Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-3-3
Opstelling formaties
51.7
Algemene spelersbeoordeling
50.3 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Mateja Premović | G | 18 | ||
5 | Filip Bačkulja | D | 19 | ||
17 | Vukašin Bulatović | D | |||
28 | Nemanja Jovičić | D | |||
29 | Bojan Mijailović | D | 28 | 0,2M+ | 54.9 |
88 | Nemanja Milosevic | M | |||
23 | Nikola Žakula | M | 31 | 0,2M+ | 51.9 |
14 | Adonija Ouanda | D | |||
11 | Abel Abah | M | |||
9 | Marko Mirić | F | 36 | 0,2M+ | 49.5 |
8 | Bojan Aleksic | F | 32 | 0,2M+ | |
Plaatsvervanger | |||||
33 | Janko Barac | G | 18 | ||
28 | Aleksa Jordanov | G | 21 | ||
18 | Đorđe Popović | D | |||
5 | Vladimir Tomovic | D | |||
19 | Uroš Damnjanović | M | 28 | 0,3M+ | 51.7 |
27 | Stefan Ilić | M | 25 | 0,1M+ | 50.1 |
22 | Igor Maksimović | M | 24 | 0,1M+ | 52.3 |
20 | Andrija Savic | M | |||
99 | Savo Arambasic | F | 22 |
Startopstellingen bevestigd
4-2-3-1
Opstelling formaties
48.4
Algemene spelersbeoordeling
81.7 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
31 | Mateja Maslarevic | G | 20 | ||
87 | Ognjen Djurkovic | D | 19 | ||
3 | Vladimir Nedeljković | D | |||
34 | Rijad Koca | D | |||
7 | Ilija Matejevic | D | 30 | 47.5 | |
23 | Nemanja Đokić | M | |||
33 | Justine Aniekwuilo | M | |||
20 | Lazar Stojanovic | F | |||
10 | Jasin Nuredini | M | |||
32 | Andrija Curcic | M | |||
39 | Peretonmotei Ikporo Kennedy | F | |||
Plaatsvervanger | |||||
1 | Danilo Djulcic | G | 25 | ||
16 | Stefan Dabić | D | 26 | 0,2M+ | 51.7 |
14 | Todor Milinkovic | D | |||
15 | Miroljub Pesic | D | 30 | 49.5 | |
13 | Milenko Skoric | D | |||
28 | Lazar Hrnjaz | M | |||
41 | Milan Ilic | M | |||
21 | Mladen Lukić | M | 28 | 0,1M+ | 44.7 |
27 | Djordje Vasic | M | |||
30 | Ognjen Djuric | M | |||
11 | Stanisa Velinov | F |
Evenementen: FK Metalac GM
Prva Liga | |||
Ronde 7 | |||
2024-05-26 | GFK Dubočica Leskovac - FK Metalac GM | 0 - 2 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-19 | FK Metalac GM - FK Mladost GAT | 0 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-13 | FK Metalac GM - FK Kolubara Lazarevac | 0 - 0 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-08 | OFK Vršac - FK Metalac GM | 1 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-02 | FK Metalac GM - FK Sloboda Uzice | 1 - 2 |
Kansen
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
1.33
|
4.2
|
8
|
Click on the odds to view the odds history
Serie 9
Algemeen
FK Metalac GM Minder dan 2.5 doelpunten 8 van 10
FK Metalac GM Less than 4.5 cards 8 van 10
FK Metalac GM Less than 10.5 corners 7 van 8
FK Radnički Novi Beograd Nederlagen 5
FK Radnički Novi Beograd Met tegendoelpunten 5
FK Radnički Novi Beograd Eerste tegendoelpunt 5 van 5
FK Radnički Novi Beograd Less than 10.5 corners 5 van 6
Persoonlijke ontmoetingen
FK Metalac GM + FK Radnički Novi Beograd Minder dan 2.5 doelpunten 5 van 5
FK Metalac GM + FK Radnički Novi Beograd More than 4.5 cards 4 van 5
FK Metalac GM - FK Radnički Novi Beograd
Servië, Prva Liga, match FK Metalac GM - FK Radnički Novi Beograd, starttijd 2024-04-21 16:00:00 internationale tijd.
