Ryś Laski - GKS Podolszyn , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Ryś Laski
Liga Okręgowa - Warszawa | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | Ryś Laski - Pogoń II Grodzisk Mazowiecki | 3 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | Znicz II Pruszków - Ryś Laski | 0 - 0 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-08 | Laura Chylice - Ryś Laski | geannuleerd | |
Ronde 27 | |||
2024-05-30 | Ryś Laski - Champion Warszawa | 0 - 0 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-25 | Naprzód Zielonki - Ryś Laski | 5 - 2 |
Ryś Laski - GKS Podolszyn
Poland Amateur, Liga Okręgowa - Warszawa, match Ryś Laski - GKS Podolszyn, starttijd 2024-04-20 09:30:35 internationale tijd.
Ryś Laski en GKS Podolszyn neemt deel aan het kampioenschap Liga Okręgowa - Warszawa, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: GKS Podolszyn
Liga Okręgowa - Warszawa | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-09 | LKS Osuchów - GKS Podolszyn | - | |
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | Progres Warszawa - GKS Podolszyn | 0 - 3 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | GKS Podolszyn - Laura Chylice | geannuleerd | |
Ronde 28 | |||
2024-06-08 | GKS Podolszyn - Perła Złotokłos | geannuleerd | |
Ronde 27 | |||
2024-06-02 | Ursus II Warszawa - GKS Podolszyn | 1 - 1 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-25 | GKS Podolszyn - LKS Osuchów | 1 - 1 |
Klassement
Liga Okręgowa - Warszawa I 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KS Łomianki | 30 | 28 | 1 | 1 | 127:19 | 85 |
2
|
Bug Wyszków | 30 | 25 | 2 | 3 | 88:25 | 77 |
3
|
Wicher Kobyłka | 30 | 25 | 1 | 4 | 98:37 | 76 |
4
|
Grom Warszawa | 30 | 18 | 3 | 9 | 78:49 | 57 |
5
|
Delta Warszawa | 30 | 17 | 4 | 9 | 94:43 | 55 |
6
|
Legionovia II Legionowo | 30 | 15 | 3 | 12 | 63:61 | 48 |
7
|
Wilga II Garwolin | 30 | 13 | 3 | 14 | 58:70 | 42 |
8
|
Orły Zielonka | 30 | 13 | 3 | 14 | 65:82 | 42 |
9
|
MKS Polonia Warszawa | 30 | 13 | 1 | 16 | 53:56 | 40 |
10
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki | 30 | 10 | 5 | 15 | 80:66 | 35 |
11
|
Madziar Nieporęt | 30 | 11 | 2 | 17 | 65:83 | 35 |
12
|
KS Halinów | 30 | 9 | 3 | 18 | 58:90 | 30 |
13
|
PKS Radość Warszawa | 30 | 8 | 4 | 18 | 43:76 | 28 |
14
|
Mazur Radzymin | 30 | 7 | 7 | 16 | 49:82 | 28 |
15
|
Promnik Łaskarzew | 30 | 3 | 3 | 24 | 29:117 | 12 |
16
|
KS Dąb Wieliszew | 30 | 2 | 1 | 27 | 37:129 | 7 |
Liga Okręgowa - Warszawa II 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Znicz II Pruszków | 30 | 27 | 2 | 1 | 173:26 | 83 |
2
|
Naprzód Zielonki | 30 | 25 | 1 | 4 | 156:38 | 76 |
3
|
Champion Warszawa | 30 | 17 | 5 | 8 | 87:52 | 56 |
4
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki | 30 | 16 | 4 | 10 | 74:64 | 52 |
5
|
Laura Chylice | 30 | 14 | 7 | 9 | 80:62 | 49 |
6
|
Ursus II Warszawa | 30 | 13 | 6 | 11 | 79:68 | 45 |
7
|
Promyk Nowa Sucha | 30 | 12 | 6 | 12 | 54:60 | 42 |
8
|
Perła Złotokłos | 30 | 13 | 2 | 15 | 61:62 | 41 |
9
|
Anprel Nowa Wieś | 30 | 12 | 5 | 13 | 49:70 | 41 |
10
|
GKS Podolszyn | 30 | 11 | 8 | 11 | 52:67 | 41 |
11
|
Progres Warszawa | 30 | 12 | 4 | 14 | 57:75 | 40 |
12
|
KS Orzeł Baniocha | 30 | 10 | 8 | 12 | 56:85 | 38 |
13
|
LKS Osuchów | 30 | 7 | 6 | 17 | 36:86 | 27 |
14
|
Ryś Laski | 30 | 7 | 5 | 18 | 48:99 | 26 |
15
|
Milan II Milanówek | 30 | 4 | 4 | 22 | 28:86 | 16 |
16
|
GLKS Nadarzyn | 30 | 2 | 3 | 25 | 20:110 | 9 |