A.S.D. Real Jano - A.S.D. Polisportiva Palermiti (0-3), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: A.S.D. Real Jano
Seconda Categoria Calabria Girone B | |||
Ronde 2 | |||
2024-05-19 | A.S.D. Real Jano - A.C.D. Nuova Valle | 3 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-05-12 | A.S.D. Sporting Caccuri - A.S.D. Real Jano | 3 - 1 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-05 | A.S.D. Real Cropani - A.S.D. Real Jano | 4 - 3 | |
Ronde 25 | |||
2024-04-28 | A.S.D. Real Jano - A.S.D. New F.G. Sporting Crotone | 5 - 1 | |
Ronde 24 | |||
2024-04-21 | A.S.D. Real Jano - A.S.D. Polisportiva Palermiti | 0 - 3 |
A.S.D. Real Jano - A.S.D. Polisportiva Palermiti
Italy Amateur, Seconda Categoria Calabria Girone B, match A.S.D. Real Jano - A.S.D. Polisportiva Palermiti, starttijd 2024-04-21 13:30:00 internationale tijd.
A.S.D. Real Jano en A.S.D. Polisportiva Palermiti neemt deel aan het kampioenschap Seconda Categoria Calabria Girone B, Italy Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: A.S.D. Polisportiva Palermiti
Provincial Super Cup | |||
Ronde 29 | |||
2024-05-18 | A.S.D. Polisportiva Palermiti - A.S.D. Goodfellas Catanzaro | 5 - 2 | |
Seconda Categoria Calabria Girone B | |||
Ronde 26 | |||
2024-05-05 | A.S.D. Amatori Le Castella - A.S.D. Polisportiva Palermiti | 1 - 1 | |
Ronde 25 | |||
2024-04-28 | A.S.D. Polisportiva Palermiti - A.S.D. Real Cropani | 1 - 0 | |
Ronde 24 | |||
2024-04-21 | A.S.D. Real Jano - A.S.D. Polisportiva Palermiti | 0 - 3 | |
Ronde 23 | |||
2024-04-14 | U.S. Petronà 1980 - A.S.D. Polisportiva Palermiti | 1 - 4 |
Klassement
Seconda Categoria Calabria - Girone A 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
A.S.D. Themesen | 22 | 14 | 4 | 4 | 44:21 | 46 |
2
|
A.S.D. Real Trebisacce | 22 | 14 | 2 | 6 | 64:35 | 44 |
3
|
A.S.D. Francavilla Lagaria | 22 | 12 | 5 | 5 | 57:40 | 41 |
4
|
A.S.D. Rossano Scalo | 22 | 11 | 4 | 7 | 41:34 | 37 |
5
|
A.S.D. Tarsia 1976 | 22 | 11 | 4 | 7 | 38:29 | 36 |
6
|
A.S.D. Atletico Corigliano | 22 | 8 | 9 | 5 | 36:27 | 33 |
7
|
Polisportiva Cropalati | 22 | 8 | 6 | 8 | 32:33 | 30 |
8
|
A.S.D. Città Di Cariati | 22 | 9 | 3 | 10 | 49:56 | 30 |
9
|
A.S.D. Spezzano Albanese | 22 | 8 | 6 | 8 | 30:33 | 29 |
10
|
A.S.D. San Lorenzo Bellizzi | 22 | 7 | 3 | 12 | 36:52 | 24 |
11
|
A.S.D. Polisportiva Arberia | 22 | 1 | 2 | 19 | 15:53 | 5 |
12
|
A.S.D. Virtus Caloveto | 22 | 2 | 6 | 14 | 20:49 | 5 |
Seconda Categoria Calabria - Girone B 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
A.S.D. Marca F.C. | 20 | 14 | 6 | 0 | 63:15 | 48 |
2
|
A.C.D. Nuova Grisolia Calcio | 20 | 15 | 2 | 3 | 50:15 | 47 |
3
|
Polisportiva Audace Decollatura | 20 | 12 | 5 | 3 | 50:21 | 41 |
4
|
A.S.D. Belvedere Calcio | 20 | 12 | 3 | 5 | 43:25 | 39 |
5
|
A.S.D. Agid Dipignano | 20 | 9 | 5 | 6 | 33:37 | 32 |
6
|
A.S.D. CEEP Villaggio Europa | 20 | 7 | 2 | 11 | 36:46 | 23 |
7
|
A.S.D. Polisportiva San Michele Donnici | 20 | 6 | 5 | 9 | 43:42 | 23 |
8
|
S.S.D. Komunicando Ikst | 20 | 6 | 3 | 11 | 38:59 | 21 |
9
|
A.S.D. Fagnano | 20 | 4 | 7 | 9 | 32:43 | 19 |
10
|
A.S.D. Conflenti | 20 | 4 | 2 | 14 | 26:53 | 14 |
11
|
U.S. Cerisano 96 | 20 | 0 | 2 | 18 | 17:75 | 2 |
Seconda Categoria Calabria - Girone C 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
A.S.D. Polisportiva Palermiti | 26 | 21 | 3 | 2 | 64:22 | 66 |
2
|
A.S.D. Amatori Le Castella | 26 | 18 | 6 | 2 | 58:26 | 60 |
3
|
A.S.D. Sersalese | 26 | 16 | 7 | 3 | 68:32 | 55 |
4
|
U.S. Petronà 1980 | 26 | 14 | 5 | 7 | 58:50 | 47 |
