DKS Powiśle Dzierzgoń - Grom Nowy Staw , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: DKS Powiśle Dzierzgoń
IV. Liga - Pomorska | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-22 | DKS Powiśle Dzierzgoń - Pogoń Lębork | 2 - 1 | |
Ronde 33 | |||
2024-06-15 | Gryf Słupsk - DKS Powiśle Dzierzgoń | 7 - 0 | |
Ronde 32 | |||
2024-06-08 | DKS Powiśle Dzierzgoń - Gryf Wejherowo | 1 - 6 | |
Ronde 31 | |||
2024-06-02 | MKS Start Miastko - DKS Powiśle Dzierzgoń | geannuleerd | |
Ronde 30 | |||
2024-05-25 | DKS Powiśle Dzierzgoń - MKS Solar Władysławowo | 6 - 2 |
Serie 10
Algemeen
Grom Nowy Staw Geen nederlagen 4
Grom Nowy Staw Met tegendoelpunten 3
Grom Nowy Staw Minder dan 2.5 doelpunten 5 van 7
Grom Nowy Staw Less than 4.5 cards 6 van 6
DKS Powiśle Dzierzgoń Geen winst 3
DKS Powiśle Dzierzgoń Met tegendoelpunten 11
DKS Powiśle Dzierzgoń Meer dan 2.5 doelpunten 4 van 5
DKS Powiśle Dzierzgoń Less than 4.5 cards 5 van 5
Persoonlijke ontmoetingen
Grom Nowy Staw Geen nederlagen 4
DKS Powiśle Dzierzgoń Met tegendoelpunten 4
DKS Powiśle Dzierzgoń - Grom Nowy Staw
Poland Amateur, IV. Liga - Pomorska, match DKS Powiśle Dzierzgoń - Grom Nowy Staw, starttijd 2024-04-20 10:00:00 internationale tijd.
DKS Powiśle Dzierzgoń en Grom Nowy Staw neemt deel aan het kampioenschap IV. Liga - Pomorska, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Grom Nowy Staw
IV. Liga - Pomorska | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-22 | Grom Nowy Staw - MKS Chojniczanka II Chojnice | 7 - 2 | |
Ronde 33 | |||
2024-06-15 | Radunia II Stężyca - Grom Nowy Staw | 2 - 3 | |
Ronde 32 | |||
2024-06-08 | Grom Nowy Staw - AS Kolbudy | 3 - 0 | |
Ronde 31 | |||
2024-06-02 | Pogoń Lębork - Grom Nowy Staw | 0 - 2 | |
Puchar Polski PomZPN | |||
Ronde 29 | |||
2024-05-30 | KS Sparta Sycewice - Grom Nowy Staw | 0 - 5 |
Klassement
IV. Liga - Pomorska 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Gryf Słupsk | 34 | 27 | 3 | 4 | 92:35 | 84 |
2
|
Jaguar Gdańsk | 34 | 27 | 1 | 6 | 100:42 | 82 |
3
|
Grom Nowy Staw | 34 | 22 | 6 | 6 | 84:40 | 72 |
4
|
SKS Baltyk Gdynia | 34 | 21 | 4 | 9 | 84:50 | 67 |
5
|
Pomezania Malbork | 34 | 16 | 11 | 7 | 79:46 | 59 |
6
|
Gryf Wejherowo | 34 | 18 | 3 | 13 | 87:61 | 57 |
7
|
MKS Chojniczanka II Chojnice | 34 | 17 | 3 | 14 | 79:71 | 54 |
8
|
Anioły Garczegorze | 34 | 13 | 6 | 15 | 59:56 | 45 |
9
|
Supra Kwidzyn | 34 | 12 | 8 | 14 | 42:66 | 44 |
10
|
Radunia II Stężyca | 34 | 12 | 7 | 15 | 63:73 | 43 |
11
|
KS Sparta Sycewice | 34 | 10 | 11 | 13 | 58:70 | 41 |
12
|
Pogoń Lębork | 34 | 10 | 10 | 14 | 58:59 | 40 |
13
|
DKS Powiśle Dzierzgoń | 34 | 10 | 10 | 14 | 45:62 | 40 |
14
|
MKS Solar Władysławowo | 34 | 10 | 9 | 15 | 64:83 | 39 |
15
|
MZKS Arka II Gdynia | 34 | 7 | 9 | 18 | 58:68 | 30 |
16
|
GKS Gedania II Gdańsk | 34 | 7 | 4 | 23 | 51:91 | 25 |
17
|
AS Kolbudy | 34 | 5 | 6 | 23 | 29:92 | 21 |
18
|
MKS Start Miastko | 34 | 3 | 7 | 24 | 40:107 | 16 |