Plaza Colonia CD - Club Atletico Rentistas (1-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Plaza Colonia CD
Segunda División | |||
Ronde 7 | |||
2024-06-15 | Plaza Colonia CD - Institucion Atletica Sud America | 2 - 0 | |
Ronde 6 | |||
2024-06-09 | La Luz - Plaza Colonia CD | 2 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-06-05 | Plaza Colonia CD - Uruguay Montevideo FC | 0 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-06-01 | Club Atletico Rentistas - Plaza Colonia CD | 0 - 1 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-26 | Plaza Colonia CD - CSyD Cooper | 3 - 1 |
Kansen
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
2.38
|
2.9
|
2.9
|
Click on the odds to view the odds history
Serie 10
Algemeen
Club Atletico Rentistas Minder dan 2.5 doelpunten 9 van 10
Club Atletico Rentistas Less than 4.5 cards 10 van 10
Plaza Colonia CD Geen winst 5
Plaza Colonia CD Met tegendoelpunten 8
Plaza Colonia CD Beide teams scoren 5 van 7
Plaza Colonia CD Eerste tegendoelpunt 6 van 8
Plaza Colonia CD Less than 4.5 cards 5 van 5
Plaza Colonia CD Less than 10.5 corners 4 van 5
Persoonlijke ontmoetingen
Plaza Colonia CD + Club Atletico Rentistas Less than 10.5 corners 5 van 5
Plaza Colonia CD Eerste team dat scoort 4 van 5
Plaza Colonia CD - Club Atletico Rentistas
Uruguay, Segunda División, match Plaza Colonia CD - Club Atletico Rentistas, starttijd 2024-04-19 22:00:00 internationale tijd.
Plaza Colonia CD en Club Atletico Rentistas neemt deel aan het kampioenschap Segunda División, Uruguay.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Club Atletico Rentistas
Segunda División | |||
Ronde 7 | |||
2024-06-15 | Club Atletico Rentistas - CA Atenas de San Carlos | 2 - 0 | |
Ronde 6 | |||
2024-06-09 | Club Atletico Rentistas - CSyD Cooper | 1 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-06-05 | Tacuarembo FC - Club Atletico Rentistas | 1 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-06-01 | Club Atletico Rentistas - Plaza Colonia CD | 0 - 1 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-25 | Club Oriental De Football - Club Atletico Rentistas | 0 - 2 |
Klassement
Segunda Division 2024, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CA Juventud de Las Piedras | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
2
|
Albion FC | 6 | 3 | 2 | 1 | 7:3 | 11 |
3
|
Tacuarembo FC | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
4
|
Club Oriental De Football | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:10 | 10 |
5
|
Uruguay Montevideo FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 7:8 | 6 |
6
|
La Luz | 6 | 2 | 0 | 4 | 2:5 | 6 |
7
|
Institucion Atletica Sud America | 6 | 1 | 0 | 5 | 2:10 | 3 |
Segunda Division 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Torque | 6 | 4 | 2 | 0 | 9:2 | 14 |
2
|
Club Atletico Rentistas | 6 | 3 | 1 | 2 | 4:3 | 10 |
3
|
Plaza Colonia CD | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | 8 |
4
|
Colón FC | 6 | 2 | 2 | 2 | 5:7 | 8 |
5
|
CS Cerrito | 6 | 1 | 4 | 1 | 4:4 | 7 |
6
|
CSyD Cooper | 6 | 1 | 2 | 3 | 6:8 | 5 |
7
|
CA Atenas de San Carlos | 6 | 1 | 3 | 3 | 3:6 | 3 |
Segunda Division 2024, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tacuarembo FC | ||||||
|
Albion FC | ||||||
|
Club Oriental De Football | ||||||
|
Institucion Atletica Sud America | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC | ||||||
|
CA Juventud de Las Piedras |
Segunda Division 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CS Cerrito | ||||||
|
CA Atenas de San Carlos | ||||||
|
Club Atletico Rentistas | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Torque | ||||||
|
Plaza Colonia CD |
Segunda Division 2024, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tacuarembo FC | ||||||
|
Albion FC | ||||||
|
Club Oriental De Football | ||||||
|
Institucion Atletica Sud America | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC | ||||||
|
CA Juventud de Las Piedras |
Segunda Division 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CA Atenas de San Carlos | ||||||
|
CS Cerrito | ||||||
|
Club Atletico Rentistas | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Torque | ||||||
|
Plaza Colonia CD |
Segunda Division 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plaza Colonia CD | 7 | 5 | 0 | 2 | 9:4 | 15 |
2
|
Uruguay Montevideo FC | 7 | 5 | 1 | 2 | 9:5 | 15 |
3
|
Torque | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
4
|
Institucion Atletica Sud America | 7 | 3 | 2 | 2 | 8:8 | 11 |
5
|
CS Cerrito | 7 | 3 | 1 | 3 | 4:10 | 10 |
6
|
Club Atletico Rentistas | 7 | 2 | 3 | 2 | 7:5 | 9 |
7
|
CSyD Cooper | 7 | 2 | 3 | 2 | 8:8 | 9 |
8
|
Albion FC | 7 | 2 | 2 | 3 | 6:7 | 8 |
9
|
Club Oriental De Football | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | 8 |
10
|
CA Juventud de Las Piedras | 5 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | 7 |
11
|
CA Atenas de San Carlos | 7 | 2 | 1 | 4 | 3:8 | 7 |
12
|
La Luz | 6 | 2 | 0 | 4 | 9:6 | 6 |
13
|
Tacuarembo FC | 6 | 1 | 2 | 4 | 6:8 | 5 |
14
|
Colón FC | 5 | 0 | 4 | 1 | 3:5 | 4 |
Segunda Division 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Plaza Colonia CD | ||||||
|
CA Juventud de Las Piedras | ||||||
|
Club Atletico Rentistas | ||||||
|
Albion FC | ||||||
|
CA Atenas de San Carlos | ||||||
|
CS Cerrito | ||||||
|
Club Oriental De Football | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Institucion Atletica Sud America | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Torque | ||||||
|
Tacuarembo FC | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC |
Segunda Division 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Club Atletico Rentistas | ||||||
|
CA Juventud de Las Piedras | ||||||
|
Albion FC | ||||||
|
CS Cerrito | ||||||
|
Club Oriental De Football | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Institucion Atletica Sud America | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Torque | ||||||
|
Plaza Colonia CD | ||||||
|
Tacuarembo FC | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC | ||||||
|
CA Atenas de San Carlos |