5
|
A.S.D. Academy Girifalco | 26 | 13 | 3 | 10 | 45:38 | 42 |
6
|
A.S.D. Real Cotronei 2009 | 26 | 10 | 4 | 12 | 62:55 | 34 |
7
|
A.S.D. Real Cropani | 26 | 8 | 8 | 10 | 34:38 | 32 |
8
|
A.S.D. New F.G. Sporting Crotone | 26 | 8 | 6 | 12 | 27:48 | 30 |
9
|
A.S.D. Torre Melissa Calcio | 26 | 7 | 8 | 11 | 31:35 | 29 |
10
|
A.S.D. Amaroni 08 | 26 | 7 | 8 | 11 | 35:41 | 29 |
11
|
A.S.D. Sporting Caccuri | 26 | 6 | 8 | 12 | 38:54 | 26 |
12
|
A.S.D. Real Jano | 26 | 5 | 6 | 15 | 37:54 | 21 |
13
|
A.C.D. Nuova Valle | 26 | 5 | 6 | 15 | 29:54 | 21 |
14
|
A.S.D. Skilletion | 26 | 3 | 4 | 19 | 29:68 | 13 |
Seconda Categoria Calabria - Girone D 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
A.S.D. Sporting Sant'Onofrio | 22 | 13 | 7 | 2 | 40:17 | 46 |
2
|
A.S.D. Real Fabriziese | 22 | 12 | 6 | 4 | 43:19 | 42 |
3
|
A.S.D. Laureana 2021 | 22 | 11 | 4 | 7 | 37:29 | 37 |
4
|
A.C.D. San Costantino Calabro | 22 | 9 | 7 | 6 | 28:20 | 34 |
5
|
A.S.D. Zungri Calcio | 22 | 10 | 3 | 9 | 39:36 | 33 |
6
|
A.S.D. Polisportiva Spilinga | 22 | 8 | 7 | 7 | 32:19 | 31 |
7
|
Nuova Medimo Oratori | 22 | 7 | 7 | 8 | 35:37 | 28 |
8
|
A.S.D. MAC 3 | 22 | 5 | 10 | 7 | 25:31 | 25 |
9
|
A.S.D. Filandari Calcio | 22 | 6 | 5 | 11 | 30:39 | 23 |
10
|
A.S.D. Biancoverdi Raffaele | 22 | 6 | 5 | 11 | 25:41 | 23 |
11
|
A.S.D. Briatico | 22 | 5 | 5 | 12 | 28:40 | 20 |
12
|
Polisportiva Limbadi Calcio | 22 | 5 | 4 | 13 | 20:54 | 19 |
Seconda Categoria Calabria - Girone E 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
A.S.D. Città Di Siderno | 22 | 16 | 3 | 3 | 65:19 | 51 |
2
|
S.S.D. Rizziconi | 22 | 13 | 5 | 4 | 47:25 | 44 |
3
|
A.S.D. Sport Palmi 2018 | 22 | 13 | 5 | 4 | 41:21 | 43 |
4
|
Saline Joniche Calcio | 22 | 10 | 5 | 7 | 31:26 | 35 |
5
|
A.S.D. RC Gallina Calcio | 22 | 9 | 8 | 5 | 31:24 | 35 |
6
|
C.S.P.R. 94 | 22 | 7 | 7 | 8 | 42:37 | 28 |
7
|
G.S. Antonimina | 22 | 7 | 7 | 8 | 26:28 | 28 |
8
|
Sangiorgiese | 22 | 7 | 3 | 12 | 26:34 | 24 |
9
|
A.S.D. San Ferdinando 1882 | 22 | 6 | 3 | 13 | 15:43 | 21 |
10
|
A.S.D. Falchi Maropati | 22 | 5 | 5 | 12 | 24:41 | 19 |
11
|
A.S.D. Mammola | 22 | 4 | 7 | 11 | 24:42 | 19 |
12
|
Benestare | 22 | 4 | 4 | 14 | 17:49 | 15 |
Seconda Categoria Calabria - Girone A Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
A.S.D. Real Trebisacce | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | 6 |
2
|
A.S.D. Francavilla Lagaria | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:4 | 3 |
3
|
A.S.D. Tarsia 1976 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
4
|
A.S.D. Rossano Scalo | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
Seconda Categoria Calabria - Girone A Playout 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
A.S.D. Spezzano Albanese | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
2
|
A.S.D. San Lorenzo Bellizzi | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | 3 |
3
|
A.S.D. Polisportiva Arberia | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4
|
A.S.D. Virtus Caloveto | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 |
Seconda Categoria Calabria - Girone B Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Polisportiva Audace Decollatura | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:1 | 6 |
2
|
A.C.D. Nuova Grisolia Calcio | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
3
|
A.S.D. Belvedere Calcio | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:5 | 0 |
Seconda Categoria Calabria - Girone B Playout 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
