Lubuszanin Trzcianka - Kłos Budzyń (0-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Lubuszanin Trzcianka
V. Liga - Red Box Wielkopolska | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | Lubuszanin Trzcianka - Warta Międzychód | 3 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | Lubuszanin Trzcianka - Polonia Jastrowie | 3 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-08 | Lubuszanin Trzcianka - Zamek Gołańcz | 2 - 1 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-30 | Lubuszanin Trzcianka - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski | 4 - 0 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-25 | Lubuszanin Trzcianka - Sparta Szamotuły | 6 - 1 |
Serie 10
Algemeen
Lubuszanin Trzcianka + Kłos Budzyń Less than 4.5 cards 10 van 10
Lubuszanin Trzcianka Geen nederlagen 4
Lubuszanin Trzcianka Met tegendoelpunten 6
Lubuszanin Trzcianka Meer dan 2.5 doelpunten 6 van 6
Lubuszanin Trzcianka Beide teams scoren 5 van 6
Kłos Budzyń Geen nederlagen 7
Kłos Budzyń Geen winst 3
Kłos Budzyń Met tegendoelpunten 4
Kłos Budzyń Beide teams scoren 4 van 5
Persoonlijke ontmoetingen
Lubuszanin Trzcianka + Kłos Budzyń Met tegendoelpunten 3
Lubuszanin Trzcianka - Kłos Budzyń
Poland Amateur, V. Liga - Red Box Wielkopolska, match Lubuszanin Trzcianka - Kłos Budzyń, starttijd 2024-04-20 09:00:27 internationale tijd.
Lubuszanin Trzcianka en Kłos Budzyń neemt deel aan het kampioenschap V. Liga - Red Box Wielkopolska, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Kłos Budzyń
V. Liga - Red Box Wielkopolska | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | Kłos Budzyń - Piast Kobylnica | 1 - 5 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | Warta Międzychód - Kłos Budzyń | 3 - 5 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-08 | Kłos Budzyń - Polonia Jastrowie | 9 - 2 | |
Ronde 27 | |||
2024-06-01 | Zamek Gołańcz - Kłos Budzyń | 2 - 1 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-25 | Kłos Budzyń - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski | 1 - 2 |
Klassement
V. Liga - Wielkopolska - Group 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Piast Kobylnica | 30 | 21 | 5 | 4 | 86:32 | 68 |
2
|
Zamek Gołańcz | 30 | 20 | 5 | 5 | 70:39 | 65 |
3
|
Lubuszanin Trzcianka | 30 | 19 | 6 | 5 | 94:42 | 63 |
4
|
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski | 30 | 18 | 4 | 8 | 73:39 | 58 |
5
|
Kłos Budzyń | 30 | 16 | 6 | 8 | 70:53 | 54 |
6
|
KP Piła | 30 | 15 | 5 | 10 | 68:51 | 50 |
7
|
Warta Międzychód | 30 | 14 | 8 | 8 | 71:53 | 50 |
8
|
Płomień Przyprostynia | 30 | 15 | 4 | 11 | 85:68 | 49 |
9
|
Orkan Chorzemin | 30 | 11 | 7 | 12 | 50:64 | 40 |
10
|
KS Korona Stróżewo | 30 | 11 | 3 | 16 | 54:77 | 36 |
11
|
Sparta Szamotuły | 30 | 8 | 9 | 13 | 54:72 | 33 |
12
|
Sokół Pniewy | 30 | 7 | 6 | 17 | 46:82 | 27 |
13
|
Wełna Skoki | 30 | 7 | 6 | 17 | 43:67 | 27 |
14
|
Sparta Oborniki | 30 | 6 | 6 | 18 | 45:64 | 24 |
15
|
