FC Metallurg-Oskol - FC Aleksandr Dyatkovo (3-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-1-2-3
Opstelling formaties
85.2 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Vladislav Dontsov | G | |||
15 | Petr Moskalyuk | M | |||
77 | Sergey Sergeev | D | |||
23 | Ivan Hristov | D | |||
10 | Aleksandr Arshinov | D | |||
31 | Dmitriy Shevchenko | M | |||
8 | Denis Lutay | F | |||
26 | Sergey Kudrin | M | |||
9 | Sergey Barkalov | M | |||
11 | Sergey Myagkiy | F | |||
29 | Maksim Tarasov | D | |||
Plaatsvervanger | |||||
16 | Sergey Muzyka | G | |||
3 | Matvey Tsoy | D | |||
12 | Stanislav Sergeev | D | |||
2 | Ivan Salov | D | |||
63 | Ivan Eremin | M | |||
5 | Maksim Burtsev | M | |||
28 | Denis Artemov | M | |||
19 | Dmitriy Golentsov | F | |||
24 | Sergey Kuznetsov | F |
Startopstellingen bevestigd
4-4-2
Opstelling formaties
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
98 | Dmitriy Zharov | G | |||
13 | Andrey Grechishko | D | |||
84 | Aleksey Berliyan | D | |||
44 | Aleksandr Ryumkin | D | |||
20 | Nikita Kosenko | D | |||
7 | Andrey Efimchuk | M | |||
6 | Alain Digbe | M | |||
4 | Pavel Titov | M | |||
14 | Vsevolod Bychkov | D | |||
10 | Magomed Alishev | M | |||
9 | Vadim Minich | F | |||
Plaatsvervanger | |||||
53 | Vadim Gerbik | G | |||
5 | Miroslav Prozorov | D | |||
22 | Leonid Semenenko | M | |||
8 | Dmitriy Mishkin | M | |||
23 | Dmitriy Rybakin | M | |||
21 | Aleksandr Sapozhkov | M | |||
45 | Andrey Chekmasov | M | |||
94 | Bogdan Tsupenkov | M | |||
11 | Maksim Ermakov | F |
Evenementen: FC Metallurg-Oskol
Championship SFF Center | |||
Ronde 18 | |||
2024-08-02 | FC Metallurg-Oskol - Dnepr Smolensk | - | |
Ronde 17 | |||
2024-07-26 | Avangard-M Kursk - FC Metallurg-Oskol | - | |
SFF Center Cup | |||
Ronde 28 | |||
2024-07-23 | FC Aerozol Novomoskovsk - FC Metallurg-Oskol | - | |
Championship SFF Center | |||
Ronde 16 | |||
2024-07-18 | FC Metallurg-Oskol - FC Atom Novovoronezh | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-12 | FC Orel-2 - FC Metallurg-Oskol | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-06 | FC Metallurg-Oskol - FC Kameya-SGUS Smolensk | 2 - 0 | |
SFF Center Cup | |||
Ronde 27 | |||
2024-07-03 | FC Metallurg-Oskol - Rotor-M Volgograd | 2 - 2 | |
Championship SFF Center | |||
Ronde 13 | |||
2024-06-28 | Kaluga-M - FC Metallurg-Oskol | 0 - 2 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-23 | Dinamo-M Bryansk - FC Metallurg-Oskol | 2 - 3 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-16 | FC Aleksandr Dyatkovo - FC Metallurg-Oskol | 1 - 0 |
Serie 6
Algemeen
FC Metallurg-Oskol Met tegendoelpunten 3
FC Metallurg-Oskol Meer dan 2.5 doelpunten 6 van 8
FC Metallurg-Oskol Less than 4.5 cards 9 van 9
FC Aleksandr Dyatkovo Geen nederlagen 23
FC Aleksandr Dyatkovo Beide teams scoren 8 van 10
FC Aleksandr Dyatkovo Less than 4.5 cards 10 van 10
FC Aleksandr Dyatkovo Minder dan 2.5 doelpunten 4 van 5
FC Metallurg-Oskol - FC Aleksandr Dyatkovo
Russia Amateur, Championship SFF Center, match FC Metallurg-Oskol - FC Aleksandr Dyatkovo, starttijd 2024-04-20 13:00:00 internationale tijd.
