FK Tekstilac Derventa - FK Naprijed Banja Luka (2-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FK Tekstilac Derventa
2. Liga RS - Zapad | |||
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | FK Tekstilac Derventa - FK Brdo Hambarine | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-11 | FK Gorica Šipovo - FK Tekstilac Derventa | - | |
Ronde 30 | |||
2024-06-01 | FK Čelinac - FK Tekstilac Derventa | 4 - 4 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-26 | FK Tekstilac Derventa - FK Gorica Šipovo | 1 - 4 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-19 | FK Proleter Teslić - FK Tekstilac Derventa | 5 - 0 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-15 | FK Tekstilac Derventa - FK Brdo Hambarine | 2 - 0 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-12 | FK Jedinstvo Žeravica - FK Tekstilac Derventa | 3 - 0 |
FK Tekstilac Derventa - FK Naprijed Banja Luka
Bosnia & Herzegovina Amateurs, 2. Liga RS - Zapad, match FK Tekstilac Derventa - FK Naprijed Banja Luka, starttijd 2024-04-20 14:30:36 internationale tijd.
FK Tekstilac Derventa en FK Naprijed Banja Luka neemt deel aan het kampioenschap 2. Liga RS - Zapad, Bosnia & Herzegovina Amateurs.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FK Naprijed Banja Luka
2. Liga RS - Zapad | |||
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | FK Čelinac - FK Naprijed Banja Luka | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-11 | FK Naprijed Banja Luka - FK Proleter Teslić | - | |
Ronde 30 | |||
2024-06-02 | FK Naprijed Banja Luka - FK Sloga Trn | 1 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-26 | OFK Polet 1926 Brod - FK Naprijed Banja Luka | 1 - 0 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-19 | FK Naprijed Banja Luka - FK Dubrave Gradiška | 2 - 1 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-15 | FK Sloga Srbac - FK Naprijed Banja Luka | 3 - 1 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-11 | FK Naprijed Banja Luka - Borac Bosanski Šamac | 2 - 2 |
Klassement
2. Liga RS - Zapad 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Sloga Trn | 30 | 20 | 4 | 6 | 91:34 | 64 |
2
|
FK Crni Vrh Jaružani | 30 | 20 | 1 | 9 | 63:31 | 61 |
3
|
FK FSA Prijedor | 30 | 16 | 7 | 7 | 65:46 | 55 |
4
|
FK Gorica Šipovo | 30 | 16 | 5 | 9 | 53:33 | 53 |
5
|
FK Naprijed Banja Luka | 30 | 15 | 6 | 9 | 52:26 | 51 |
6
|
FK Brdo Hambarine | 30 | 15 | 6 | 9 | 65:40 | 51 |
7
|
OFK Polet 1926 Brod | 30 | 12 | 10 | 8 | 36:33 | 46 |
8
|
FK Proleter Teslić | 30 | 13 | 6 | 11 | 61:45 | 45 |
9
|
FK Sloga Srbac | 30 | 13 | 4 | 13 | 65:49 | 43 |
10
|
Borac Bosanski Šamac | 30 | 13 | 3 | 14 | 50:47 | 42 |
11
|
FK Dubrave Gradiška | 30 | 9 | 9 | 12 | 39:43 | 36 |
12
|
FK Jedinstvo Žeravica | 30 | 10 | 4 | 16 | 52:56 | 34 |
13
|
FK Tekstilac Derventa | 30 | 10 | 4 | 16 | 38:49 | 34 |
14
|
FK Čelinac | 30 | 9 | 2 | 19 | 43:83 | 29 |
15
|
Sloboda Novi Grad | 30 | 7 | 5 | 18 | 27:85 | 26 |
16
|
FK Progres Kneževo | 30 | 3 | 2 | 25 | 26:126 | 11 |