AS Vulturii Mereni - ACS Viitorul Saceni (1-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: AS Vulturii Mereni
Liga 5 Teleorman | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-02 | AS Vulturii Mereni - CS Flacara Calinesti | 5 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-26 | AS Tineretul Silistea - AS Vulturii Mereni | 0 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-19 | AS Vulturii Mereni - AS Rapid Urluiu | 2 - 0 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-12 | ACSC Putineiu - AS Vulturii Mereni | 4 - 1 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-04 | AS Vulturii Mereni - AS Inter Purani | 1 - 2 |
AS Vulturii Mereni - ACS Viitorul Saceni
Romania Amateur, Liga 5 Teleorman, match AS Vulturii Mereni - ACS Viitorul Saceni, starttijd 2024-04-21 09:30:00 internationale tijd.
AS Vulturii Mereni en ACS Viitorul Saceni neemt deel aan het kampioenschap Liga 5 Teleorman, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: ACS Viitorul Saceni
Liga 5 Teleorman | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-02 | ACS Atletic Orbeasca - ACS Viitorul Saceni | 3 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-26 | ACS Viitorul Saceni - CS Sporting Roșiori II | 5 - 2 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-19 | ACS Tineretul Suhaia - ACS Viitorul Saceni | 7 - 1 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-12 | ACS Viitorul Saceni - ACS Flacara Lita | 10 - 3 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-04 | ACS Vointa Dunarea Pietrosani - ACS Viitorul Saceni | 0 - 8 |
Klassement
Liga 5 Teleorman 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Tineretul Suhaia | 28 | 19 | 2 | 7 | 98:47 | 59 |
2
|
CS Steaua Rosie Bujoru 2021 | 28 | 18 | 2 | 8 | 87:41 | 56 |
3
|
ACSC Putineiu | 28 | 17 | 5 | 6 | 77:41 | 56 |
4
|
AS Vulturii Mereni | 28 | 17 | 4 | 7 | 62:33 | 55 |
5
|
AS Inter Purani | 27 | 16 | 4 | 7 | 62:35 | 52 |
6
|
ACS Viitorul Saceni | 28 | 15 | 3 | 10 | 85:53 | 48 |
7
|
AS Tineretul Ciolănești 2020 | 28 | 14 | 3 | 11 | 92:71 | 45 |
8
|
CS Sporting Roșiori II | 28 | 13 | 4 | 11 | 51:56 | 43 |
9
|
CS Flacara Calinesti | 28 | 13 | 2 | 13 | 102:78 | 41 |
10
|
AS Tineretul Silistea | 27 | 12 | 2 | 13 | 66:60 | 38 |
11
|
ACS Flacara Lita | 28 | 10 | 3 | 15 | 53:84 | 33 |
12
|
ACS Atletic Orbeasca | 28 | 9 | 6 | 13 | 57:66 | 33 |
13
|
AS Rapid Urluiu | 28 | 8 | 3 | 17 | 38:80 | 27 |
14
|
AS Spicul Balaci | 28 | 4 | 3 | 21 | 38:108 | 15 |
15
|
ACS Vointa Dunarea Pietrosani | 28 | 1 | 0 | 27 | 24:139 | 3 |