FC Metallurg-Oskol en FC Aleksandr Dyatkovo neemt deel aan het kampioenschap Championship SFF Center, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Aleksandr Dyatkovo
Championship SFF Center | |||
Ronde 17 | |||
2024-07-26 | FC Atom Novovoronezh - FC Aleksandr Dyatkovo | - | |
Ronde 16 | |||
2024-07-20 | FC Aleksandr Dyatkovo - FC Orel-2 | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-13 | FC Aleksandr Dyatkovo - FC Kameya-SGUS Smolensk | - | |
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
2024-07-11 | FC Aleksandr Dyatkovo - FC Bezhitsa Bryansk | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-08 | BGUOR-AgroTrade Bryansk - FC Aleksandr Dyatkovo | - | |
Championship SFF Center | |||
2024-07-06 | FC Aleksandr Dyatkovo - Kaluga-M | 3 - 2 | |
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
Ronde 13 | |||
2024-07-04 | FC Aleksandr Dyatkovo - Dinamo-M Bryansk | 4 - 2 | |
SFF Center Cup | |||
Ronde 27 | |||
2024-07-03 | FC Aerozol Novomoskovsk - FC Aleksandr Dyatkovo | 2 - 0 | |
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
Ronde 12 | |||
2024-07-01 | FC Avangard Kletnya - FC Aleksandr Dyatkovo | 3 - 3 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-29 | FC Aleksandr Dyatkovo - FC Lokomotiv Unecha | 5 - 2 |
Klassement
Championship SFF Center – East 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Lokomotiv Liski | 12 | 9 | 3 | 0 | 35:10 | 30 |
2
|
FC Khimmash-Servis Borisoglebsk | 12 | 7 | 4 | 1 | 21:6 | 25 |
3
|
FC Urozhay Elan | 10 | 7 | 2 | 1 | 28:13 | 23 |
4
|
Rotor-M Volgograd | 11 | 5 | 2 | 4 | 22:17 | 17 |
5
|
FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | 12 | 4 | 4 | 4 | 18:12 | 16 |
6
|
FC Yelets | 11 | 3 | 2 | 6 | 18:28 | 11 |
7
|
Akademia Football Tambov | 13 | 3 | 2 | 8 | 18:24 | 11 |
8
|
SSHOR №1-ADAMAS Belgorod | 11 | 2 | 3 | 6 | 19:27 | 9 |
9
|
Metallurg-M Lipetsk | 12 | 0 | 2 | 10 | 3:45 | 2 |
Championship SFF Center – West 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Atom Novovoronezh | 14 | 12 | 1 | 1 | 57:14 | 37 |
2
|
FC Kameya-SGUS Smolensk | 14 | 10 | 1 | 3 | 26:16 | 31 |
3
|
FC Metallurg-Oskol | 14 | 10 | 0 | 4 | 33:14 | 30 |
4
|
FC Aleksandr Dyatkovo | 14 | 8 | 3 | 3 | 27:14 | 27 |
5
|
Dinamo-M Bryansk | 14 | 6 | 4 | 4 | 20:21 | 22 |
6
|
FC Orel-2 | 14 | 5 | 0 | 9 | 13:20 | 15 |
7
|
Kaluga-M | 14 | 3 | 4 | 7 | 15:25 | 13 |
8
|
Dnepr Smolensk | 14 | 3 | 3 | 8 | 9:25 | 12 |
9
|
BGUOR-AgroTrade Bryansk | 14 | 3 | 1 | 10 | 14:30 | 10 |
10
|
Avangard-M Kursk | 14 | 1 | 1 | 12 | 9:44 | 4 |
Championship SFF Center – East 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Akademia Football Tambov | ||||||
|
FC Yelets | ||||||
|
FC Lokomotiv Liski | ||||||
|
Metallurg-M Lipetsk | ||||||
|
FC Urozhay Elan | ||||||
|
Rotor-M Volgograd | ||||||
|
SSHOR №1-ADAMAS Belgorod | ||||||
|
FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | ||||||
|
FC Khimmash-Servis Borisoglebsk |
Championship SFF Center – West 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo-M Bryansk | ||||||
|
BGUOR-AgroTrade Bryansk | ||||||
|
Kaluga-M | ||||||
|
Avangard-M Kursk | ||||||
|
FC Atom Novovoronezh | ||||||
|
FC Metallurg-Oskol | ||||||
|
FC Orel-2 | ||||||
|
FC Kameya-SGUS Smolensk | ||||||
|
FC Aleksandr Dyatkovo | ||||||
|
Dnepr Smolensk |
Championship SFF Center – East 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Akademia Football Tambov | ||||||
|
FC Yelets | ||||||
|
FC Lokomotiv Liski | ||||||
|
Metallurg-M Lipetsk | ||||||
|
FC Urozhay Elan | ||||||
|
Rotor-M Volgograd | ||||||
|
SSHOR №1-ADAMAS Belgorod | ||||||
|
FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | ||||||
|
FC Khimmash-Servis Borisoglebsk |
Championship SFF Center – West 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo-M Bryansk | ||||||
|
BGUOR-AgroTrade Bryansk | ||||||
|
Kaluga-M | ||||||
|
Avangard-M Kursk | ||||||
|
FC Atom Novovoronezh | ||||||
|
FC Metallurg-Oskol | ||||||
|
FC Orel-2 | ||||||
|
FC Kameya-SGUS Smolensk | ||||||
|
FC Aleksandr Dyatkovo | ||||||
|
Dnepr Smolensk |