A.S.D. Fagnano | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
2
|
S.S.D. Komunicando Ikst | 2 | 1 | 0 | 1 | 8:4 | 3 |
3
|
A.S.D. Polisportiva San Michele Donnici | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
4
|
A.S.D. Conflenti | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:8 | 0 |
Seconda Categoria Calabria - Girone D Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
A.S.D. Laureana 2021 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | 6 |
2
|
A.S.D. Real Fabriziese | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:1 | 3 |
3
|
A.C.D. San Costantino Calabro | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
4
|
A.S.D. Zungri Calcio | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
Seconda Categoria Calabria - Girone D Playout 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
A.S.D. Biancoverdi Raffaele | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:3 | 4 |
2
|
A.S.D. MAC 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
3
|
A.S.D. Filandari Calcio | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
4
|
A.S.D. Briatico | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | 0 |
Seconda Categoria Calabria - Girone E Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
S.S.D. Rizziconi | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | 6 |
2
|
A.S.D. RC Gallina Calcio | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 3 |
3
|
A.S.D. Sport Palmi 2018 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
4
|
Saline Joniche Calcio | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
Seconda Categoria Calabria - Girone E Playout 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
A.S.D. Falchi Maropati | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 4 |
2
|
A.S.D. San Ferdinando 1882 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
3
|
Sangiorgiese | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
4
|
A.S.D. Mammola | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | 0 |
Seconda Categoria Calabria - Girone A Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
A.S.D. Rossano Scalo | ||||||
|
A.S.D. Real Trebisacce | ||||||
|
A.S.D. Francavilla Lagaria | ||||||
|
A.S.D. Tarsia 1976 |
Seconda Categoria Calabria - Girone A Playout 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
A.S.D. Virtus Caloveto | ||||||
|
A.S.D. Polisportiva Arberia | ||||||
|
A.S.D. San Lorenzo Bellizzi | ||||||
|
A.S.D. Spezzano Albanese |
Seconda Categoria Calabria - Girone B Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Polisportiva Audace Decollatura | ||||||
|
A.S.D. Belvedere Calcio | ||||||
|
A.C.D. Nuova Grisolia Calcio |
Seconda Categoria Calabria - Girone B Playout 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
A.S.D. Conflenti | ||||||
|
A.S.D. Fagnano | ||||||
|
A.S.D. Polisportiva San Michele Donnici | ||||||
|
S.S.D. Komunicando Ikst |
Seconda Categoria Calabria - Girone D Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
A.S.D. Zungri Calcio | ||||||
|
A.S.D. Laureana 2021 | ||||||
|
A.S.D. Real Fabriziese | ||||||
|
A.C.D. San Costantino Calabro |
Seconda Categoria Calabria - Girone D Playout 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
A.S.D. Briatico | ||||||
|
A.S.D. MAC 3 | ||||||
|
A.S.D. Biancoverdi Raffaele | ||||||
|
A.S.D. Filandari Calcio |
Seconda Categoria Calabria - Girone E Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Saline Joniche Calcio | ||||||
|
A.S.D. RC Gallina Calcio | ||||||
|
