Metallurg-M Lipetsk - FC Lokomotiv Liski (0-4), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Metallurg-M Lipetsk
Championship SFF Center | |||
Ronde 11 | |||
2024-06-18 | FC Lokomotiv Liski - Metallurg-M Lipetsk | - | |
Ronde 8 | |||
2024-06-05 | FC Yelets - Metallurg-M Lipetsk | 3 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-02 | Rotor-M Volgograd - Metallurg-M Lipetsk | 6 - 0 | |
Ronde 7 | |||
2024-05-29 | Metallurg-M Lipetsk - SSHOR №1-ADAMAS Belgorod | 1 - 3 | |
SFF Center Cup | |||
Ronde 6 | |||
2024-05-22 | Metallurg-M Lipetsk - FC Vityaz-EGU | 0 - 2 | |
Championship SFF Center | |||
Ronde 5 | |||
2024-05-04 | FC Khimmash-Servis Borisoglebsk - Metallurg-M Lipetsk | 5 - 0 |
Serie 15
Algemeen
Metallurg-M Lipetsk Nederlagen 3
Metallurg-M Lipetsk Met tegendoelpunten 29
Metallurg-M Lipetsk Meer dan 2.5 doelpunten 10 van 10
Metallurg-M Lipetsk Beide teams scoren 4 van 5
Metallurg-M Lipetsk Eerste tegendoelpunt 4 van 5
FC Lokomotiv Liski Zeges 3
FC Lokomotiv Liski Beide teams scoren 4 van 5
FC Lokomotiv Liski Geen nederlagen 8
FC Lokomotiv Liski Eerste team dat scoort 7 van 8
FC Lokomotiv Liski Less than 4.5 cards 5 van 6
Persoonlijke ontmoetingen
Metallurg-M Lipetsk + FC Lokomotiv Liski Meer dan 2.5 doelpunten 9 van 9
Metallurg-M Lipetsk + FC Lokomotiv Liski Less than 4.5 cards 9 van 10
Metallurg-M Lipetsk Met tegendoelpunten 12
FC Lokomotiv Liski Zeges 12
FC Lokomotiv Liski Eerste team dat scoort 6 van 6
FC Lokomotiv Liski Winnaar eerste helft 6 van 6
Metallurg-M Lipetsk - FC Lokomotiv Liski
Russia Amateur, Championship SFF Center, match Metallurg-M Lipetsk - FC Lokomotiv Liski, starttijd 2024-04-20 14:00:00 internationale tijd.
Metallurg-M Lipetsk en FC Lokomotiv Liski neemt deel aan het kampioenschap Championship SFF Center, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Lokomotiv Liski
Championship SFF Center | |||
Ronde 11 | |||
2024-06-18 | FC Lokomotiv Liski - Metallurg-M Lipetsk | - | |
SFF Center Cup | |||
Ronde 5 | |||
2024-06-12 | FC Lokomotiv Liski - FC Gorky Kursk | - | |
Championship SFF Center | |||
Ronde 10 | |||
2024-06-08 | FC Lokomotiv Liski - Rotor-M Volgograd | - | |
Ronde 9 | |||
2024-06-01 | FC Lokomotiv Liski - FC Khimmash-Servis Borisoglebsk | 1 - 1 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-25 | FC Urozhay Elan - FC Lokomotiv Liski | 2 - 2 | |
Ronde 7 | |||
2024-05-18 | FC Lokomotiv Liski - FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | 1 - 1 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-11 | FC Yelets - FC Lokomotiv Liski | 0 - 3 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-08 | FC Lokomotiv Liski - SSHOR №1-ADAMAS Belgorod | 5 - 2 |
Klassement
Championship SFF Center – East 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Urozhay Elan | 8 | 6 | 1 | 1 | 26:13 | 19 |
2
|
FC Lokomotiv Liski | 8 | 5 | 3 | 0 | 21:8 | 18 |
3
|
FC Khimmash-Servis Borisoglebsk | 8 | 5 | 2 | 1 | 14:4 | 17 |
4
|
Rotor-M Volgograd | 8 | 4 | 1 | 3 | 18:11 | 13 |
5
|
FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | 7 | 2 | 3 | 2 | 6:5 | 9 |
6
|
Akademia Football Tambov | 8 | 2 | 2 | 4 | 10:12 | 8 |
7
|
FC Yelets | 7 | 1 | 2 | 4 | 10:18 | 5 |
8
|
SSHOR №1-ADAMAS Belgorod | 8 | 1 | 2 | 5 | 12:22 | 5 |
9
|
Metallurg-M Lipetsk | 8 | 0 | 2 | 6 | 3:27 | 2 |
Championship SFF Center – West 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Atom Novovoronezh | 9 | 8 | 1 | 0 | 36:7 | 25 |
2
|
FC Metallurg-Oskol | 10 | 7 | 0 | 3 | 26:11 | 21 |
3
|
FC Kameya-SGUS Smolensk | 9 | 6 | 1 | 2 | 18:11 | 19 |
4
|
FC Aleksandr Dyatkovo | 9 | 5 | 2 | 2 | 18:11 | 17 |
5
|
Dinamo-M Bryansk | 9 | 3 | 3 | 3 | 12:15 | 12 |
6
|
Kaluga-M | 9 | 2 | 4 | 3 | 8:10 | 10 |
7
|
Dnepr Smolensk | 9 | 2 | 3 | 4 | 5:15 | 9 |
8
|
BGUOR-AgroTrade Bryansk | 10 | 2 | 1 | 7 | 11:20 | 7 |
9
|
FC Orel-2 | 9 | 2 | 0 | 7 | 3:15 | 6 |
10
|
Avangard-M Kursk | 9 | 1 | 1 | 7 | 4:26 | 4 |
Championship SFF Center – East 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Akademia Football Tambov | ||||||
|
FC Yelets | ||||||
|
FC Lokomotiv Liski | ||||||
|
Metallurg-M Lipetsk | ||||||
|
FC Urozhay Elan | ||||||
|
Rotor-M Volgograd | ||||||
|
SSHOR №1-ADAMAS Belgorod | ||||||
|
FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | ||||||
|
FC Khimmash-Servis Borisoglebsk |
Championship SFF Center – West 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo-M Bryansk | ||||||
|
BGUOR-AgroTrade Bryansk | ||||||
|
Kaluga-M | ||||||
|
Avangard-M Kursk | ||||||
|
FC Atom Novovoronezh | ||||||
|
FC Metallurg-Oskol | ||||||
|
FC Orel-2 | ||||||
|
FC Kameya-SGUS Smolensk | ||||||
|
FC Aleksandr Dyatkovo | ||||||
|
Dnepr Smolensk |
Championship SFF Center – East 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Akademia Football Tambov | ||||||
|
FC Yelets | ||||||
|
FC Lokomotiv Liski | ||||||
|
Metallurg-M Lipetsk | ||||||
|
FC Urozhay Elan | ||||||
|
Rotor-M Volgograd | ||||||
|
SSHOR №1-ADAMAS Belgorod | ||||||
|
FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | ||||||
|
FC Khimmash-Servis Borisoglebsk |
Championship SFF Center – West 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo-M Bryansk | ||||||
|
BGUOR-AgroTrade Bryansk | ||||||
|
Kaluga-M | ||||||
|
Avangard-M Kursk | ||||||
|
FC Atom Novovoronezh | ||||||
|
FC Metallurg-Oskol | ||||||
|
FC Orel-2 | ||||||
|
FC Kameya-SGUS Smolensk | ||||||
|
FC Aleksandr Dyatkovo | ||||||
|
Dnepr Smolensk |