Dnepr Smolensk - Dinamo-M Bryansk (0-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-1-2-3
Opstelling formaties
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Aleksandr Marfenkov | G | |||
23 | Sergey Khachatryan | M | |||
15 | Vladislav Vozovikov | D | |||
14 | Aleksandr Zyuzin | D | |||
9 | Yaroslav Mukhamedshin | D | |||
19 | Nikita Shitikov | D | |||
17 | Pavel Pasevich | M | |||
10 | Denis Golovko | M | |||
18 | Kirill Davyd | F | |||
7 | Mikhail Petrusev | F | 28 | 0,4M+ | |
3 | Vladislav Starovoytov | D | |||
Plaatsvervanger | |||||
35 | Evgeniy Kuznetsov | G | |||
22 | Egor Nizhegorodtsev | G | |||
5 | Aleksandr Fedorov | D | |||
4 | Egor Volkov | D | |||
21 | Zakhar Tuchin | M | |||
88 | Denis Novoseltsev | M | |||
11 | Dmitriy Shekin | M | |||
8 | Aleksey Bakutin | F |
Startopstellingen bevestigd
4-1-2-3
Opstelling formaties
57.3 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
16 | Aleksandr Grishaev | G | |||
15 | Roman Samsonenko | M | |||
2 | Maksim Kuleshov | D | |||
4 | Aleksandr Afanasenko | D | |||
3 | Matvey Zimonin | D | |||
20 | Nikita Strakhov | M | |||
17 | Dmitriy Solnyshkin | M | |||
22 | Nikolay Sidorchuk | M | |||
11 | Nikita Chernyakov | M | |||
13 | Bogdan Zyatenkov | F | |||
10 | Artem Karpekin | F | |||
Plaatsvervanger | |||||
7 | Ilya Emelyanov | F | |||
9 | Maksim Kovzikov | F | |||
1 | Aleksandr Shatukho | G | |||
5 | Roman Padushin | D | |||
21 | Nikita Rybachenko | M | |||
14 | Rostislav Lukyanov | M | |||
6 | Andrey Shchepanov | M |
Evenementen: Dnepr Smolensk
Championship SFF Center | |||
Ronde 18 | |||
2024-08-02 | FC Metallurg-Oskol - Dnepr Smolensk | - | |
Ronde 17 | |||
2024-07-26 | Dnepr Smolensk - BGUOR-AgroTrade Bryansk | - | |
Ronde 16 | |||
2024-07-19 | Dnepr Smolensk - Avangard-M Kursk | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-12 | FC Atom Novovoronezh - Dnepr Smolensk | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-06 | Dnepr Smolensk - FC Orel-2 | 0 - 1 | |
Ronde 13 | |||
2024-06-30 | Dnepr Smolensk - FC Kameya-SGUS Smolensk | 0 - 2 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-22 | Dnepr Smolensk - Kaluga-M | 3 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-15 | Dinamo-M Bryansk - Dnepr Smolensk | 2 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-06-08 | FC Aleksandr Dyatkovo - Dnepr Smolensk | 5 - 0 |
Serie 6
Algemeen
Dnepr Smolensk + Dinamo-M Bryansk Meer dan 2.5 doelpunten 9 van 10
Dnepr Smolensk Geen winst 11
Dnepr Smolensk Nederlagen 10
Dnepr Smolensk Geen doelpunten gescoord 10
Dnepr Smolensk Met tegendoelpunten 18
Dnepr Smolensk Meer dan 2.5 doelpunten 10 van 10
Dnepr Smolensk Less than 4.5 cards 10 van 10
Dinamo-M Bryansk Winnaar eerste helft 4 van 5
Dinamo-M Bryansk Meer dan 2.5 doelpunten 9 van 9
Dinamo-M Bryansk Less than 4.5 cards 7 van 7
Dnepr Smolensk - Dinamo-M Bryansk
Russia Amateur, Championship SFF Center, match Dnepr Smolensk - Dinamo-M Bryansk, starttijd 2024-04-21 10:00:00 internationale tijd.