S.S.D. Rizziconi | ||||||
|
A.S.D. Sport Palmi 2018 |
Seconda Categoria Calabria - Girone E Playout 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
A.S.D. Mammola | ||||||
|
Sangiorgiese | ||||||
|
A.S.D. Falchi Maropati | ||||||
|
A.S.D. San Ferdinando 1882 |
Seconda Categoria Calabria - Girone A Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
A.S.D. Rossano Scalo | ||||||
|
A.S.D. Real Trebisacce | ||||||
|
A.S.D. Francavilla Lagaria | ||||||
|
A.S.D. Tarsia 1976 |
Seconda Categoria Calabria - Girone A Playout 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
A.S.D. Virtus Caloveto | ||||||
|
A.S.D. Polisportiva Arberia | ||||||
|
A.S.D. San Lorenzo Bellizzi | ||||||
|
A.S.D. Spezzano Albanese |
Seconda Categoria Calabria - Girone B Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Polisportiva Audace Decollatura | ||||||
|
A.S.D. Belvedere Calcio | ||||||
|
A.C.D. Nuova Grisolia Calcio |
Seconda Categoria Calabria - Girone B Playout 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
A.S.D. Conflenti | ||||||
|
A.S.D. Fagnano | ||||||
|
A.S.D. Polisportiva San Michele Donnici | ||||||
|
S.S.D. Komunicando Ikst |
Seconda Categoria Calabria - Girone D Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
A.S.D. Zungri Calcio | ||||||
|
A.S.D. Laureana 2021 | ||||||
|
A.S.D. Real Fabriziese | ||||||
|
A.C.D. San Costantino Calabro |
Seconda Categoria Calabria - Girone D Playout 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
A.S.D. Briatico | ||||||
|
A.S.D. MAC 3 | ||||||
|
A.S.D. Biancoverdi Raffaele | ||||||
|
A.S.D. Filandari Calcio |
Seconda Categoria Calabria - Girone E Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Saline Joniche Calcio | ||||||
|
A.S.D. RC Gallina Calcio | ||||||
|
S.S.D. Rizziconi | ||||||
|
A.S.D. Sport Palmi 2018 |
Seconda Categoria Calabria - Girone E Playout 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
A.S.D. Mammola | ||||||
|
Sangiorgiese | ||||||
|
A.S.D. Falchi Maropati | ||||||
|
A.S.D. San Ferdinando 1882 |
Seconda Categoria Calabria - Girone C Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
A.S.D. Sersalese | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:3 | 6 |
2
|
A.S.D. Amatori Le Castella | 1 | 0 | 0 | 1 | 3:4 | 0 |
3
|
U.S. Petronà 1980 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | 0 |
Seconda Categoria Calabria - Girone C Playout 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
A.S.D. Sporting Caccuri | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
2
|
A.S.D. Amaroni 08 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
3
|
A.C.D. Nuova Valle | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4
|
A.S.D. Real Jano | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
Seconda Categoria Calabria - Girone C Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
A.S.D. Sersalese | ||||||
|
U.S. Petronà 1980 | ||||||
|
A.S.D. Amatori Le Castella |
Seconda Categoria Calabria - Girone C Playout 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
A.S.D. Real Jano | ||||||
|
A.S.D. Amaroni 08 | ||||||
|
A.S.D. Sporting Caccuri | ||||||
|
A.C.D. Nuova Valle |
Seconda Categoria Calabria - Girone C Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
A.S.D. Sersalese | ||||||
|
U.S. Petronà 1980 | ||||||
|
A.S.D. Amatori Le Castella |
Seconda Categoria Calabria - Girone C Playout 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
A.S.D. Real Jano | ||||||
|
A.S.D. Amaroni 08 | ||||||
|
A.S.D. Sporting Caccuri | ||||||
|
A.C.D. Nuova Valle |