Leśnik Margonin | 30 | 6 | 3 | 21 | 38:80 | 21 |
16
|
Polonia Jastrowie | 30 | 3 | 3 | 24 | 37:101 | 12 |
V. Liga - Wielkopolska - Group 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SMS Ślesin | 30 | 23 | 3 | 4 | 97:27 | 72 |
2
|
Polonia Golina | 30 | 23 | 2 | 5 | 102:34 | 71 |
3
|
KS Górnik Konin | 30 | 22 | 4 | 4 | 94:19 | 70 |
4
|
Meblorz Swarzędz | 30 | 21 | 1 | 8 | 77:39 | 64 |
5
|
Avia Kamionki | 30 | 19 | 4 | 7 | 79:48 | 61 |
6
|
Olimpia Koło | 30 | 15 | 6 | 9 | 69:47 | 51 |
7
|
Lechia Kostrzyn | 30 | 14 | 4 | 12 | 69:55 | 46 |
8
|
Polonia II Środa Wielkopolska | 30 | 12 | 7 | 11 | 70:62 | 43 |
9
|
Zjednoczeni Trzemeszno | 30 | 14 | 1 | 15 | 60:65 | 43 |
10
|
Polanin Strzałkowo | 30 | 12 | 5 | 13 | 57:55 | 41 |
11
|
Kłos Zaniemyśl | 30 | 10 | 7 | 13 | 44:47 | 37 |
12
|
GKS Dopiewo | 30 | 7 | 1 | 22 | 45:102 | 22 |
13
|
Polonus Kazimierz Biskupi | 30 | 6 | 4 | 20 | 42:100 | 22 |
14
|
Przemysław Poznań | 30 | 6 | 2 | 22 | 29:83 | 20 |
15
|
AP Reissa Poznań | 30 | 5 | 1 | 24 | 45:111 | 16 |
16
|
SKP Słupca | 30 | 1 | 8 | 21 | 26:111 | 11 |
V. Liga - Wielkopolska - Group 3 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Warta Śrem | 28 | 22 | 3 | 3 | 58:24 | 69 |
2
|
Zawisza Łęka Opatowska | 28 | 21 | 3 | 4 | 94:47 | 66 |
3
|
Krobianka Krobia | 28 | 18 | 4 | 6 | 75:37 | 58 |
4
|
ZEFKA Kobyla Góra | 28 | 18 | 4 | 6 | 73:36 | 58 |
5
|
Astra Krotoszyn | 28 | 13 | 7 | 8 | 62:35 | 46 |
6
|
KKS II Kalisz | 28 | 13 | 5 | 10 | 54:46 | 44 |
7
|
Kania Gostyń | 28 | 11 | 6 | 11 | 58:36 | 39 |
8
|
Pelikan Grabów | 28 | 10 | 7 | 11 | 60:51 | 37 |
9
|
Rawia Rawicz | 28 | 9 | 8 | 11 | 26:35 | 35 |
10
|
Dąbroczanka Pępowo | 28 | 10 | 2 | 16 | 68:75 | 32 |
11
|
Piast Czekanów | 28 | 8 | 6 | 14 | 53:67 | 30 |
12
|
Orzeł Mroczeń | 28 | 7 | 5 | 16 | 47:88 | 26 |
13
|
LZS Cielcza | 28 | 6 | 6 | 16 | 49:102 | 24 |
14
|
Victoria Ostrzeszów | 28 | 2 | 8 | 18 | 33:74 | 14 |
15
|
Piast Poniec | 28 | 3 | 4 | 21 | 36:93 | 13 |
V. Liga - Wielkopolska, Promotion Playoffs 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
GKS Jaraczewo | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
2
|
Lider Swarzędz | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 |
3
|
Iskra Szydłowo | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:4 | 3 |
4
|
Wilki Wilczyn | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | 3 |
5
|
Patria Buk | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 3 |
6
|
Stal Pleszew | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | 0 |
V. Liga - Wielkopolska, Promotion Playoffs 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Patria Buk | ||||||
|
Stal Pleszew | ||||||
|
GKS Jaraczewo | ||||||
|
Lider Swarzędz | ||||||
|
Iskra Szydłowo | ||||||
|
Wilki Wilczyn |
V. Liga - Wielkopolska, Promotion Playoffs 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Patria Buk | ||||||
|
Stal Pleszew | ||||||
|
GKS Jaraczewo | ||||||
|
Lider Swarzędz | ||||||
|
Iskra Szydłowo | ||||||
|
Wilki Wilczyn |