Dnepr Smolensk en Dinamo-M Bryansk neemt deel aan het kampioenschap Championship SFF Center, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Dinamo-M Bryansk
Bryansk Oblast Cup | |||
Ronde 5 | |||
2024-07-24 | Dinamo-M Bryansk - FC Sputnik Karachev | - | |
Championship SFF Center | |||
Ronde 16 | |||
2024-07-18 | Dinamo-M Bryansk - FC Kameya-SGUS Smolensk | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-13 | Kaluga-M - Dinamo-M Bryansk | - | |
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
2024-07-11 | FC Sputnik Karachev - Dinamo-M Bryansk | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-08 | Dinamo-M Bryansk - FC Zarya Starodub | - | |
Championship SFF Center | |||
2024-07-06 | BGUOR-AgroTrade Bryansk - Dinamo-M Bryansk | 0 - 1 | |
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
Ronde 13 | |||
2024-07-04 | FC Aleksandr Dyatkovo - Dinamo-M Bryansk | 4 - 2 | |
Ronde 12 | |||
2024-07-01 | Dinamo-M Bryansk - FC Glinishchevo | 2 - 4 | |
Championship SFF Center | |||
Ronde 13 | |||
2024-06-28 | FC Aleksandr Dyatkovo - Dinamo-M Bryansk | 0 - 0 | |
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
Ronde 11 | |||
2024-06-27 | FC Bezhitsa Bryansk - Dinamo-M Bryansk | 5 - 1 |
Klassement
Championship SFF Center – East 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Lokomotiv Liski | 12 | 9 | 3 | 0 | 35:10 | 30 |
2
|
FC Khimmash-Servis Borisoglebsk | 12 | 7 | 4 | 1 | 21:6 | 25 |
3
|
FC Urozhay Elan | 10 | 7 | 2 | 1 | 28:13 | 23 |
4
|
Rotor-M Volgograd | 11 | 5 | 2 | 4 | 22:17 | 17 |
5
|
FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | 12 | 4 | 4 | 4 | 18:12 | 16 |
6
|
FC Yelets | 11 | 3 | 2 | 6 | 18:28 | 11 |
7
|
Akademia Football Tambov | 13 | 3 | 2 | 8 | 18:24 | 11 |
8
|
SSHOR №1-ADAMAS Belgorod | 11 | 2 | 3 | 6 | 19:27 | 9 |
9
|
Metallurg-M Lipetsk | 12 | 0 | 2 | 10 | 3:45 | 2 |
Championship SFF Center – West 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Atom Novovoronezh | 14 | 12 | 1 | 1 | 57:14 | 37 |
2
|
FC Kameya-SGUS Smolensk | 14 | 10 | 1 | 3 | 26:16 | 31 |
3
|
FC Metallurg-Oskol | 14 | 10 | 0 | 4 | 33:14 | 30 |
4
|
FC Aleksandr Dyatkovo | 14 | 8 | 3 | 3 | 27:14 | 27 |
5
|
Dinamo-M Bryansk | 14 | 6 | 4 | 4 | 20:21 | 22 |
6
|
FC Orel-2 | 14 | 5 | 0 | 9 | 13:20 | 15 |
7
|
Kaluga-M | 14 | 3 | 4 | 7 | 15:25 | 13 |
8
|
Dnepr Smolensk | 14 | 3 | 3 | 8 | 9:25 | 12 |
9
|
BGUOR-AgroTrade Bryansk | 14 | 3 | 1 | 10 | 14:30 | 10 |
10
|
Avangard-M Kursk | 14 | 1 | 1 | 12 | 9:44 | 4 |
Championship SFF Center – East 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Akademia Football Tambov | ||||||
|
FC Yelets | ||||||
|
FC Lokomotiv Liski | ||||||
|
Metallurg-M Lipetsk | ||||||
|
FC Urozhay Elan | ||||||
|
Rotor-M Volgograd | ||||||
|
SSHOR №1-ADAMAS Belgorod | ||||||
|
FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | ||||||
|
FC Khimmash-Servis Borisoglebsk |
Championship SFF Center – West 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo-M Bryansk | ||||||
|
BGUOR-AgroTrade Bryansk | ||||||
|
Kaluga-M | ||||||
|
Avangard-M Kursk | ||||||
|
FC Atom Novovoronezh | ||||||
|
FC Metallurg-Oskol | ||||||
|
FC Orel-2 | ||||||
|
FC Kameya-SGUS Smolensk | ||||||
|
FC Aleksandr Dyatkovo | ||||||
|
Dnepr Smolensk |
Championship SFF Center – East 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Akademia Football Tambov | ||||||
|
FC Yelets | ||||||
|
FC Lokomotiv Liski | ||||||
|
Metallurg-M Lipetsk | ||||||
|
FC Urozhay Elan | ||||||
|
Rotor-M Volgograd | ||||||
|
SSHOR №1-ADAMAS Belgorod | ||||||
|
FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | ||||||
|
FC Khimmash-Servis Borisoglebsk |
Championship SFF Center – West 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo-M Bryansk | ||||||
|
BGUOR-AgroTrade Bryansk | ||||||
|
Kaluga-M | ||||||
|
Avangard-M Kursk | ||||||
|
FC Atom Novovoronezh | ||||||
|
FC Metallurg-Oskol | ||||||
|
FC Orel-2 | ||||||
|
FC Kameya-SGUS Smolensk | ||||||
|
FC Aleksandr Dyatkovo | ||||||
|
Dnepr Smolensk |