KS Ruch Wysokie Mazowieckie - Dąb Dąbrowa Białostocka , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: KS Ruch Wysokie Mazowieckie
IV. Liga - Podlaska | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-15 | Tur Bielsk Podlaski - KS Ruch Wysokie Mazowieckie | 1 - 2 | |
Ronde 33 | |||
2024-06-07 | KS Ruch Wysokie Mazowieckie - Orlęta Czyżew | 2 - 1 | |
Ronde 32 | |||
2024-06-02 | KS Grabówka - KS Ruch Wysokie Mazowieckie | 4 - 2 | |
Ronde 31 | |||
2024-05-29 | KS Ruch Wysokie Mazowieckie - MOSP Białystok | 3 - 1 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-26 | Sparta 1951 Szepietowo - KS Ruch Wysokie Mazowieckie | 0 - 2 |
KS Ruch Wysokie Mazowieckie - Dąb Dąbrowa Białostocka
Poland Amateur, IV. Liga - Podlaska, match KS Ruch Wysokie Mazowieckie - Dąb Dąbrowa Białostocka, starttijd 2024-04-17 16:00:00 internationale tijd.
KS Ruch Wysokie Mazowieckie en Dąb Dąbrowa Białostocka neemt deel aan het kampioenschap IV. Liga - Podlaska, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Dąb Dąbrowa Białostocka
IV. Liga - Podlaska | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-15 | Hetman Tykocin - Dąb Dąbrowa Białostocka | 3 - 2 | |
Ronde 33 | |||
2024-06-09 | Dąb Dąbrowa Białostocka - Tur Bielsk Podlaski | 3 - 5 | |
Ronde 32 | |||
2024-06-02 | Orlęta Czyżew - Dąb Dąbrowa Białostocka | 6 - 0 | |
Ronde 31 | |||
2024-05-29 | Dąb Dąbrowa Białostocka - KS Grabówka | 2 - 3 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-24 | MOSP Białystok - Dąb Dąbrowa Białostocka | 3 - 0 |
Klassement
IV. Liga - Podlaska 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Wigry Suwalki | 33 | 29 | 3 | 1 | 156:31 | 90 |
2
|
Klub Sportowy Wasilków | 32 | 28 | 2 | 2 | 119:24 | 86 |
3
|
KS Ruch Wysokie Mazowieckie | 33 | 26 | 2 | 5 | 99:41 | 80 |
4
|
Warmia Grajewo | 34 | 25 | 4 | 5 | 112:37 | 79 |
5
|
Tur Bielsk Podlaski | 33 | 16 | 7 | 10 | 63:49 | 55 |
6
|
MOSP Białystok | 32 | 13 | 7 | 12 | 55:61 | 46 |
7
|
MLKS Wissa Szczuczyn | 33 | 13 | 7 | 13 | 63:73 | 46 |
8
|
Krypnianka Krypno | 32 | 11 | 8 | 13 | 49:65 | 41 |
9
|
KS Michałowo | 32 | 12 | 4 | 16 | 71:71 | 40 |
10
|
Sparta 1951 Szepietowo | 33 | 12 | 3 | 18 | 47:66 | 39 |
11
|
Promień Mońki | 33 | 11 | 6 | 16 | 53:75 | 39 |
12
|
KS Grabówka | 34 | 9 | 10 | 15 | 53:72 | 37 |
13
|
Orlęta Czyżew | 31 | 10 | 5 | 16 | 59:83 | 35 |
14
|
KS Śniadowo | 33 | 9 | 5 | 19 | 57:83 | 32 |
15
|
Hetman Tykocin | 32 | 8 | 4 | 20 | 47:100 | 28 |
16
|
Czarni Czarna Białostocka | 34 | 6 | 8 | 20 | 39:81 | 26 |
17
|
Cresovia Siemiatycze | 32 | 6 | 1 | 25 | 41:112 | 19 |
18
|
Dąb Dąbrowa Białostocka | 32 | 4 | 6 | 22 | 38:97 | 18 |