Podbeskidzie Bielsko-Biała II - MKS Ledziny (6-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Podbeskidzie Bielsko-Biała II
IV. Liga - Śląska | |||
Ronde 7 | |||
2024-08-31 | Podbeskidzie Bielsko-Biała II - Piast Gliwice II | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-24 | Podbeskidzie Bielsko-Biała II - Rozwoj Katowice | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-18 | Gwarek Tarnowskie Gory - Podbeskidzie Bielsko-Biała II | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-15 | GKS II Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała II | - | |
2024-08-15 | Podbeskidzie Bielsko-Biała II - GKS Gwarek Ornontowice | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-10 | KS Decor Belk - Podbeskidzie Bielsko-Biała II | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-04 | Podbeskidzie Bielsko-Biała II - Raków Częstochowa II | geannuleerd | |
2024-06-18 | Podlesianka Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała II | 1 - 1 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-08 | Spojnia Landek - Podbeskidzie Bielsko-Biała II | 2 - 1 | |
ZZPN Szczecin Cup | |||
2024-06-04 | Podbeskidzie Bielsko-Biała II - LKS Goczałkowice-Zdrój | 0 - 0 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała II - MKS Ledziny
Poland Amateur, IV. Liga - Śląska, match Podbeskidzie Bielsko-Biała II - MKS Ledziny, starttijd 2024-04-20 13:00:00 internationale tijd.
Podbeskidzie Bielsko-Biała II en MKS Ledziny neemt deel aan het kampioenschap IV. Liga - Śląska, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: MKS Ledziny
IV. Liga - Śląska | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-06 | Rekord II Bielsko Biala - MKS Ledziny | 8 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-01 | MKS Ledziny - LKS Tworków | 0 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-24 | MKS Ledziny - GKS II Tychy | 0 - 5 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-18 | MKS Ledziny - KS Kuznia Ustron | 1 - 5 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-11 | KS Decor Belk - MKS Ledziny | 5 - 0 |
Klassement
IV. Liga - Śląska Group 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Podlesianka Katowice | 30 | 18 | 8 | 4 | 59:29 | 62 |
2
|
LKS Drama Zbroslawice | 30 | 18 | 5 | 7 | 83:39 | 59 |
3
|
BKS Sparta Katowice | 30 | 16 | 8 | 6 | 64:43 | 56 |
4
|
Ruch Radzionków | 30 | 15 | 9 | 6 | 57:32 | 54 |
5
|
KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce | 30 | 15 | 5 | 10 | 46:43 | 50 |
6
|
Victoria Częstochowa | 30 | 14 | 8 | 8 | 51:49 | 50 |
7
|
Piast Gliwice II | 30 | 11 | 14 | 5 | 59:42 | 47 |
8
|
Rozwoj Katowice | 30 | 14 | 4 | 12 | 48:41 | 46 |
9
|
Przemsza Siewierz | 30 | 13 | 6 | 11 | 51:56 | 45 |
10
|
MKS Myszków | 30 | 12 | 3 | 15 | 69:61 | 39 |
11
|
GKS Szombierki Bytom | 30 | 9 | 9 | 12 | 41:56 | 36 |
12
|
Zaglebie Sosnowiec II | 30 | 8 | 8 | 14 | 46:53 | 32 |
13
|
Jsp Szczakowianka Jaworzno | 30 | 5 | 8 | 17 | 36:54 | 23 |
14
|
GKS Unia Rędziny | 30 | 6 | 4 | 20 | 26:58 | 22 |
15
|
LKS Orzeł Miedary | 30 | 4 | 9 | 17 | 31:76 | 21 |
16
|
MLKS Znicz Kłobuck | 30 | 5 | 6 | 19 | 31:66 | 21 |
IV. Liga - Śląska Group 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Podbeskidzie Bielsko-Biała II | 30 | 19 | 6 | 5 | 91:37 | 63 |
2
|
Spojnia Landek | 30 | 17 | 5 | 8 | 54:33 | 56 |
3
|
Polonia Łaziska Górne | 30 | 16 | 6 | 8 | 64:35 | 54 |
4
|
Rekord II Bielsko Biala | 30 | 17 | 2 | 11 | 59:45 | 53 |
5
|
KS Decor Belk | 30 | 15 | 7 | 8 | 63:39 | 52 |
6
|
GKS Gwarek Ornontowice | 30 | 14 | 8 | 8 | 59:31 | 50 |
7
|
MKS Odra Wodzislaw Slaski | 30 | 14 | 7 | 9 | 59:48 | 49 |
8
|
GKS II Tychy | 30 | 14 | 6 | 10 | 60:41 | 48 |
9
|
KS Kuznia Ustron | 30 | 13 | 8 | 9 | 60:46 | 47 |
10
|
Energetyk Row Rybnik | 30 | 12 | 5 | 13 | 57:67 | 41 |
11
|
Tempo Puncow | 30 | 11 | 7 | 12 | 54:64 | 40 |
12
|
LKS Orzeł Łękawica | 30 | 11 | 6 | 13 | 43:42 | 39 |
13
|
MRKS Czechowice-Dziedzice | 30 | 11 | 5 | 14 | 44:47 | 38 |
14
|
LKS Czaniec | 30 | 5 | 7 | 18 | 41:64 | 22 |
15
|
LKS Tworków | 30 | 6 | 3 | 21 | 37:84 | 21 |
16
|
MKS Ledziny | 30 | 1 | 0 | 29 | 13:135 | 3 |