Avia II Świdnik - MKS Ruch Ryki (4-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Avia II Świdnik
IV. Liga - Lubelska | |||
Ronde 8 | |||
2024-09-18 | Avia II Świdnik - FKS Stal Krasnik | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-15 | Opolanin Opole Lubelskie - Avia II Świdnik | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-07 | Avia II Świdnik - Gryf Gmina Zamość | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-01 | Granit Bychawa - Avia II Świdnik | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-24 | Avia II Świdnik - Łada 1945 Biłgoraj | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-21 | Sygnał Lublin - Avia II Świdnik | 1 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | Avia II Świdnik - Kłos Chełm | 1 - 0 | |
Klasa Okręgowa - Lublin | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-15 | Stal II Kraśnik - Avia II Świdnik | 2 - 4 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-12 | Orion Niedrzwica Duża - Avia II Świdnik | 1 - 3 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-09 | Avia II Świdnik - Hetman Gołąb | 7 - 1 |
Avia II Świdnik - MKS Ruch Ryki
Poland Amateur, Klasa Okręgowa - Lublin, match Avia II Świdnik - MKS Ruch Ryki, starttijd 2024-04-21 13:30:00 internationale tijd.
Avia II Świdnik en MKS Ruch Ryki neemt deel aan het kampioenschap Klasa Okręgowa - Lublin, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: MKS Ruch Ryki
Klasa Okręgowa - Lublin | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-15 | MKS Ruch Ryki - MKS Unia Bełżyce | 2 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-08 | LKS Stróża - MKS Ruch Ryki | 0 - 3 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-02 | MKS Ruch Ryki - Sygnał Lublin | 4 - 2 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-25 | Cisy Nałęczów - MKS Ruch Ryki | 0 - 3 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-19 | MKS Ruch Ryki - Sokół Konopnica | 2 - 0 |
Klassement
Klasa Okręgowa - Lublin 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sygnał Lublin | 29 | 23 | 4 | 2 | 85:36 | 73 |
2
|
Avia II Świdnik | 30 | 19 | 6 | 5 | 89:35 | 63 |
3
|
Cisy Nałęczów | 30 | 17 | 6 | 7 | 77:51 | 57 |
4
|
Polesie Kock | 30 | 16 | 7 | 7 | 71:46 | 55 |
5
|
MKS Ruch Ryki | 30 | 17 | 3 | 10 | 57:42 | 54 |
6
|
Wisła II Puławy | 29 | 15 | 6 | 8 | 87:48 | 51 |
7
|
POM - Iskra Piorowice | 30 | 15 | 4 | 11 | 52:46 | 49 |
8
|
Tur Milejów | 30 | 12 | 4 | 14 | 55:66 | 40 |
9
|
Trawena Trawniki | 30 | 10 | 8 | 12 | 43:49 | 38 |
10
|
Hetman Gołąb | 30 | 11 | 4 | 15 | 53:64 | 37 |
11
|
MKS Unia Bełżyce | 29 | 9 | 8 | 12 | 53:59 | 35 |
12
|
Sokół Konopnica | 29 | 9 | 4 | 16 | 32:56 | 31 |
13
|
LKS Stróża | 30 | 9 | 2 | 19 | 60:80 | 29 |
14
|
Orion Niedrzwica Duża | 30 | 6 | 6 | 18 | 42:76 | 24 |
15
|
Czarni Dęblin | 30 | 6 | 3 | 21 | 32:62 | 21 |
16
|
Stal II Kraśnik | 30 | 6 | 1 | 23 | 32:104 | 19 |