Evenementen: Stade Renard
Elite One | |||
Ronde 7 | |||
2024-04-18 | Victoria United Limbe - Stade Renard | 2 - 2 | |
2024-04-18 | Stade Renard - Victoria United Limbe | geannuleerd | |
2024-04-13 | Stade Renard - Victoria United Limbe | Uitgesteld | |
Ronde 6 | |||
2024-04-12 | Dynamo de Douala - Stade Renard | 0 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-04-08 | Stade Renard - Gazelle FA de Garoua | 1 - 2 |
Serie 5
Algemeen
Stade Renard + Victoria United Limbe Less than 4.5 cards 9 van 9
Stade Renard Minder dan 2.5 doelpunten 8 van 9
Stade Renard Eerste team dat scoort 4 van 5
Victoria United Limbe Meer dan 2.5 doelpunten 4 van 5
Victoria United Limbe Eerste team dat scoort 6 van 8
Stade Renard - Victoria United Limbe
Kameroen, Elite One, match Stade Renard - Victoria United Limbe, starttijd 2024-04-18 14:00:00 internationale tijd.
Stade Renard en Victoria United Limbe neemt deel aan het kampioenschap Elite One, Kameroen.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Victoria United Limbe
Elite One | |||
Ronde 7 | |||
2024-04-18 | Victoria United Limbe - Stade Renard | 2 - 2 | |
2024-04-18 | Stade Renard - Victoria United Limbe | geannuleerd | |
2024-04-13 | Stade Renard - Victoria United Limbe | Uitgesteld | |
Ronde 6 | |||
2024-04-12 | Victoria United Limbe - Coton Sport de Garoua | 2 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-04-09 | Canon Sportif Yaounde - Victoria United Limbe | 0 - 3 |
Klassement
Elite One 23/24, Group B: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Stade Renard | 16 | 9 | 4 | 3 | 18:10 | 31 |
2
|
Coton Sport de Garoua | 16 | 8 | 5 | 3 | 23:9 | 29 |
3
|
Yong Sports Academy | 16 | 7 | 3 | 6 | 17:14 | 24 |
4
|
Fauve Azur de Yaounde | 16 | 6 | 5 | 5 | 14:17 | 23 |
5
|
Victoria United Limbe | 16 | 7 | 4 | 5 | 24:20 | 22 |
6
|
UMS de Loum | 16 | 4 | 7 | 5 | 10:13 | 19 |
7
|
Fovu de Baham | 16 | 4 | 5 | 7 | 15:19 | 17 |
8
|
Avion Academy FC | 16 | 2 | 8 | 6 | 11:18 | 14 |
9
|
Apejes de Mfou | 16 | 1 | 7 | 8 | 9:21 | 10 |
Elite One 23/24, Group A: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dynamo de Douala | 18 | 8 | 6 | 4 | 21:17 | 30 |
2
|
Canon Sportif Yaounde | 18 | 8 | 6 | 4 | 24:14 | 30 |
3
|
Gazelle FA de Garoua | 18 | 6 | 8 | 4 | 20:18 | 26 |
4
|
Colombe FC | 18 | 6 | 8 | 4 | 20:17 | 26 |
5
|
Aigle Royal de La Menoua | 18 | 7 | 4 | 7 | 21:19 | 25 |
6
|
Union Sportive de Douala | 18 | 6 | 6 | 6 | 18:21 | 24 |
7
|
Pwd Bamenda | 18 | 6 | 6 | 6 | 17:18 | 24 |
8
|
Bamboutos FC de Mbouda | 18 | 7 | 2 | 9 | 28:26 | 23 |
9
|
AS Fortuna | 18 | 3 | 8 | 7 | 11:23 | 17 |
10
|
Astres FC de Douala | 18 | 5 | 2 | 11 | 22:29 | 17 |
Elite One 23/24, Championship round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Victoria United Limbe | 7 | 4 | 1 | 2 | 11:8 | 13 |
2
|
Yong Sports Academy | 7 | 1 | 2 | 2 | 7:6 | 11 |
3
|
Coton Sport de Garoua | 7 | 2 | 4 | 1 | 7:5 | 10 |
4
|
Stade Renard | 7 | 2 | 4 | 1 | 7:6 | 10 |
5
|
Colombe FC | 7 | 2 | 3 | 2 | 5:4 | 9 |
6
|
Gazelle FA de Garoua | 7 | 2 | 2 | 3 | 4:5 | 8 |
7
|
Canon Sportif Yaounde | 7 | 2 | 2 | 3 | 4:8 | 8 |
8
|
Dynamo de Douala | 7 | 0 | 4 | 3 | 4:7 | 4 |
Elite One 23/24, Relegation round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Union Sportive de Douala | 10 | 5 | 4 | 1 | 8:4 | 19 |
2
|
AS Fortuna | 10 | 5 | 3 | 2 | 17:14 | 18 |
3
|
Astres FC de Douala | 10 | 5 | 1 | 4 | 19:14 | 16 |
4
|
Bamboutos FC de Mbouda | 10 | 3 | 6 | 1 | 10:8 | 15 |
5
|
Pwd Bamenda | 10 | 3 | 6 | 1 | 10:9 | 15 |
6
|
Fauve Azur de Yaounde | 10 | 4 | 3 | 3 | 9:8 | 15 |
7
|
Apejes de Mfou | 10 | 4 | 2 | 4 | 10:10 | 14 |
8
|
UMS de Loum | 10 | 2 | 4 | 4 | 13:14 | 10 |
9
|
Aigle Royal de La Menoua | 10 | 2 | 4 | 4 | 12:15 | 10 |
10
|
Avion Academy FC | 10 | 2 | 2 | 6 | 9:15 | 8 |
11
|
Fovu de Baham | 10 | 1 | 3 | 6 | 12:18 | 6 |
Elite One 23/24, Championship round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Canon Sportif Yaounde | ||||||
|
Colombe FC | ||||||
|
Coton Sport de Garoua | ||||||
|
Dynamo de Douala | ||||||
|
Gazelle FA de Garoua | ||||||
|
Stade Renard | ||||||
|
Victoria United Limbe | ||||||
|
Yong Sports Academy |
Elite One 23/24, Relegation round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Aigle Royal de La Menoua | ||||||
|
Union Sportive de Douala | ||||||
|
Astres FC de Douala | ||||||
|
Apejes de Mfou | ||||||
|
AS Fortuna | ||||||
|
Bamboutos FC de Mbouda | ||||||
|
Fauve Azur de Yaounde | ||||||
|
Fovu de Baham | ||||||
|
Pwd Bamenda | ||||||
|
UMS de Loum | ||||||
|
Avion Academy FC |
Elite One 23/24, Championship round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Canon Sportif Yaounde | ||||||
|
Colombe FC | ||||||
|
Coton Sport de Garoua | ||||||
|
Dynamo de Douala | ||||||
|
Gazelle FA de Garoua | ||||||
|
Stade Renard | ||||||
|
Victoria United Limbe | ||||||
|
Yong Sports Academy |
Elite One 23/24, Relegation round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Union Sportive de Douala | ||||||
|
Astres FC de Douala | ||||||
|
Aigle Royal de La Menoua | ||||||
|
Apejes de Mfou | ||||||
|
AS Fortuna | ||||||
|
Bamboutos FC de Mbouda | ||||||
|
Fauve Azur de Yaounde | ||||||
|
Fovu de Baham | ||||||
|
Pwd Bamenda | ||||||
|
UMS de Loum | ||||||
|
Avion Academy FC |