AS Pescărușul 1969 Sarichioi - AS Luceafărul Slava Cercheză (5-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: AS Pescărușul 1969 Sarichioi
Liga 4 Promotion Playoff | |||
Ronde 29 | |||
2024-06-23 | AS Pescărușul 1969 Sarichioi - CS Viitorul Cireșu | 1 - 2 | |
2024-06-16 | CS Viitorul Cireșu - AS Pescărușul 1969 Sarichioi | 4 - 0 | |
Liga 4 Tulcea | |||
2024-06-08 | AS Pescărușul 1969 Sarichioi - AS Progresul Isaccea | 5 - 2 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-02 | AS Pescărușul 1969 Sarichioi - FC Delta Tulcea | 4 - 0 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-26 | AS Pescărușul 1969 Sarichioi - AS Naţional Somova | 10 - 1 |
AS Pescărușul 1969 Sarichioi - AS Luceafărul Slava Cercheză
Romania Amateur, Liga 4 Tulcea, match AS Pescărușul 1969 Sarichioi - AS Luceafărul Slava Cercheză, starttijd 2024-04-28 10:30:00 internationale tijd.
AS Pescărușul 1969 Sarichioi en AS Luceafărul Slava Cercheză neemt deel aan het kampioenschap Liga 4 Tulcea, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: AS Luceafărul Slava Cercheză
Liga 4 Tulcea | |||
Ronde 21 | |||
2024-05-29 | AS Luceafărul Slava Cercheză - AS Naţional Somova | 3 - 0 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-26 | ACS Viitorul Horia - AS Luceafărul Slava Cercheză | 4 - 6 | |
Ronde 25 | |||
2024-05-19 | AS Luceafărul Slava Cercheză - ACS Flacara Mihail Kogalniceanu | 1 - 4 | |
Ronde 24 | |||
2024-05-12 | AS Partizanul Luncaviţa - AS Luceafărul Slava Cercheză | 4 - 1 | |
Ronde 23 | |||
2024-05-04 | AS Luceafărul Slava Cercheză - AS Progresul Isaccea | 1 - 2 |
Klassement
Liga 4 Tulcea 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Pescărușul 1969 Sarichioi | 24 | 23 | 0 | 1 | 118:19 | 69 |
2
|
AS Progresul Isaccea | 24 | 22 | 0 | 2 | 144:32 | 66 |
3
|
ACS Viitorul Murighiol | 24 | 20 | 1 | 3 | 115:29 | 61 |
4
|
AS Șoimii Topolog | 24 | 16 | 0 | 8 | 97:54 | 48 |
5
|
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu | 24 | 12 | 4 | 8 | 81:64 | 40 |
6
|
AS Partizanul Luncaviţa | 24 | 12 | 2 | 10 | 78:73 | 38 |
7
|
AS Luceafărul Slava Cercheză | 24 | 8 | 4 | 12 | 51:68 | 28 |
8
|
AS Heracleea Enisala | 24 | 9 | 1 | 14 | 51:73 | 28 |
9
|
FC Delta Tulcea | 24 | 7 | 1 | 16 | 64:91 | 22 |
10
|
AS Triumf Cerna | 24 | 6 | 0 | 18 | 41:105 | 18 |
11
|
ACS Viitorul Horia | 24 | 6 | 0 | 18 | 48:131 | 18 |
12
|
AS Naţional Somova | 24 | 4 | 1 | 19 | 38:89 | 13 |
13
|
ACS Granitul Babadag | 24 | 3 | 2 | 19 | 28:126 | 11 |