
|
FK Karađorđe Topola | 22 | 12 | 4 | 6 | 34:20 | 40 |
4
|
FK Morava Velika Plana | 22 | 12 | 3 | 7 | 41:18 | 39 |
5
|
FK Omladinac Šetonje | 22 | 11 | 5 | 6 | 41:21 | 38 |
6
|
FK Đerdap Golubac | 22 | 10 | 7 | 5 | 39:23 | 37 |
7
|
FK VGSK Veliko Gradište | 22 | 11 | 1 | 10 | 46:31 | 34 |
8
|
FK Šumadija Aranđelovac | 22 | 9 | 3 | 10 | 26:25 | 30 |
9
|
FK Sloga Batočina | 22 | 8 | 1 | 13 | 31:56 | 25 |
10
|
FK Obilić Živica | 22 | 7 | 3 | 12 | 22:39 | 24 |
11
|
FK Šumadinac Natalinci | 22 | 4 | 3 | 15 | 20:49 | 15 |
12
|
FK Sloboda Lipe | 22 | 0 | 1 | 21 | 9:107 | 1 |
Zona Podunavsko-Šumadijska - Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Napredak Markovac | 5 | 3 | 1 | 1 | 9:4 | 61 |
2
|
FK RSK Rabrovo | 5 | 2 | 1 | 2 | 7:7 | 48 |
3
|
FK Morava Velika Plana | 5 | 2 | 1 | 2 | 9:7 | 46 |
4
|
FK Omladinac Šetonje | 5 | 2 | 2 | 1 | 8:7 | 46 |
5
|
FK Karađorđe Topola | 5 | 2 | 0 | 3 | 12:11 | 46 |
6
|
FK Đerdap Golubac | 5 | 1 | 1 | 3 | 9:18 | 41 |
Zona Podunavsko-Šumadijska - Playout 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK VGSK Veliko Gradište | 5 | 4 | 0 | 1 | 25:4 | 46 |
2
|
FK Šumadija Aranđelovac | 5 | 2 | 0 | 3 | 10:8 | 36 |
3
|
FK Sloga Batočina | 5 | 3 | 0 | 2 | 15:9 | 34 |
4
|
FK Obilić Živica | 5 | 2 | 0 | 3 | 6:12 | 30 |
5
|
FK Šumadinac Natalinci | 5 | 3 | 0 | 2 | 9:5 | 24 |
6
|
FK Sloboda Lipe | 5 | 1 | 0 | 4 | 5:32 | 4 |
Zona Podunavsko-Šumadijska - Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OFK Napredak Markovac | ||||||
|
FK Morava Velika Plana | ||||||
|
FK Karađorđe Topola | ||||||
|
FK RSK Rabrovo | ||||||
|
FK Omladinac Šetonje |
Zona Podunavsko-Šumadijska - Playout 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Sloboda Lipe | ||||||
|
FK Sloga Batočina | ||||||
|
FK Šumadinac Natalinci | ||||||
|
FK Obilić Živica |
Zona Podunavsko-Šumadijska - Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OFK Napredak Markovac | ||||||
|
FK Morava Velika Plana | ||||||
|
FK Karađorđe Topola | ||||||
|
FK RSK Rabrovo | ||||||
|
FK Omladinac Šetonje |
Zona Podunavsko-Šumadijska - Playout 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Sloboda Lipe | ||||||
|
FK Sloga Batočina | ||||||
|
FK Šumadinac Natalinci | ||||||
|
FK Obilić Živica |