PAEEK - Digenis Akritas Morphou FC (3-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: PAEEK
2nd Division | |||
Ronde 14 | |||
2024-04-27 | MEAP Nisou - PAEEK | 0 - 3 | |
Ronde 13 | |||
2024-04-20 | PAEEK - Digenis Akritas Morphou FC | 3 - 1 | |
Ronde 12 | |||
2024-04-14 | Achyronas Onisilos - PAEEK | 1 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-04-06 | PAEEK - ENAD Polis Chrysochous | 3 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-03-30 | Akritas Chlorakas - PAEEK | 1 - 2 |
Serie 8
Algemeen
PAEEK + Digenis Akritas Morphou FC Less than 4.5 cards 10 van 10
Digenis Akritas Morphou FC Meer dan 2.5 doelpunten 4 van 5
Digenis Akritas Morphou FC Zeges 5
Digenis Akritas Morphou FC Winnaar eerste helft 4 van 5
Digenis Akritas Morphou FC Less than 4.5 cards 9 van 9
PAEEK Met tegendoelpunten 3
PAEEK Zeges 3
PAEEK Geen nederlagen 12
PAEEK Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 7
PAEEK Beide teams scoren 6 van 7
PAEEK Less than 4.5 cards 10 van 10
Persoonlijke ontmoetingen
PAEEK + Digenis Akritas Morphou FC Less than 4.5 cards 5 van 5
PAEEK - Digenis Akritas Morphou FC
Cyprus, 2nd Division, match PAEEK - Digenis Akritas Morphou FC, starttijd 2024-04-20 13:30:00 internationale tijd.
PAEEK en Digenis Akritas Morphou FC neemt deel aan het kampioenschap 2nd Division, Cyprus.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Digenis Akritas Morphou FC
2nd Division | |||
Ronde 14 | |||
2024-04-27 | Digenis Akritas Morphou FC - Akritas Chlorakas | 1 - 0 | |
Ronde 13 | |||
2024-04-20 | PAEEK - Digenis Akritas Morphou FC | 3 - 1 | |
Ronde 12 | |||
2024-04-14 | Digenis Akritas Morphou FC - Po Xylotymbou | 2 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-04-07 | MEAP Nisou - Digenis Akritas Morphou FC | 0 - 2 | |
Ronde 10 | |||
2024-03-30 | Ermis Aradippou - Digenis Akritas Morphou FC | 0 - 3 |
Klassement
2. Division 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Enosis Neon Paralimni FC | 15 | 10 | 3 | 2 | 22:11 | 33 |
2
|
Olympiakos Nicosia FC | 15 | 9 | 3 | 3 | 20:10 | 30 |
3
|
Omonia Aradippou | 15 | 8 | 5 | 2 | 20:10 | 29 |
4
|
ALS Omonia | 15 | 8 | 4 | 3 | 18:11 | 28 |
5
|
Krasava Ypsona FC | 15 | 7 | 6 | 2 | 20:11 | 27 |
6
|
FC Peyia 2014 | 15 | 8 | 3 | 4 | 24:11 | 27 |
7
|
Asil Lysis | 15 | 6 | 5 | 4 | 16:14 | 23 |
8
|
Ayia Napa | 15 | 6 | 3 | 6 | 17:19 | 21 |
9
|
Achyronas Onisilos | 15 | 4 | 7 | 4 | 16:14 | 19 |
10
|
Digenis Akritas Morphou FC | 15 | 5 | 4 | 6 | 14:16 | 19 |
11
|
MEAP Nisou | 15 | 4 | 3 | 8 | 11:19 | 15 |
12
|
Po Xylotymbou | 15 | 3 | 5 | 7 | 16:22 | 14 |
13
|
PAEEK | 15 | 4 | 2 | 9 | 17:24 | 14 |
14
|
Akritas Chlorakas | 15 | 3 | 3 | 9 | 15:22 | 12 |
15
|
ENAD Polis Chrysochous | 15 | 3 | 3 | 9 | 14:21 | 12 |
16
|
Ermis Aradippou | 15 | 2 | 1 | 12 | 17:42 | 7 |
2. Division 23/24, Promotion Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Omonia Aradippou | 14 | 10 | 2 | 2 | 26:9 | 61 |
2
|
ALS Omonia | 14 | 9 | 3 | 2 | 28:10 | 58 |
3
|
Enosis Neon Paralimni FC | 14 | 6 | 3 | 5 | 22:22 | 54 |
4
|
Olympiakos Nicosia FC | 14 | 7 | 3 | 4 | 23:11 | 54 |
5
|
Krasava Ypsona FC | 14 | 5 | 2 | 7 | 19:25 | 44 |
6
|
Asil Lysis | 14 | 6 | 2 | 6 | 20:22 | 43 |
7
|
FC Peyia 2014 | 14 | 1 | 2 | 11 | 9:33 | 32 |
8
|
Ayia Napa | 14 | 2 | 3 | 9 | 18:33 | 30 |
2. Division 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Digenis Akritas Morphou FC | 14 | 10 | 2 | 2 | 27:13 | 51 |
2
|
PAEEK | 14 | 9 | 5 | 0 | 30:10 | 46 |
3
|
Achyronas Onisilos | 14 | 4 | 5 | 5 | 16:18 | 36 |
4
|
Akritas Chlorakas | 14 | 7 | 2 | 5 | 20:11 | 35 |
5
|
MEAP Nisou | 14 | 4 | 6 | 4 | 18:19 | 33 |
6
|
ENAD Polis Chrysochous | 14 | 4 | 2 | 8 | 18:20 | 26 |
7
|
Ermis Aradippou | 14 | 4 | 1 | 9 | 11:28 | 20 |
8
|
Po Xylotymbou | 14 | 1 | 3 | 10 | 12:33 | 20 |