ACS Pro Gostinu - AS Olimpia Malu , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: ACS Pro Gostinu
Liga 5 Giurgiu | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-30 | AS Sabarelul Ciocoveni - ACS Pro Gostinu | 1 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-22 | ACS Pro Gostinu - ACS Unirea Pietrisu | 1 - 0 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-16 | AS Unirea Fratesti - ACS Pro Gostinu | 3 - 3 | |
Ronde 27 | |||
2024-06-02 | ACS Pro Gostinu - AS Scarisoara | 4 - 3 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-26 | AS Greaca - ACS Pro Gostinu | 2 - 2 |
ACS Pro Gostinu - AS Olimpia Malu
Romania Amateur, Liga 5 Giurgiu, match ACS Pro Gostinu - AS Olimpia Malu, starttijd 2024-04-21 08:00:00 internationale tijd.
ACS Pro Gostinu en AS Olimpia Malu neemt deel aan het kampioenschap Liga 5 Giurgiu, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: AS Olimpia Malu
Liga 5 Giurgiu | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-30 | ACS Litoral Gostinu - AS Olimpia Malu | 4 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-23 | AS Olimpia Malu - CS Mihai Bravu | 0 - 4 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-16 | AS Sabarelul Ciocoveni - AS Olimpia Malu | 3 - 1 | |
Ronde 27 | |||
2024-06-02 | AS Olimpia Malu - ACS Unirea Pietrisu | 0 - 4 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-26 | AS Unirea Fratesti - AS Olimpia Malu | 3 - 0 |
Klassement
Liga 5 Giurgiu North 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Speranța Săbăreni | 30 | 23 | 5 | 2 | 110:46 | 74 |
2
|
CS Progresul Palanca | 30 | 23 | 0 | 7 | 107:56 | 69 |
3
|
AS Unirea Cosoba | 30 | 21 | 4 | 5 | 91:39 | 67 |
4
|
AS Crevedia Mare | 30 | 17 | 7 | 6 | 79:47 | 58 |
5
|
CS Buturugeni | 30 | 18 | 3 | 9 | 95:49 | 57 |
6
|
AS Olimpia Mirsa | 30 | 14 | 4 | 12 | 68:58 | 46 |
7
|
CS Padureni | 30 | 13 | 4 | 13 | 68:73 | 43 |
8
|
AFC Tântava II | 30 | 11 | 5 | 14 | 63:68 | 38 |
9
|
AS Iepurești | 30 | 12 | 1 | 17 | 74:84 | 37 |
10
|
AS Stejarul Bulbucata | 30 | 13 | 0 | 17 | 79:84 | 37 |
11
|
CS Zmeii Ogrezeni II | 30 | 10 | 3 | 17 | 59:101 | 33 |
12
|
ACS Mihai Voda | 29 | 9 | 6 | 14 | 49:80 | 33 |
13
|
ASFC Podisor | 30 | 9 | 5 | 16 | 61:83 | 32 |
14
|
AS Tineretul Vadu Lat | 30 | 8 | 1 | 21 | 58:82 | 25 |
15
|
AS Viitorul Goleasca | 30 | 7 | 4 | 19 | 66:102 | 25 |
16
|
AS Roneda Naipu | 29 | 5 | 0 | 24 | 38:113 | 13 |
Liga 5 Giurgiu South 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Viitorul Baneasa | 30 | 26 | 2 | 2 | 120:24 | 80 |
2
|
AS Unirea Slobozia | 30 | 23 | 2 | 5 | 126:48 | 71 |
3
|
CS Mihai Bravu | 30 | 19 | 0 | 11 | 81:48 | 57 |
4
|
ACS Litoral Gostinu | 30 | 17 | 5 | 8 | 71:56 | 56 |
5
|
ACS Unirea Pietrisu | 30 | 15 | 7 | 8 | 71:45 | 52 |
6
|
AS Viitorul Hulubesti | 30 | 13 | 8 | 9 | 73:63 | 47 |
7
|
AS Greaca | 29 | 14 | 2 | 13 | 73:65 | 44 |
8
|
ACS Pro Gostinu | 30 | 12 | 7 | 11 | 52:71 | 43 |
9
|
AS Olimpia Malu | 30 | 12 | 1 | 17 | 65:84 | 37 |
10
|
AS Unirea Fratesti | 29 | 10 | 6 | 13 | 46:70 | 36 |
11
|
ACS Amicii 2015 Giurgiu | 30 | 10 | 4 | 16 | 62:83 | 34 |
12
|
AS Agrogold Vlad Tepes | 30 | 10 | 4 | 16 | 55:91 | 34 |
13
|
AS Sabarelul Ciocoveni | 30 | 10 | 3 | 17 | 55:82 | 33 |
14
|
AS Fortuna Herasti | 30 | 6 | 5 | 19 | 60:109 | 23 |
15
|
AS Scarisoara | 30 | 5 | 5 | 20 | 61:83 | 20 |
16
|
AS Gloria Schitu | 30 | 4 | 5 | 21 | 57:106 | 17 |