Ruch Radzionków - GKS Szombierki Bytom (6-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Ruch Radzionków
IV. Liga - Śląska | |||
Ronde 7 | |||
2024-08-31 | Ruch Radzionków - Przemsza Siewierz | - | |
Ronde 6 | |||
2024-08-28 | Energetyk Row Rybnik - Ruch Radzionków | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-24 | Ruch Radzionków - Piast Gliwice II | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-18 | BKS Sparta Katowice - Ruch Radzionków | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-14 | Ruch Radzionków - Rozwoj Katowice | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-10 | Gwarek Tarnowskie Gory - Ruch Radzionków | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-03 | Ruch Radzionków - GKS Gwarek Ornontowice | geannuleerd | |
Ronde 30 | |||
2024-06-08 | Jsp Szczakowianka Jaworzno - Ruch Radzionków | 0 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-01 | Ruch Radzionków - Piast Gliwice II | 2 - 2 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-25 | GKS Unia Rędziny - Ruch Radzionków | 0 - 1 |
Kansen
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
1.67
|
4
|
3.75
|
Click on the odds to view the odds history
Ruch Radzionków - GKS Szombierki Bytom
Poland Amateur, IV. Liga - Śląska, match Ruch Radzionków - GKS Szombierki Bytom, starttijd 2024-04-20 17:19:00 internationale tijd.
Ruch Radzionków en GKS Szombierki Bytom neemt deel aan het kampioenschap IV. Liga - Śląska, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: GKS Szombierki Bytom
IV. Liga - Śląska | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-07 | LKS Orzeł Miedary - GKS Szombierki Bytom | 2 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-02 | GKS Szombierki Bytom - Zaglebie Sosnowiec II | 3 - 2 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-25 | MLKS Znicz Kłobuck - GKS Szombierki Bytom | 2 - 4 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-18 | GKS Szombierki Bytom - Victoria Częstochowa | 0 - 0 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-11 | LKS Drama Zbroslawice - GKS Szombierki Bytom | 2 - 2 |
Klassement
IV. Liga - Śląska Group 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Podlesianka Katowice | 30 | 18 | 8 | 4 | 59:29 | 62 |
2
|
LKS Drama Zbroslawice | 30 | 18 | 5 | 7 | 83:39 | 59 |
3
|
BKS Sparta Katowice | 30 | 16 | 8 | 6 | 64:43 | 56 |
4
|
Ruch Radzionków | 30 | 15 | 9 | 6 | 57:32 | 54 |
5
|
KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce | 30 | 15 | 5 | 10 | 46:43 | 50 |
6
|
Victoria Częstochowa | 30 | 14 | 8 | 8 | 51:49 | 50 |
7
|
Piast Gliwice II | 30 | 11 | 14 | 5 | 59:42 | 47 |
8
|
Rozwoj Katowice | 30 | 14 | 4 | 12 | 48:41 | 46 |
9
|
Przemsza Siewierz | 30 | 13 | 6 | 11 | 51:56 | 45 |
10
|
MKS Myszków | 30 | 12 | 3 | 15 | 69:61 | 39 |
11
|
GKS Szombierki Bytom | 30 | 9 | 9 | 12 | 41:56 | 36 |
12
|
Zaglebie Sosnowiec II | 30 | 8 | 8 | 14 | 46:53 | 32 |
13
|
Jsp Szczakowianka Jaworzno | 30 | 5 | 8 | 17 | 36:54 | 23 |
14
|
GKS Unia Rędziny | 30 | 6 | 4 | 20 | 26:58 | 22 |
15
|
LKS Orzeł Miedary | 30 | 4 | 9 | 17 | 31:76 | 21 |
16
|
MLKS Znicz Kłobuck | 30 | 5 | 6 | 19 | 31:66 | 21 |
IV. Liga - Śląska Group 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Podbeskidzie Bielsko-Biała II | 30 | 19 | 6 | 5 | 91:37 | 63 |
2
|
Spojnia Landek | 30 | 17 | 5 | 8 | 54:33 | 56 |
3
|
Polonia Łaziska Górne | 30 | 16 | 6 | 8 | 64:35 | 54 |
4
|
Rekord II Bielsko Biala | 30 | 17 | 2 | 11 | 59:45 | 53 |
5
|
KS Decor Belk | 30 | 15 | 7 | 8 | 63:39 | 52 |
6
|
GKS Gwarek Ornontowice | 30 | 14 | 8 | 8 | 59:31 | 50 |
7
|
MKS Odra Wodzislaw Slaski | 30 | 14 | 7 | 9 | 59:48 | 49 |
8
|
GKS II Tychy | 30 | 14 | 6 | 10 | 60:41 | 48 |
9
|
KS Kuznia Ustron | 30 | 13 | 8 | 9 | 60:46 | 47 |
10
|
Energetyk Row Rybnik | 30 | 12 | 5 | 13 | 57:67 | 41 |
11
|
Tempo Puncow | 30 | 11 | 7 | 12 | 54:64 | 40 |
12
|
LKS Orzeł Łękawica | 30 | 11 | 6 | 13 | 43:42 | 39 |
13
|
MRKS Czechowice-Dziedzice | 30 | 11 | 5 | 14 | 44:47 | 38 |
14
|
LKS Czaniec | 30 | 5 | 7 | 18 | 41:64 | 22 |
15
|
LKS Tworków | 30 | 6 | 3 | 21 | 37:84 | 21 |
16
|
MKS Ledziny | 30 | 1 | 0 | 29 | 13:135 | 3 |