FK Metalac GM en FK Radnički Novi Beograd neemt deel aan het kampioenschap Prva Liga, Servië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FK Radnički Novi Beograd
Prva Liga | |||
Ronde 7 | |||
2024-05-26 | FK Sloboda Uzice - FK Radnički Novi Beograd | 1 - 1 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-19 | FK Radnički Novi Beograd - OFK Vršac | 0 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-13 | RFK Novi Sad 1921 - FK Radnički Novi Beograd | 4 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-08 | FK Radnički Novi Beograd - FK Mladost GAT | 0 - 2 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-04 | FK Kolubara Lazarevac - FK Radnički Novi Beograd | 2 - 1 |
Klassement
Prva Liga 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Belgrado | 30 | 19 | 5 | 6 | 54:25 | 62 |
2
|
FK Jedinstvo Ub | 30 | 15 | 7 | 8 | 38:30 | 52 |
3
|
FK Indija | 30 | 15 | 5 | 10 | 37:25 | 50 |
4
|
FK Tekstilac Odžaci | 30 | 13 | 9 | 8 | 37:21 | 48 |
5
|
FK Smederevo | 30 | 12 | 12 | 6 | 34:23 | 48 |
6
|
Sremska Mitrovica | 30 | 11 | 9 | 10 | 27:27 | 42 |
7
|
Macva Sabac | 30 | 11 | 9 | 10 | 29:24 | 42 |
8
|
RFK Grafičar Beograd | 30 | 11 | 9 | 10 | 43:42 | 42 |
9
|
GFK Dubočica Leskovac | 30 | 10 | 11 | 9 | 26:30 | 41 |
10
|
OFK Vršac | 30 | 10 | 9 | 11 | 25:27 | 39 |
11
|
FK Metalac GM | 30 | 9 | 10 | 11 | 25:31 | 37 |
12
|
FK Kolubara Lazarevac | 30 | 9 | 9 | 12 | 38:40 | 36 |
13
|
FK Sloboda Uzice | 30 | 8 | 9 | 13 | 22:31 | 33 |
14
|
FK Mladost GAT | 30 | 8 | 10 | 12 | 29:34 | 34 |
15
|
RFK Novi Sad 1921 | 30 | 6 | 4 | 20 | 25:52 | 22 |
16
|
FK Radnički Novi Beograd | 30 | 6 | 7 | 17 | 27:54 | 19 |
Promotion Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Belgrado | 37 | 22 | 7 | 8 | 63:32 | 73 |
2
|
FK Jedinstvo Ub | 37 | 20 | 7 | 10 | 51:39 | 67 |
3
|
FK Indija | 37 | 17 | 8 | 12 | 46:35 | 59 |
4
|
FK Tekstilac Odžaci | 37 | 15 | 12 | 10 | 44:27 | 57 |
5
|
FK Smederevo | 37 | 14 | 14 | 9 | 40:31 | 56 |
6
|
Macva Sabac | 37 | 13 | 12 | 12 | 36:29 | 51 |
7
|
Sremska Mitrovica | 37 | 13 | 11 | 13 | 30:32 | 50 |
8
|
RFK Grafičar Beograd | 37 | 12 | 12 | 13 | 51:54 | 48 |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Vršac | 37 | 14 | 11 | 12 | 33:31 | 53 |
2
|
GFK Dubočica Leskovac | 37 | 12 | 14 | 11 | 33:38 | 50 |
3
|
FK Mladost GAT | 37 | 11 | 13 | 13 | 35:38 | 46 |
4
|
FK Sloboda Uzice | 37 | 11 | 13 | 13 | 34:39 | 46 |
5
|
FK Metalac GM | 37 | 11 | 12 | 14 | 32:38 | 45 |
6
|
FK Kolubara Lazarevac | 37 | 10 | 13 | 14 | 42:46 | 43 |
7
|
RFK Novi Sad 1921 | 37 | 8 | 7 | 22 | 37:62 | 31 |
8
|
FK Radnički Novi Beograd | 37 | 6 | 8 | 23 | 32:68 | 20 |
Promotion Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OFK Belgrado | ||||||
|
FK Tekstilac Odžaci | ||||||
|
Macva Sabac | ||||||
|
FK Jedinstvo Ub | ||||||
|
FK Smederevo | ||||||
|
FK Indija | ||||||
|
Sremska Mitrovica | ||||||
|
RFK Grafičar Beograd |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OFK Vršac | ||||||
|
GFK Dubočica Leskovac | ||||||
|
FK Metalac GM | ||||||
|
FK Kolubara Lazarevac | ||||||
|
FK Sloboda Uzice | ||||||
|
RFK Novi Sad 1921 | ||||||
|
FK Mladost GAT | ||||||
|
FK Radnički Novi Beograd |
Promotion Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OFK Belgrado | ||||||
|
FK Smederevo | ||||||
|
FK Indija | ||||||
|
FK Jedinstvo Ub | ||||||
|
RFK Grafičar Beograd | ||||||
|
FK Tekstilac Odžaci | ||||||
|
Sremska Mitrovica | ||||||
|
Macva Sabac |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Mladost GAT | ||||||
|
FK Kolubara Lazarevac | ||||||
|
FK Metalac GM | ||||||
|
FK Sloboda Uzice | ||||||
|
GFK Dubočica Leskovac | ||||||
|
OFK Vršac | ||||||
|
FK Radnički Novi Beograd | ||||||
|
RFK Novi Sad 1921 |